Temat: regulamin

czy p. 4 nie moglby byc w koncu rozbity na dwie czesci?

wiele osob (szczegolnie nowych, tudziez trudniej reformowalnych), nie majac na celu nabijanie sobie statsow, odpowiada na posty innych w postaci kilku nastepujacych po sobie postow

"bywalcy" wiedza ze jest to fee, ale nowi - z regulaminu (w obecnej postaci) sie tego nie dowiedza

co wy na to?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

2

Odp: regulamin

Mógłby, czekam na opinie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: regulamin

ja tam widzialem to w wykonaniu starych bywalców, a nawet w wykonaniu imć kierownika.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: regulamin

Trudno jest odpowiadać na kilka postów w wątku nie generując przy tym kilku odpowiedzi. Stare forum automatycznie łączyło takie posty, teraz natomiast jeśli się chce skomasować odpowiedzi w jeden post, trzeba zrobić copy-edit-paste-save-copy-edit-paste-save... itd. itp.

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: regulamin

Tyle ze jak sie nie myle dwa posty pod rzad nie zwieszaja licznika o dwa, tylko o 1? na niektorych forach potrafie zrobic nie double ale 6x posta;D

6

Odp: regulamin

niech sie bambusy ucza jezykow obcych, kur*a niech sie ucza!
a wszyscy wiedza, ze kilka dni urlopu to najlepsze wychowanie... ;)

jellon: masz dzien dobroci dla zwierzat niefuterkowych czy co? :D

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

7

Odp: regulamin

axe: bana za przeklinanie? :D

solo: piszesz o phpbb w ktorym to moze i rzeczywiscie tak jest - tu (punbb) mozesz dodac 10 postow po sobie, po czym wszystkie usunac, a licznik i tak zwiekszy ci sie o 10

mi nie chodzi o statsy - chó kers...
mi chodzi o latwosc czytania - przeciez mozna odpowiedzi do poszczegolnych osob oddzielic np. ----

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: regulamin

Duża ilość postów tego samego autora pod rząd bywa irytująca, szczególnie w sytuacji kiedy posty są krótkie a gość ma metrowy avatar.

jellonek: coś ty się takim stróżem prawa tutaj zrobił? Co wątek to byś kogoś zbanował. Od tego już chyba są odpowiedni ludzie?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

9

Odp: regulamin

dokladni - som i robia to dobrze

epi - nie zauwazyles smajla na koncu? luzik - to tylko zart ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: regulamin

jell: zauważyłem. Rzecz w tym, że nie chodziło o poprzedniego posta, tylko ogólne zachowanie, w tym np. założenie tego wątku. ;] A gdzie indziej to już nie prowadziłem statystyki smajli, w każdym razie wydaje mi się, że czasem to jest overtrolling. ;] ;P
Jeszcze trochę poofftopikuję: już myślałem że pochwalę cię że się przyłożyłeś odrobinkę do ortografii, a tu takie "som". ;P

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: regulamin

Brak konstruktywnych opinii. Zamykam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.