1

Temat: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Unikalna stacja dysków do małego Atari - Indus GT!

Cały zestaw jest zapakowany w elegencką firmową czarną walizeczkę, która zawiera:

- stację Indus GT,
- zasilacz w standardzie amerykańskim na 110V,
- kabel SIO,
- kartę rejestracyją z ograniczoną gwarancją :)))
- instrukcję obsługi,
- komplet dyskietek z ORYGINALNYM oprogramowaniem:
- DOS XL,
- GT Estate Word Processor,
- GT Albert E. Spread Sheet,
- GT Data Manager.

Cały zestaw jest w stanie praktycznie idealnym.

Był używany zaledwie kilkadziesiąt razy i cały swój żywot przeleżał zapakowany w czarnej firmowej walizeczce.

Wszystkich chętnych proszę o skłądanie ofert publicznie lub prywatnie :)

2

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

hej!

wyprzedaż jakąś robisz Alex? ;-) Lynxy, Indusy GT? Czy to jakiś koniec świata??? :)

Seban

3

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Hehe :) Po prostu jedna stacja mi w zupełności wystarczy, a na dzień dzisiejszy mam 3,5 :D

4

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Może alex zbiera już fundusze na ten zlocik w ośrodku wypoczynkowym ? ;)

5

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Hehe :) Chyba, że na bilet PKP :) bo za 350 złotych to nikt pewnie kupić jej nie zechce...

6

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Alex czy to ta długo sprzedawa na allegro?

7

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

z jednej strony - czy sprzedaż stacji za 350 zeta coś w życiu człowieka zmienia ?? - a z drugiej chętnie - lecz i tak teraz nie mam nawet na CA12 - :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Alex: to wystaw raz jeszcze tylko zdjęcia wrzuć lepszej jakości niż były - tylko gdzieś zewnętrznie - jakiś webpark czy interia - dużo roboty nie trzeba a kolektorów na alledrogo też nie brakuje. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Alex zrób aukcję prywatną, tak aby stacja trafiła do Atarowca a nie zbieracza..

10

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Alex: nie mówię, że Indusa pchniesz za 350 zł, ale przecież to może być tylko jedno z wielu źródeł uzyskania kasy na zlot ;)

Swoją drogą nigdy nie zapomne akcji, gdy znajomy w czasach gdy 486 DX2 80 było "standardem" pchnął Atari 65XE z XF-551 + ileś dyskietek (okolice roku 1995) za 600 zł :)


AS: a co ma za znaczenie do kogo trafi - taka stacja to tak naprawdę okaz typowo kolekcjonerski, ktoś kto pracuje i robi coś na Atari nie miałby z niej wiele pożytku (standardowe prędkości itp) - osoby produktywne używają dzisiaj albo sio2pc, albo HDD. Stacja w dzisiejszych czasach to raczej atrakcja dla kolekcjonera, szczególnie, że z racji mechaniki jest to urządzenie zawodne, poza tym skąd wytrzaśniesz dyskietki 5,25 ? ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-06-11 10:50:21)

11

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

macgyver napisał/a:

ktoś kto pracuje i robi coś na Atari nie miałby z niej wiele pożytku (standardowe prędkości itp)

Indus ma turbo - DOS XL i Sparta X umieją je obsługiwać. Ale co do reszty, raczej racja. Ja stacji używam do odzyskiwania danych ze starych dyskietek.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2006-06-11 12:08:09)

KMK
? HEX$(6670358)

12

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Mac znaczenie ma, fajnie było by ją zobaczyć i pomacac ja jakimś party.

Ja zawsze chciałem mieć "zwykła" stację, a taka jak by była w jakiejś fajnej cenie to kto wie...

