Temat: SupraDrive

http://www.atariage.com/forums/index.ph … try1032373

W skrócie: SupraDrive leży i czeka na kogoś zdolnego, kto mógłby i chciałby zająć się dalszym rozwojem tego interfejsu.

Edit: gdyby ktoś nie wiedział, co to SupraDrive, to opis jest tutaj: http://atariki.krap.pl/index.php/SupraDrive

Ostatnio edytowany przez drac030 (2006-03-14 05:13:27)

KMK
? HEX$(6670358)

2

Odp: SupraDrive

...(s)he really is capable of improving the interface...

Chyba niewielu jest takich ludzi na polskiej scenie, którzy nie tylko potrafiliby to robić, ale jeszcze chcieli?

- Jacek Żuk
- Alp (?)

Ciekawe ile kasy by chcieli za prawa...

I'm not so bad, once you get to know me.

3

Odp: SupraDrive

jak narazie alp jest jedynie odtworca, tak wiec wymienienie go tu jest nieco nie na miejscu
jak juz to moze pasiu, tudziez wiecznie nieobecny candle?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: SupraDrive

Daj spokój pasiowi, człowiek i tak ma pełne ręce roboty. No chyba że szukałby odskoczni od tego akceleratora?

A alpa rzuciłem, bo chyba bardzo aktywnie generuje kolejne egzemplarze MyIDE...

I'm not so bad, once you get to know me.

5

Odp: SupraDrive

piotrv: tu trzeba ulepszyć, a nie skopiować. Co do Jacka Żuka, to wydaje mi się, że raczej nie będzie zainteresowany.

KMK
? HEX$(6670358)

6

Odp: SupraDrive

mysle ze mydlo to w wypadku alpinisty jedynie dodatek, jeden z niewielu ktore kopiuje
gama jego "przystawek"/"ulepszen" jest spooooro szersza niz tylko to mydlo, ale nadal
jego dzialalnosc jest jedynie odtworcza (w koncu dopiero rok temu zapoznal sie z elektronika)

kto wie - moze kiedys sam zrobi rozszerzenie do ktorego drac030 napisze soft? :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

7

Odp: SupraDrive

Masz duże poczucie abstrakcyjnego humoru :P

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: SupraDrive

Jak widać zainteresowanie raczej nikłe... Ale tak na prawde, to czy w ogóle warto się tym interfejsem zajmować, skoro mamy SIO2IDE i IDE JZ/KMK z -nadal- aktywnymi tfurcami? drac030 - masz jakieś wyniki testów tej Supry?

I'm not so bad, once you get to know me.

9

Odp: SupraDrive

No to jest troche dziwny pomysł, przede wszystkim nie wiem, jak można taki ponad 20-letni projekt "ulepszyć" nie budjjąc go w zasadzie od nowa. Ale skoro Mathy van Nisselroy dał takie info, nie widziałem przeciwwskazań, żeby podać dalej. A nuż się to komuś przyda do czegoś.

KMK
? HEX$(6670358)