Temat: FOREVER 2006 - kto?

2 dni do party, wiec z ciekawosci;) - czyja morde sie zobaczy?:)
my jedziemy ekipa:
- vasco
- laoo
- solo
- na 90% justa

thx za info:D

przy okazji fotki tego nowego party place:
http://www.smox.sk/RM2005_05_detail.htm … 05_400.jpg

http://www.hzps.sk/RM2005_02_detail.htm … 05_152.jpg

http://chvm.sk/RM2005_01_detail.html?Img=RM2005_060.jpg

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-03-15 18:28:37)

2

Odp: FOREVER 2006 - kto?

Hueuh ale zes foty wygrzebal. Ten zul na srodkowym zdjeciu jest boski. Nada sie jak ulal do POLAND :D

3

Odp: FOREVER 2006 - kto?

Solo, jest bazyliard takich postów, chcesz bana? :D A lista partyzantów jest na stronie party. Ogólnie na miejscu masz kopa za nieodbieranie telefonów ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: FOREVER 2006 - kto?

na miejscu to mi podasz nr albo wez zarzuc mi teraz esemeske, bo mi sie zwalil tel i pisze mi od ludzi z ksiazki ze dzwoni obcy, jak dodam kilka razy (jako tel domowy, pracy itp) to zaskasuje:O. obych nie odbieram, bo za duzo czasu absorbuja, jakbym mogl Ciebie :* nie odebrac:D

anyway! tak pro kodersko i pro scenowo: masz moze na dvd dead or alive 3, 3 exteme, siatkowke z nimi, kingdom under fire 1 i 2 oraz jade empire? udalo mi sie xboxa za 300zl.

ok ok sorry za spam, offtopici, ale dzieki temu mozna poklikac przed party;D

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2006-03-15 20:08:29)

Odp: FOREVER 2006 - kto?

1. Jaka Justa? Pierwsze slysze... :P
2. No foty wygladaja znajomo ;) Scena z kolumnami, kolumny (te jonskie...) z boku sali, rozlane wino na stoliku...

Odp: FOREVER 2006 - kto?

te stewardessy sa za free ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

7

Odp: FOREVER 2006 - kto?

dely: A lista partyzantów jest na stronie party

Jest ale uległa zmianom np. nie jedzie AS... a jest wpisany

Żyję bo Bóg tak chciał.

8

Odp: FOREVER 2006 - kto?

mirusvf: to u Asa normalne - jak bys bywał na sztabach Warszawskich, wiedziałbyś, o co chodzi...

Sikor umarł...

9

Odp: FOREVER 2006 - kto?

Mirusvf pij co drugą bo zaraz jedziesz! :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: FOREVER 2006 - kto?

Z Krakowa:

ntp, pin, ewa, epi

oraz Lisu - ale jedzie z Draconem - z czego wiem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: FOREVER 2006 - kto?

A ptica nie ma 5-os.? No chyba, ze Pinokio ze sprzetem jedzie... wtedy cud, ze 4 osoby...

12

Odp: FOREVER 2006 - kto?

cztery osoby ze względu na zawieszenie w aucie zatem ja jadę z katowic z mirusiem aka "ja mało bo zaraz jadę" i z draco__

13

Odp: FOREVER 2006 - kto?

Z Warszawy jedzie silna grupa:

- X-Ray
- Greg
- Seban
- RZoG

14

Odp: FOREVER 2006 - kto?

Sikor: popierwsze szkoda, że nie jedziesz ze mną draconem__ i LISem... po drugie jak dla mnie AS...a należy usprawiedliwić przejął taką stację... i muszę powiedzieć, że powalczyłbym z nim gdybym o końcu aukcji przez nawał pracy w robocie nie zapomniał!!! Właśnie dlatego zadałem pytanie na forum ... bo bolała mnie ta stacja, ale dobrze, że jest na SCENIE!!!

Ostatnio edytowany przez mirusvf (2006-03-16 22:34:53)

Żyję bo Bóg tak chciał.

Odp: FOREVER 2006 - kto?

a za jaka cene poszla ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

16

Odp: FOREVER 2006 - kto?

no to jutro z rana mykamy. do zobaczenia na zlocie.

17

Odp: FOREVER 2006 - kto?

mirusvf napisał/a:

Sikor: popierwsze szkoda, że nie jedziesz ze mną draconem__ i LISem...

Też mi szkoda, ale life is brutal and full of zasadzkas... Przeliczyłem wszystko jak mogłem, ale oprócz braku urlopu (co załóżmy dałoby się obejść) i kaski jeszcze się doziębiłem... ;( Lipa Panowie na całym froncie... Mam nadzieję, że odbijemy to sobie na Va$kowej majówce...

Sikor umarł...

18

Odp: FOREVER 2006 - kto?

Mirusvf  gdyby nie moja pojebana firma  to teraz bym siedział w Tręcinie, usprawiedliwiąć nie trzeba po prostu zawsze chciałem mieć tą stację...., jak kupiłem swoją710  u Tomsów
-720tek już nie było, mieli  tylko 360tki .
Bit za 265pln.. (ale dokładnie odpowiem za 7dni jak skończy się aukcja z dyskietkami którymi do niej dostałem..)
-Dalej się chwalę bo jest naprawdę w extra stanie (!!)

Obecnie czas zacząć się szykować na majówkę do Va$ka