26

Odp: Majowka

We 4...

27

Odp: Majowka

epi napisał/a:

Chciałeś powiedzieć - polankę! Majówkę się robi na kocyku! ;]

chyba kacyku, lub 2KC :)

... ale faktem jest, ze teraz nie wiem, co uczynić w zaistnielaj sytyacji - jesli w tym samym terminie mam IVP, wesele, oraz majowke. yyyyyyyyyy- cos wymysle.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

28

Odp: Majowka

Vasco: Taklamakan, to wiemy, ale na jaki termin zarezerwowałeś ten stolik...? ;)

Sikor umarł...

29

Odp: Majowka

i co z tym /.. - jakies konkrety ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: Majowka

Vasko wciera na ircu skazał patamuszto majówki nie budziet.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: Majowka

Co wciera na ircu? ;)
A poza tym: a nie mowilem? :)

32

Odp: Majowka

Lewis; jak możeszszsz (!!!)


i tak pewnie mial bym powódź w firmie , kierownik dostał by miesiączki bądź jakiś inny kataklizm mógł nastąpić...
ale ale

Va$$$ko czemu

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-04-07 18:13:07)

33

Odp: Majowka

Vasco/Tristesse napisał/a:

No tak, myslalem, ze wszyscy Atarowcy juz maja mature ;)

i emeryturę ;)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

34

Odp: Majowka

cały vaśko...

I Ty zostaniesz big endianem...

35

Odp: Majowka

Nie no, spoko. Jak tyle osob chetnych. Nie ma sprawy.

Niech mi ktos wplaci na konto za 25 osob. Delikwent moze zbierac za wejsciowki: ile chce, od kogo chce, nawet mu identy przygotuje :). Sa chetni?

Termin 29 IV - 1 V chyba wszystkim pasi.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2006-04-08 21:18:47)

36

Odp: Majowka

Widzisz panie Vasco... trzeba było w momencie kiedy pisałeś o majówce rzucić numer konta, żeby ludzie przelewali kasę za wejściówki z terminem do dnia któregoś tam i że jak będzie odpowiednia kwota to majówka będzie... byłby deadline i sprawa byłaby jasna... a teraz to już ludzie nie wiedzą czy chcesz naprawdę coś zorganizować, czy tylko wygłaszasz teoretyczne szacunki. I potem się dziwisz, że ludzie jasno nie sprecyzowali czy chcą jechać :P

Trzeba wykładać "kawę na ławę" od razu, że musi być tyle i tyle osób, że jak delikwent, który wpłacił nie przyjedzie to zwrotu nie będzie i ludzie będą wiedzieli na czym stoją. A tak bawisz się w kokieterię itp. Ja sam gotów byłbym zapłacić np. za więcej niż jedną wejsciówkę, gdyby niewiele brakowało do tego, żeby majówka się odbyła. I nie polegaj tylko na głosach z forum, bo na forum to można pisać, deklarować a w ostatniej chwili komuś coś wypadnie i lipa. Zrób ściepę przelewową i to będzie najlepszym krytertium, czy ludzie chcą zlotów czy nie. A przynajmniej ty nie będziesz ryzykował, że będziesz stratny na party - będzie kasa, party będzie, nie będzie, to najwyżej zrobisz kilka przelewów (prowizje banku możesz wliczyć w koszt wejściówki)  - wydaje mi się, że to niezbyt duże ryzyko.

37

Odp: Majowka

Jezeli ktos nie wie, czy chce organizowac czy nie, to sorki. To, ze tyle marudze, to chyba nie dla autokreacji, co? To, ze nie ma chetnych na moj pomysl oznacza, ze Wy nie chcecie. To znaczy chce 5 osob. Gora...

Wylozylem "kawe na lawe" w grudniu. Widziales efekty?

Juz raz robilem zrzutke na APE. Trwalo to 2 lata. Wiec nie wierze, ze ktos przeleje pieniazki wczesniej, zwlaszcza jezeli mialyby przepasc w przypadku nie przyjechania. Ja sam bym raczej nie przelal. Jezeli uwazasz, ze to zadziala, to ok:

mBank
56 1140 2004 0000 3202 3088 3701

Inteligo
50 1020 5558 1111 1516 9290 0070

Potrzebuje 25 osob po 40 zl (w wersji light 20 osob). Termin do czwartku 13 IV. Termin nie jest zbyt dlugi, ale teraz chyba malo kto nie ma konta w jakims internetowym banku, prawda? A jak nie ma, to poprosi kolege, zeby wylozyl. Jak sie chce, to sie da.

