51

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

Jak już to zostało powiedziane każdy może być tyle dni, ile chce lub może :)
Dely: i jak będzie z ankietkami? Pojawią się, czy zniknęły na zawsze?...

Ostatnio edytowany przez alex (2006-06-08 13:20:05)

52

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

Mnie i Zinie alternatywa tygodniowej zabawy się podoba!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

53

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

Kto następny? :)

54

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

Dely: i jak będzie z ankietkami? Pojawią się, czy zniknęły na zawsze?...

Przeczytaj poprzednie posty w tym wątku.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

55

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

To pytanie już z lekka przeterminowane, wszak udzieliłeś już mi odpowiedzi w innym wątku :)

56

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

swoje trzy grosze wrzucam: jestem za tygodniowa imprezką (pod warunkiem że będzie w terminie podobnym do chwastowego) oraz jestem za imprezką typu classic party...reasumując: tak czy tak -> to i tak pewnie się pojawię...:)

gep/lamers^dial

57

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

a mnie w tym roku juz calosc nei dotyczy ... jak sie p*.* to wszystko jednoczesnie. ziom ma rozwod na karku, a ja mialem ch*** wypadek na skuterze w UK :(

shit happens ... rama rama ding ding dong :)

58

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

rozwody teraz obrodziły marcinie, wracaj waść do zdrowia szybciutko. Przerzuc się na metro.

All I hear is the sound of me falling on the ground

59

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

Cedyń: A co Ci się przytrafiło?

60

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

kobiety są złe! :>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

61

Odp: Leisure Party - propozycja nowej formuły

Drodzy Atarowcy:

tak jak wspominalem kiedys w innym watku jestesmy w stanie rozsadnej osobie przekazac cale know-how jak zrobic party w warszawie, bo smiesznych kosztach (<1000). Z projektorem, mozliwoscia wynajecia sobie oddzielnych pokoi, big screeenem (c***, ale w cenie sali), naglosnieniem, obsluga barowa (browary i najprostsze zarcie).

Zastanowcie sie nad tym, bo mamy wychodzone sciezki w Alfie, wiemy jak i z kim zagadac, etc. Moze idea zrobienia party wspolnie zisci sie, choc szczerze mowiac, nie wierze za bardzo w Wasze checi.