1

Temat: sprawa T.S. - do DELY'ego :>


DELY:

nie wiem dlaczego przeniosłeś temat TOP SECRETU do działu "Bałagan", bo wbrew pozorom TS miał pewien związek ze SCENĄ Atari.
Może w tym czasie nie byłeś jeszcze atarowcem (?)  :lol:
ale w roku 1994 to właśnie na łamach TOP SECRETU, jako pisma ogólnopolskiego, ukazał się artykuł o przełomowym SHADOWS PARTY z Mirowa (były pokazane grafiki z gfx-compo, oczywiście wraz z moją zwycięską !).  Być może dzięki temu artykułowi więcej ludzików dowiedziało się, że polska scene atarowska jeszcze nie zginęła i później... wszystko zaczęło się lepiej kręcić !  8)
NIe będę się też rozpisywać o osobie ś.p. Krzysia Kubeczko (walczącego o miejsce Atari w T.S.), który może nie udzielał się na scenie, ale jego "GREEN DISK" a potem "DREZYNA DISK" (nieoficjalne ziny) wzbudziłu sporo emocji (szumu?) na scenie - w sumie były redagowane przez wszystkich ....

Tak więc, umieść z powrotem mój post tam gdzie trzeba i ustosunkuj się do mojego pytania o sens dalszego wydawania T.S.  :rolleyes:

2

Odp: sprawa T.S. - do DELY'ego :>

Kochany Draconku nie denerw sie bo zlosc pieknosci szkodzi. Podazajac za twoim tokiem rozumowania moglibysmy tu rowniez opowiadac o wielce scenowym pismie zowiacym sie CD-EKSZYN, ktore to nie tak calkiem dawno opublikowal art kol. Vaska o Atari. A idac dalej to moglibysmy nazwac Przeglad Sportowy pismem XXX, bo przeciez zamieszcza (i to codziennie !) male zdjecia rozebranych panien !!! (co prawda jako reklamy audiotele, ale to juz cos  :lol: )

Dla mnie Top Secret bedzie zawszem magazynem o grach i koniec. To ze śp. Qbk pisal do niego, a rowniez pokazano relacje z party nie awansowuje go do rangi pisma scenowego.

A poza tym TO JA TU JESTEM SZEFEM  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: sprawa T.S. - do DELY'ego :>

Kochany Draconku nie denerw sie bo zlosc pieknosci szkodzi. Podazajac za twoim tokiem rozumowania moglibysmy tu rowniez opowiadac o wielce scenowym pismie zowiacym sie CD-EKSZYN, ktore to nie tak calkiem dawno opublikowal art kol. Vaska o Atari. A idac dalej to moglibysmy nazwac Przeglad Sportowy pismem XXX, bo przeciez zamieszcza (i to codziennie !) male zdjecia rozebranych panien !!! (co prawda jako reklamy audiotele, ale to juz cos  :lol: )

Dla mnie Top Secret bedzie zawszem magazynem o grach i koniec. To ze śp. Qbk pisal do niego, a rowniez pokazano relacje z party nie awansowuje go do rangi pisma scenowego.

A poza tym TO JA TU JESTEM SZEFEM  :lol:  :lol:  :lol:

Hmmm ...nie da się ukryć ... ale mógłbyś być szefuniem :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: sprawa T.S. - do DELY'ego :>

czesc ludziki, musze poprzec Dracona,pamietam lamy TS i swiete wojny scenowe KK vs Swiat, KK vs Commodore, Jetman vs Atari,Atari vs Commodore......
ech to byly piekne dni to byly piekne dni stada komodorowcow do nieba szly........

gep/lamers^dial