1

Temat: SIO2PC raz jeszcze

witam!
od niedawna jestem posiadaczem wyzej wymienionego kabelka. w zwiazku z tym  mam kilka pytań:
1. dlaczego po podłaczeniu sio na telewizorze pojawiaja sie zakłocenia (takie duże poziome pasy) ? gdy wyjme wtyczkę znikają.
2. czasami atari nic nie wczytuje pomimo tego ze ape widzi atari, co się dzieje?

czy te "kwiatki" mogą być związanie z niewłaściwym zrobieniem kabelka?
sio mam zrobione na maxie 232.
Bedę dzwięczny za wszelakie informacje.
Vidol

2

Odp: SIO2PC raz jeszcze

Też ostatnio zmajstrowałem SIO2PC na MAX-ie 232. Żadnych pasów u siebie nie zauważyłem. Co do "widzenia" dysqw to jest inna historia.
Na ape118 (dos) wszystko działa normalnie, ale pod APE 2.0.0 pod winde, aby odczytać coś musze po każdej zmianie dysku włączać na moment tape player'a  :lol: , bo inaczej ATARKA nie widzi dysq... Nie wiem co jest grane...

3

Odp: SIO2PC raz jeszcze

ja mam 2 sio2pc jedno na maksie (chodzi mi rewelacyjnie) i drugie na 1489 używam tylko jak musze zrzucić coś z pieca na hdd przy Atarynce bo żadnych pasów zakłócających nie mam ... używam Ape 2.0 albo 2.1 (to które działa już z Win2000) jeżeli macie jakieś problemy z odczytem to proponuję sprawdzić połączenia + pomajstrować w konfiguracji Ape ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: SIO2PC raz jeszcze

Ja też mam na kabelek maxie.

Ogólnie jest super działają 2 rodzaje turbo pod spatrą ultra speed (jak pod tomsem) a synchromesh z pod xl też  :D  jest to wg ape tryb xf551

5

Odp: SIO2PC raz jeszcze

A ja sie też pochwale a co ! Ja też mam to cuś na maxie i chodzi użwałem atarca z dwoma monitorami (mono) i jednym tv. Ale żadnych zakłóceń nie miałem i nie mam...

6

Odp: SIO2PC raz jeszcze

vidol ma  kiepska instalacje elepstryczna i nawet nie mial bolca zerujacego/uziemiajacego w gniazdku
to poprawil, nie poprawil natomiast nic w zasilaczu od pc i pasy tylko ciut zmienily wyglad....

przechodze na tumiwisizm