Temat: kolejna propozycja nowego dzialu ;)

skoro dzis u kiera podejscie do czytelnikow jak w dzien dziecka ;) to moze by tak
jeszcze do varii do dodac ,,sprawy zwiazane z atariki''?

wiem ze od dyskusji na temat wiki jest ,,community portal'', ale forma forum
wydaje mi sie duzo bardziej przyjazna/czytelniejsza...

jesli chodzi o mozliwosc przeszukiwania starszych wypowiedzi - forum jest czytelniejsze
zarowno od tworow typu ,,community portal'', ale i od listy mailingowej itp.

moze niech sie wypowiedza ,,pisarze'' atariki - co o tym sadzicie?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2

Odp: kolejna propozycja nowego dzialu ;)

Nie, to chyba przesada. Atariki ma nie tylko Community Portal, ale też podstrony do dyskusji o każdym artykule z osobna. Dodanie działu do forum tylko wprowadziłoby zamieszanie, część rzeczy byłaby dyskutowana tam, część tu. Lepiej rzeczy związane z Atariki niech będą przy Atariki.

KMK
? HEX$(6670358)

3

Odp: kolejna propozycja nowego dzialu ;)

ok - jedna wypowiedz juz jest.

chodzilo mi jedynie o to ze niektore sprawy ciezko sie dyskutuje przy pomocy community portal (ktory notabene mozna by podczyscic), jak i przy pomocy podstron dyskusji.

np. chcialem dodac do atariki info o micro sparta dos-ie i sie zastanawialem czy wpisac jakies info do stron
o sparta dos-ie/dosach/initializerach?

zaproponowalem poddzial w formu.aa, bo zarowno atariarea, jak i atariki opieraja sie o .krap.pl
a i zdaje mi sie ze nie ma ,,pisarza'' atariki ktory by nie czytal tego forum...
osobiscie czesciej zagladam do tego forum klubu aa, niz do rss-a z atariki ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: kolejna propozycja nowego dzialu ;)

Atariki to Atariki, a forum to forum. IMO dyskusje nt. Atariki należy prowadzić na Community Portalu lub w komentarzach do poszczególnych artykułów. Jestem przeciw.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: kolejna propozycja nowego dzialu ;)

tez bombarduje ten pomysl. atariki to atariki, zamet niepotrzebny. Jeszcze zeby faktycznie tak duzo sie dzialo w atariki...

jellonek napisał/a:

np. chcialem dodac do atariki info o micro sparta dos-ie i sie zastanawialem czy wpisac jakies info do stron
o sparta dos-ie/dosach/initializerach?

No wiec co powstrzymalo cie przed zadaniem tego pytania w Community Portal atariki? Piszesz wielki naglowek, a pod nim pytanie.