Temat: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Kupie po sztuce z w/w cartow. Moga byc nawet niesprawne (choc wolalbym chodzace sztuki).
Kontakt na maila zarejestrowanego na forum.

2

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Oryginaly? Ja tez :)
Cena na eBay za 1szt. kazdego z wymienionych cartow (za wyjatkiem asemblera) nie schodzi ponizej $30. A za wersje pudelkowa i z instrukcja Action to cena siegnela kilkuset niedawno (co mnie troche zdziwilo).
Sam posiadam tylko gole Action :/

3

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

A ja mam basic xe z instrukcja i nie tylko a nie sprzedam i nie oddam :P

4

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Mam legalny piracki (bo z czasów, kiedy piractwo było jeszcze legalne ;)) Action!, ale nie oddam, bo to historyczny egzemplarz stanowiący poniegdyś własnośc spółdzielni "Bajtek". ;)
Kto następny się chwali? ;D

5

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Ciesze sie ze ktokolwiek zareagowal na moj post. Oczywiscie nie interesuja mnie oryginaly (platne w dewizach) tylko "oryginalne" polsko-gieldowe odpowiedniki. Na dzien dzisiejszy udalo mi sie kupic na Allegro cart Basic XE i juz mam go rozrysowanego i gotowego do trawiania. Jak starczy czasu i pieniedzy to moze za miesiac "pojawi sie" na Allegro kilka sztuk.

Jakby ktos reflektowal to za dwa tygodnie odbieram plytki pod Atari Super Turbo Cartridge, w wersji "zoptymalizowanej" przeze mnie....zapewne tez bedzie do kupienia na Allegro.

Mam jeszcze bodajze 3 sztuki plytek pod LOGO cart jakby ktos mial potrzebe posiadania tego to zapraszam na
maila.

Szkoda ze nikt nie chce sie pozbyc BASICa XL, ASEMBLERA, ACTIONA, MACa....klonowanie cartow to moje weekendowe hobby....sentyment do 8 bitow..itp.

UWAGA: Jak ktos ma Sparta DOS X cart to prosze sie odezwac.....mam rozrysowana sparte i gotowa na trawienie, tylko ze dzieciaki brata mlotkiem zamlotkowaly mi ta jedyna plytke do tego stopnia ze juz nic na niej nie ma.....i efekt tego taki ze nie wiem gdzie byly i ile crosow na plytce.... potrzebowal bym tylko zdjecie gory i dolu plytki....o ile mamy ta sama wersje (moja z 4 ukladami scalonymi)....

Pozdrawiam....

6

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Hm, jak będę miał chwilkę to zeskanuję środek SpartaDOS X (mam nadzieję, że się nie wykasuje jakaś pamięć w środku!) i wyślę Ci mailem. Nie wiem jaka to wersja i ile ma scalaków. Rozkręcę, to zobaczymy.

Jeszcze mam uwagę na temat Basic XE. Mam coś takiego wraz z procedurami na dyskietce, które należy doczytać podczas uruchamiania języka (bez tego nie działają pewne instrukcje). Czy Wasze wersje tego języka też tak działają? Czy może jest to tylko sam cart i nie potrzebuje odczytu z dysku?

Ostatnio edytowany przez larek (2006-07-06 18:28:06)

7

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Jeśli chodzi o karty to albo skontaktuj sie z Zenonem/Dial albo przejrzyj Seriousy, tam sa schematy, opisy itd wyminionych przez Ciebie kartów

8

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

I zawartości romów? przepraszam, Romów ;) chyba też.
Trzeba było powiedzieć, że potrzebujesz schematów, na pewno się znajdą. Przejrzyj magazyny Serious (http://www.serious-dial.atari.pl/) i ftp Azbesta (ftp://ftp.pigwa.net/), szczególnie kolekcję Atari Forever.

9

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Nie zawadzi zajrzeć również w to miejsce: http://www.republika.pl/jsobola/

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

10

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

Mam sciagnieta cala zawatrosc ftpa i wszystkie schematy J.Soboli tez. Problem w tym ze polutowalem na plytce prototypowej w/g schematu J.Soboli Basic XE / Basic XL / Action bo te carty to ten sam schemat i ta sama plytka tylko zawartosc epromow inna....zaprogramowalem epromki do tych cartow z plikow J.Soboli...i niestety nic nie dziala....zaprogramowalem drugi raz epromy i nadal nic....sprawdzilem kable na plytce prototypowej i jest wszystko w/g schematu....no i ZONK !....wyglada ze chyba pliki z zawartoscia epromow sa od innej wersji carta niz schemat....

Dlatego szukam chodzacych cartow zeby miec pewnosc ze po polutowaniu na nowym laminacie carty wystartuja.....

A tak przy okazji....jakosc niektorych zdjec przedstawiajacych plytki pod niektore carty jest tak powalajaca ze przydalby sie natychmiastowy upgrejd tych katalogow....

11

Odp: Kupie carty: BASIC XE - BASIC XL - ASEMBLER - ACTION - MAC65/BUG65

:) Mam i to działa. Czytać Serious tam jest co trzeba.