Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Niestety ośrodki mają pełne obłożenie - wakacje, kolonie. Ale są jeszcze do dyspozycji 3 sale gimnastyczne w szkołach ,tam też można wynegocjować rozsądną cenę oraz jakąś klase dodatkowo i może materace. Ponadto jest jeszcze hala sportowa o którą też zapytam jutro o ile impreza w Głuchołazach jest aktualna.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

52

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Oki, rozpatrzmy obie opcje - taka moja sugestia.
Grey, Rysiek: poprosimy o 100% odpowiedź, najlepiej najpóźniej do środy - czas nagli, trzeba rezerwować środki lub szukać nowych lokalizacji...

Sikor umarł...

53

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A czy przypadkiem w Gda w sezonie to ceny nie beda zaporowe? Chodzi mi o infrastrukture spozywcza oraz placenie za rozne dobra tam gdzie zawiezie wycieczkowy bus.

54

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

mazi: co masz na mysli piszac "ceny zaporowe"? Sa miejsca gdzie ceny sa wyzsze od tych standardowych no ale to juz uroki "lepszych" miejsc. Normalne, roznie, konkurencja, w zaleznosci od towaru jakim sie handluje. Londyn to to nie jest takze spokojnie ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Gda to nie jest miasto typowo turystyczne, szczegolnie jesli chodzi o rejon gdzie odbywalo sie Sili. Watpie zeby ceny poszly do gory, chyba ze sie dowiedza ze party ma byc, wtedy nie recze za ceny Byxa ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

56

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Dobrze jest. Mieszkałem w Gdańsku 2 tyg i nie było gorzej z cenami, niż w Krakowie. Skoro Grey podchodzi poważnie do tej organizacji, to popieram w całości ten pomysł. Przyjeżdżam na 100%, w miarę możliwości mogę spróbować pomóc, jeśli zajdzie potrzeba.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

57

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

w gdansku wedlg mnie ok. W grudniu na SV bardzo mi sie podobalo.... a co do cen to wsiadasz w tramwaj i jests np. w realu... a tam cen jak w kazdym centrum handlowym - przyzwoite. W tym roku byc moze bede pare dni na urolopie w gda - a noz sie synchronizuje. Wtedy na bank jestem.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Dantzig lub Ziegenhals jakis zjazd ziomkostwa organizujecie ???

Powinno byc Warsaw Poland , ja jestem za :)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2006-06-26 21:27:00)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

59

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Skoro nie będzie zlotu w miejscowości zaczynającej się na "O" i kończącej się na "A", (np. Orneta, Opalenica),  to trzeba zadowolić się Gdańskiem - ktoś się dopatrzył, że w Gdańsku jest dzielnica: Oliwa ;)

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Orneta i Opalenica tez poniemieckie ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

61

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Bo Niemcy jak coś robią, to robią dobrze - patrz niemieckie samochody :)

62

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

mcmaster: a east będzie? deklaruję 100% obecność niezależnie od terminu!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

63

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

macgyver napisał/a:

ktoś się dopatrzył, że w Gdańsku jest dzielnica: Oliwa ;)

Orunia, Osowa :P

Ostatnio edytowany przez stryker (2006-06-26 22:19:26)

"wszystko się kiedyś kończy......."

64

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

i Osobowa, Gdynia Glowna ;)

65

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Potwierdzam gotowość organizacji w 100%. Chciałbym uciąć tą wypowiedzią wszelkie rozważania typu: "a może party w Wąskich Cipkach" itp. TAK, PODEJMUJĘ SIĘ ORGANIZACJI PARTY W GDAŃSKU. Nie wycofam się, dotrzymam danego słowa. Będzie zapewne bez fajerwerków z powodu bardzo krótkiego czasu, ale zrobię co w swojej mocy. Dziękuję za pierwsze znaki support'u!

Odezwę się wkrótce, zobaczę co gdzie i jak.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

66

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

grey/msb napisał/a:

"a może party w Wąskich Cipkach".

dobre ;D
no to czekamy :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

67

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Do Waskich Cipek tez chetnie zajedziemy zeby zrobic Poland. Ale najpierw do Gdanska.... :)

68

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Grey super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

69

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A ja niestety tym razem musze powiedziec ze pomysl party w Gdansku mi sie zupelnie nie podoba.
Party letnie w duzym miescie to troche porazka, spaliny i lepiacy sie asfalt mam tu cale lato u siebie.
Jedyny maly plusik to morze w poblizu :) ale ceny pewnie na plazach jak z kosmosu.
Zycze udanej imprezy.

70

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Grey: 99% (chyba że 0$$ będzie lub jakaś ptasia mnie powali - ale tego nie przewiduję). Tylko nie wiem, czy będę już w piątek, czy dopierop w sobotę...

Macgyver napisał/a:

Bo Niemcy jak coś robią, to robią dobrze - patrz niemieckie samochody smile

Szczególnie pierwszą serię Mercedesów A classe, które się wywracają na teście łosia ;) (pomijając, że to wogle porażka - jeżdżą takie w ELE TAXI w Wawie, parę razy zdarzyło mi się służbowo jechać, gorzej niż w moim starym Poldku, chałasuje że nie powiem... Jak cienias całkiem).

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-06-27 06:37:33)

Sikor umarł...

71

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

mikey: tego typu wypowiedzi nie nastrajają mnie pozytywnie :( słuchaj, przecież oboje mieliśmy wybrać się na Northa w Wawce tego lata, podejrzewam że jest tam więcej spalin i lepiącego asfaltu niż w całym trójmieście.

Zrobię wszystko aby załatwić tego bus'a i zabrać partyzantów na różne plaże w Gdańsku - pamiętacie SV2k? Wyprawka na molo, chłodne piwko... :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

72

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Grey: absolutnie nie chcialem Cie zniechecac, jak zglaszalem sie na Northa, myslalem ze bedzie w Bartoszycach, bo tak mi sie cos o uszy obilo ze bedzie 'back to the roots'. Stwierdzam fakt ze party letnie ma byc wypoczynkiem od miasta, przynajmniej ja tak mysle. W sytuacji jaka zaistniala oczywiscie lepszy rydz niz nic, niemniej wolalbym bardziej party na lonie natury. Co prawda party to nie tylko wypoczynek, ale tez mozliwosc zobaczenia znajomych mordek i tylko to w sumie jeszcze mnie powstrzymuje od wykupienia sobie wczasow i spadniecia gdzies nad jezioro.
W zaden sposob nie powiniennes tego odbierac jako 'deklaracje' nie przyjechania,po prostu party z 1szego miejsca w agendzie mojego letniego wypoczynku spadlo gdzies nizej.

EDIT: no, faktycznie 'zycze udanej imprezy' mogles tak odebrac ;S Tym co beda na 100 procent zycze wiec udanej imprezy, sobie zycze nowej pracy i kasy na przyjazd oraz duzo samozaparcia w walce z upalem :)

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Oj kochani Wasze wielkopańskie maniery zabijają inicjatywe prowincji, a te " Wąskie Cipki" były mało gustowne jak na młodego europejczyka.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

74

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Mikey ... niedaleko od poprzedniego party jest ulica polanki ...a tam masz lasy :) i blisko chate Wałęsy :) ...oczywiście będąc w GDA nawdychasz sie Jodu a nie spalin ;P ... no i jeziorko jakotakie tez jest blisko (Otomin) :P pozdro. !

"wszystko się kiedyś kończy......."

75

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Stryker: i bede tam sam siedzial tak? To moge sobie w ogródku posiedziec, dodatkowo majac plus w postaci laptopa na kolanach i sasiadki opalajacej sie topless 100m dalej :P