1

Temat: Kupię arabską wersję Atari 65xe

O ile w ogóle można coś takiego dostać:
http://www.savetz.com/vintagecomputers/arabic65xe/

2

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

kupie 1450XLD.

--
= krap.pl =

3

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

Do arabskiego XE dostęp może mieć niejaki Nir Dary (ndary na naszym forumie). Tylko nie wiem ile przesyłka z izraela może kosztować...

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

A ja 1090 z kompletem kart, najchętniej tanio.

KMK
? HEX$(6670358)

5

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

1090 .. :) - a jest tego jakis gdzieś schemat ?? - bo z czego wiem chyba się nie ostal żaden. Może to mało istotne - ale znalazłem onegdaj na sieci zajebiste fotki tego ustrojstwa :) - włącznie z płytą gł. - można sie doczytać nawet oznaczeń większości scalaków :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

onegdaj ... hehhehe ... zacne slowo :)

7

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

pin: te fotki, co znalazłeś, to nie w Atariki przypadkiem?

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

Pin zapodał linkownię !

9

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

miker napisał/a:

Do arabskiego XE dostęp może mieć niejaki Nir Dary (ndary na naszym forumie). Tylko nie wiem ile przesyłka z izraela może kosztować...

Eee, jak z Izraela to może ma wersję hebrajską? ;)

10

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

Wszystko jest do kupienia, pytanie tylko za ile.
Arabska wersja XE + arabski cart (dla mnie nawet ciekawszy) poszedl jakies 4 miechy temu na eBayu za $200 (sprzedajacy z Egiptu). Wymieklem nizej. Przesylka z Egiptu nie jest bardzo droga (cos kolo $50 gosc chcial).
Atari 1090 (ale bez pokrywy i kart - wygladalo marnie)bylo 2 lata temu na eBayu za $1000 bez chetnych. Mam gdzies kontakt, moze gosc jeszcze nie sprzedal...
1450XLD nie widzialem od 3 lat, ale moglem przegapic...
Nir Dary wysyla lekkie rzeczy z Jerozolimy naprawde zadziwiajaco tanio. Za wyslanie kilku cartow + kilkunastu dyskietek (mala paczka) zaplacilem chyba $13 czy jakos tak... Mysle, ze warto go spytac. W koncu daleko po te arabska wersje nie ma ;)

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

Wiesz nosty... nie chce nic mowic, ale z paczkami z jerozolimy sporo ryzykujesz ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

rok temu bylem w egipcie , gosc ktory prowadzil w hotelu kafeje internetowa przytargal mi dwa arabskie msx-y
jade w lipcu popytam o arabski xe

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

13

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

drac030 napisał/a:

pin: te fotki, co znalazłeś, to nie w Atariki przypadkiem?

zdecydowanie lepsze, większe, oraz dokładniejsze :) - tylko, że własnie wyjechałem z Krakowa - i bede tam dopiero w piątek - a tu mam tylko laptora :) - więc fotki w domu zostały :(

Ostatnio edytowany przez Pin (2006-05-29 07:08:36)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

http://images.google.fr/images?q=atari+1090&hl=fr

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

15

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

nosty napisał/a:

Mysle, ze warto go spytac. W koncu daleko po te arabska wersje nie ma ;)

Heheh dobry zart :) Chyba zyczysz mu smierci skoro chcesz wyslac Zyda pomiedzy Arabow :D

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

nosty napisał/a:

Nir Dary wysyla lekkie rzeczy z Jerozolimy naprawde zadziwiajaco tanio. Za wyslanie kilku cartow + kilkunastu dyskietek (mala paczka) zaplacilem chyba $13 czy jakos tak...

moze LODZ figuruje w taryfach lokalnych :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

17

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

> W koncu daleko po te arabska wersje nie ma

No, ze dwa pola minowe ;)

> moze LODZ figuruje w taryfach lokalnych

HAHA!

18

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

bitman napisał/a:

rok temu bylem w egipcie , gosc ktory prowadzil w hotelu kafeje internetowa przytargal mi dwa arabskie msx-y
jade w lipcu popytam o arabski xe

qfa że na to nie wpadłem jak tam byłem,
-Arabusy na pewno znaleźli by kilka Atarek, skoro nawet wiedzieli że Polacy będą chcieli zobaczyć Polonez-a którym tam jeździł (nie jeden)  i nie miał grama korozji ....

A swoją drogą nie mam fabryki pieniędzy, ale jak ktoś by wystawił na allegro 1450xld za 4k pln qp teraz to....

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-05-29 20:46:28)

19

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

bitman napisał/a:

rok temu bylem w egipcie , gosc ktory prowadzil w hotelu kafeje internetowa przytargal mi dwa arabskie msx-y
jade w lipcu popytam o arabski xe

Ja bylem 2 tygodnie temu w Egipcie.

Klawiatura z robaczkami jest suuuuper ;)


Nie wiem jak to jest z przesylkami, ale wyslanie widokowki na caly swiat kosztuje 2 funty egipskie (ok 17 centow).

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-05-30 09:57:00)

20

Odp: Kupię arabską wersję Atari 65xe

Bitman, kuchnia, mieszkam w Lodzi 32 lata i zywego Zyda widzialem moze 3 razy a i ci byli z wycieczek, ktore przyjezdzaja z Izraela ogladac najwiekszy cmentarz zydowski w Europie.
Troche szkoda - zawsze uwazalem ze wielonarodowosciowe miasta sa ciekawsze (moze dlatego ze nigdy w takim nie mieszkalem ;)