13

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

AS: to ta sama :) ale jakoś nikt się nie połaszczył i nie kupił....
MacGyver: jeśli już zbieram to na spłatę zobowiązań :)
Miker: na allegro nikt nie kupił więc pewnie nie kupi, a każda aukcja kosztuje

Stacja jest śliczna, zagraniczna. Jak ktoś ją kupi to może dorzucę przetwornicę 220->110 :)
Jak się człowiek dobrze wwącha to pachnie jeszcze nowością :)

14

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

AS: ale to co napisałeś: "popatrzeć", "pomacać" wybitnie trąca megakolekcjonerskim podejściem :)

Podobnie gdy piszesz: "chciałem mieć zwykłą stację" - przypuszczam, że poza samym posiadaniem nie przyczyniłoby do stworzenia niczego produktywnego, co mógłbyś stworzyć nie mając jej :P

Bez urazy stary, ale jesteś kryptokolekcjonerem ;)

15

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

macgyver napisał/a:

...racji mechaniki jest to urządzenie zawodne, poza tym skąd wytrzaśniesz dyskietki 5,25 ?...

Mechanika jest od 1050, więc bardzo porządna, poza tym w hdd też siedzi mechanika.
Dyskietki można czasami dostać na allegro ? nowe i używane.
Jakiś czas temu box'owy xc11 zszedł za ponad 300zł, więc cena za tą stację nie jest taka duża.
Jak bym miał to bym dał. :P

16

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Pchnij na ebay, tam z pewnością tyle zapłacą.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

słuchajcie, ale albo jestem jakiś słabszy, ale według mnie aukcja z takimi zdjęciami nijak się ma do ceny przedmiotu wystawionego w ramch niej. Także sorry.

I Ty zostaniesz big endianem...

18

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Ale każda mechanika ma ograniczoną trwałość. A mechaniki od HDD bym nie porównywał do stacji, bo ta w HDD przewidziana jest raczej do ciągłej pracy jest zdecydowanie bardziej precyzyjna i niezawodna. Poza tym jak HDD padnie to zdobycie kolejnego HDD nie stanowi problemów zarówno z dostępem jak i z kosztami. W wypadku stacji oprócz problemów z naprawą pozostaje problem z padaniem dyskietek ich się po prostu już nie produkuje.

Dyskietki można dostać, ale z biegiem czasu będzie coraz trudniej, a ktoś kto zajmuje się poważnym tworzeniem na Atarce w dzisiejszych czasach wątpię żeby używał dyskietek 5,25 jako defaultowego medium. Praktycznie nikt tego do pracy nie kupi, dlatego nie widzę przeciwskazań, żeby to kupowali kolekcjonerzy :P

19

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Dlaczego piszecie, że stacja niestandardowa...? Ja taką miałem... Szkoda, że musiałem ją opchnąć... A może to Ta sama? Alex, może kupiłeś ją od gościa z Tarchomina ;)

Sikor umarł...

20

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Sikor: a kto pisze, że niestandardowa? To jest LDW 2000, tylko amerykańska odmiana.

Alex: zanim spylisz stację, zrób może ładne kopie tych trzech ORYGINALNYCH programów, najlepiej do ATR-ów, zanim przepadną w jakimś muzeum...

KMK
? HEX$(6670358)

21

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Sikor: kupiłem ją w sklepie nową nieużywaną :)
Draco: Niestety nie mam jak :( Nie mam ani telewizora, ani portu COM w komputerze...

22

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

to może pożycz dyskietkę/i i SIĘ przegra :)

I Ty zostaniesz big endianem...

23

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

macgyver napisał/a:

AS: ale to co napisałeś: "popatrzeć", "pomacać" wybitnie trąca megakolekcjonerskim podejściem :)

Podobnie gdy piszesz: "chciałem mieć zwykłą stację" - przypuszczam, że poza samym posiadaniem nie przyczyniłoby do stworzenia niczego produktywnego, co mógłbyś stworzyć nie mając jej :P

Bez urazy stary, ale jesteś kryptokolekcjonerem ;)

Oj Mac.
Kolekcjonerem nigdy nie byłem i nie będę raczej "juserem" kilka razy do roku (!!)

24

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

a ja tam bym się na nią skusił - tym bardziej że ma sprawną z przodu klapkę (znaleźć taką LDW na allegro jest baardzooo ciężko - a to jedyna stacja która brakuje mi do kolekcji)... tylko ta cena 350zeta

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

25

Odp: Sprzedam stację INDUS GT - prawie nowa w kompletnym zestawie!

Ja ceny nie podałem :)
Wszystkich chętnych poprosiłem o składanie ofert, także masz szansę :)