76

Odp: Majowka

AS: nie pier... bo ty zawsze tak ściemniasz...nie uwierzę, że Ciebie na majówce zobaczę, ściemniasz jak reszta Twojej grupy laskom w Ornecie :lol:

77

Odp: Majowka

Alp Lynxa mogę zabrać, stk'a nie chce mi się targać zresztą ostatnio troche mnie irytuje... bo przewalanie danych z obrazów jest lekko irytujące. Alp ty masz jakiś programator do Gali?!

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2006-04-25 13:44:46)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

78

Odp: Majowka

No chlopaki, jestem pod wrazeniem. Nawet kase chcecie pozyczyc. Jednak duch friendshipu scenowego nie umarl :) Co do konkretow to mysle, ze bede wiedzial czy jade jutro ewentualnie w piatek z rana. W piatek robote koncze  o 16 a Ty Alp o ktorej chcesz wyruszac? Jak mozesz to wyslij mi na priv jakies namiary na siebie (gsm alb gg) to jak bede juz cos wiedzial to sie odezwe.

Grubshy: Nie dygaj, zrobie wszystko zeby byc na Eascie. East - najlepszy kamerlany i rodzinny zlot Atarowcow. Tam trzeba byc. A na Quasta  mus jechac, cos sie wykombinuje :)

79

Odp: Majowka

Pigula....juz nie nie mam...cale pudlo wioze dla ciebie czesci - ale mam dostep do sklepu gdzie moga zaprogramowac..10zl za gala..co prawda 20 km ode mnie ale zawsze cos :-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

80

Odp: Majowka

Zwolnilo sie u mnie jedno miejsce poniewaz Sqward nie da rady (praca). Jesli ktos chetny to niech da znac... startuje w sobote rano (ok 7:30) z Katowic przez Wroclaw.

pzdr

ślamk!

81

Odp: Majowka

Czy ktoś, czyli np. lotharek, zamierza coś lutować ? bo jak tak, to bym sobie chętnie wstawił interface CF do atarki i może cośtam jeszcze.
Dobrze by było wiedzieć, czy będzie taki ktoś ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

82

Odp: Majowka

Pigula bierze sprzet do pracy- a ja tez chetnie cos pomoge....jak sie kurfa uporam z moim zwariowanym sio2ide. Pigula - przeczytaj co dopisalem w poscie "SIO2IDE po raz kolejny" - miales cos takiego ??


BTW: Jak wasze zony na majowke ? moja wniebowzieta - przynajmniej na kilka dni z domu zniknie dreamcast,2 atarki, monitor, kupa spzretu do lutowania i zabawy..

Ostatnio edytowany przez alp (2006-04-28 08:54:46)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

83

Odp: Majowka

zmolestujcie Vasca o jakies łącze na niedzielny wieczór.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

84

Odp: Majowka

Dobrej zabawy panowie!

grzybson/SSG^NG

85

Odp: Majowka

sprzęt lutowniczy biorę części do sio2ide oraz kmk także... moje sio2ide nigdy tak nie wariowało - nigdy mi się nie zdarzyło aby skopała się jego zawartość.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

86

Odp: Majowka

No to mam brac tego ataraka ? Da radę wstawić CF ? i ile kaski mam na to przeznaczyć ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

87

Odp: Majowka

KLIK, ph34r!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

88

Odp: Majowka

No, widzę, że impreza się udała (znajomi mówili... ;)).

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

89

Odp: Majowka

Zjadliwe to to chociaż było? :->

90

Odp: Majowka

Vifony sie chowaja...

ślamk!

91

Odp: Majowka

Pamiętając sztaba w Łubu-dubu, nie chcę wiedzieć, co Dracon__ zrobił po tym z komputerami innych uczestników imprezy. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.