1

Temat: sapMP - powrót

Witam.
Ponieważ znalazłem źródła, które ostatnio podsyłałem strykerowi, przejrzałem je i... w ramach wolnego czasu, którego nie mam, zrobię kolejną wersję :)
Prócz pomysłów zgłaszanych na forum jest pomysł popularnych skór... jest sens? kto zrobi pierwszą skórę, żeby można było zacząć?
Niedługo nowa kompilacja z poprawionymi błędami, przeważnie naruszenia pamięci.
A, bym zapomniał... szukam chętnego, który oceni czy da się przenieść w prosty sposób choć sam filter ze źródeł a800 do sapliba sote.

Ostatnio edytowany przez sun (2005-11-18 09:49:43)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

2

Odp: sapMP - powrót

Ja mogę zrobić jakiegoś skina. Prosze o wytyczne.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: sapMP - powrót

dely, ale poważnie, bo już jednego zrobiłeś :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

4

Odp: sapMP - powrót

dobre by bylo, zeby polaczyc to z tym pluginem adepta.  siakoś.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: sapMP - powrót

no poważnie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: sapMP - powrót

X, z tym pluginem adepta, to rozwiń myśl, bo z teco co patrzyłem w źródełka, to tam jest po prostu player tmc i mpt plus emulacja pokeya, natomiast saplib działa deko inaczej. ja bym raczej był za tym, żeby jakiś wypasiony c/c++ programmer się wypowiedział, czy jest sens i da się sensownym nakładem prac dodać do sapliba to, co zrobili w atari800, ew. tudzież wyrypać to i zmusić do działania poza organizmem jakim jest atari800 - myślę, że to by załatwiło sprawę jakości brzmienia sapów raz na zawsze.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

7

Odp: sapMP - powrót

Wypasiony programmer to ja nie jestem ale ....
Z tego co patrzylem latwiej bedzie wyrypac emulacje z atari800 niz przepisywac sapliba pod katem tych poprawek.

8

Odp: sapMP - powrót

ale... emulacja pokey + cpu, bo jak nie, to pozostaje zmotywować adepta, żeby dopisał playery cmc i czego tam jeszcze się zamarzy. w skrócie musi to działać tak jak saplib, czyli autonomiczny emulator proca i pokeya(ów).
skracając, mikey, zapraszam do współpracy. zrobisz saplibNextGeneration a ja to ożenię z interfejsem.

Ostatnio edytowany przez sun (2005-11-18 16:19:52)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

9

Odp: sapMP - powrót

no afkors. pokey i cpu tylko. api sapliba.
na razie to mam inne projekty zupelnie niezwiazane z atari ani nawet z user-land programowaniem wiec ciezko bedze :)
poza tym saplib2 to tak pomysl sprzed jakichs 2 lat juz (odkad atari800 zaczelo grac tak dobrze, ze sote kucnal ;)

10

Odp: sapMP - powrót

no właśnie, brak czasu to jest problem największy.

a....może by coś na to pomógł obecny "opiekun" projektu Atari800Win(o)Plus?

Ostatnio edytowany przez sun (2005-11-20 23:49:02)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)