Zasady:
- nie ma zwrotow w przypadku nie przyjechania
- jesli w czwartek nie bedzie tylu wplat ile trzeba, przeleje Wam $ z powrotem (jezeli bedzie to inny bank, to odlicze koszt przelewu [50 gr bodaj])

PS. Jak znam zycie, to teraz powiesz, ze to za pozno, urlopy, wyjazdy zaklepane itp. Ale pamietaj, ze zawsze latwiej krytykowac niz samemu cos zorganizowac :(

38

Odp: Majowka

Macgyver - zrob majowke w Olsztynie. Postaram sie przyjechac.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

39

Odp: Majowka

Ja nie wiem. Jak my robiliśmy sztaba w krakowie to cały poland przyjechał.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

40

Odp: Majowka

To zróbcie jeszcze raz (!!!!)

41

Odp: Majowka

Vasco/Tristesse napisał/a:

J
mBank
56 1140 2004 0000 3202 3088 3701

Poszło. Czekam na info, ile osób wpłaciło.
Pozdrawiam,
Sikor

Sikor umarł...

42

Odp: Majowka

chyba  za "Mało"!!!

-Vasiek ile wpłaciło, mam biegnąć na pocztę??

43

Odp: Majowka

As: nie "mam biegnąć", tylko szybki przelew w banku, bo już późno jest. A zresztą ty i tak nie pojesdziesz, jak zwykle ;)

Sikor umarł...

44

Odp: Majowka

sikor: Sword Soft woli dupy z Ornety niż z Opalenicy dlatego i tak nie przyjechaliby ;)

Odp: Majowka

Mac: Szczuka ci będzie lepiej pasować ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

46

Odp: Majowka

Oki. Wsio jasne: 29 IV - 1 V 2006 (sobota-poniedzialek, piatek wieczorem jakby co tez sie zalatwi).

Przedplaty dla spoznialskich w wysokosci 50 zl na konto:

mBank 56 1140 2004 0000 3202 3088 3701

Inteligo 50 1020 5558 1111 1516 9290 0070

ZWROTOW W RAZIE NIE PRZYBYCIA NIE BEDZIE!!!

Wejsciowka na miejscu bedzie wynosila prawdopodobnie 60 zl. Mozecie sie obruszac, ale wybaczcie - byl termin na 40 zl, chetnych nie bylo. Ja musze wiedziec wczesniej czy rzucac sie na duza sale, czy nie. Oplaca sie zadecydowac wczesniej.

Planowane atrakcje:
- wyjazd na Parade Parowozow w Wolsztynie - jedyna czynna parowozownia w Europie - wypas na cala UE+WNP - impreza miedzynarodowa
- wyjazd na mecz Lech Poznan - Groclin - derby Wielkopolski - impreza z brecha w tle
- Noc Filmozlopow - pokazy filmowe na duzym ekranie - 3 filmy powiazane tematycznia - impreza z autochtonami
- codzienne pokazy filmowe - ekran kinowy (wersja mini: TV), filmy z poprzednich zlotow + Historia Polskiej Motoryzacji (koniecznie!)
- ogniska, kielbaski gratis (ale nie po 10kg na glowe...)
- tanie wino 100m od terenu zlotu ;)

Wszelkie propozycje mile widziane. Jak ktos ma projektor i chetny jest uzyczyc - prosze o kontakt!

47

Odp: Majowka

no dobra, ja jade w sobote o 7:45 z Lublina.
Pociag TLK 2018 przez wawe kutno ...
W opalenicy circa o 16tej...
Wyglada na to ze jade sam wiec chetni moga sie dopisywac ...

48

Odp: Majowka

Ja raczej tym: P 18203 (piątek 22:41 z zachodniego, 3:40 w Opalenicy, bez przesiadek). Chyba, że zbierze się więcej osób i inny środek lokomocji... Jacyś chętni na tego libationa...? (pośpiech, bezpośredni)...? Proszę się dopisywać, jakby co...
Powrót ewentualnie tym: TLK 7117 - 17:02 z Opalenicy, koło 21 w Wawie...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-04-19 10:40:00)

Sikor umarł...

49

Odp: Majowka

WAZNE:

Zapomnialem napisac: przelewy TYLKO DO PONIEDZIALKU 24 IV!!! Pozniej juz tylko wejsciowka 'na twarz'!!!

50

Odp: Majowka

Vasco - kaska za 2 osoby poleci najpóźniej jutro na konto w mbanku.... jestem na etapie pertraktacji wolnej soboty w firmie...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim