Temat: do abonetów Cyfry+

Jako, ze jade na Easta (jako obywatel i atarowiec), to prosze, aby jakas dobra duszyczka nagrala mi w sobote o 14:30 relacje z meczy Groclin-Lech :)))) Gdyby nie zlot, to bylbym osobiscie, a tak... Zlituje sie ktos? To byl naprawde trudny wybor!!!

Lech do 2 ligi!!!

2

Odp: do abonetów Cyfry+

buahahaha

cholerny szalikowiec  :P

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: do abonetów Cyfry+

Ja tam nie jestem kibicem piłkarskim, ale do Lecha nic nie mam, więc po co ma spadać do II ligi... Przecież to najprzedniejsze piwo :D

4

Odp: do abonetów Cyfry+

Ja tam nie jestem kibicem piłkarskim, ale do Lecha nic nie mam, więc po co ma spadać do II ligi... Przecież to najprzedniejsze piwo :D

lech to sikacz.

5

Odp: do abonetów Cyfry+

Kiedys Lech byl gut, teraz - jak to mowi nasz lokalny Miszcz Ping-Ponga - to sikacz faktycznie. Polecam przerzucic sie na Tatre wzglednie na Specjala Pils z naciskiem na Tatre !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: do abonetów Cyfry+

Tak, tak Tatra nie jest zła, a wręcz dobra.

Hasło na dziś:
"Nasom Tatrom tsza sie dzielić coby dobrze sie weselić!"

7

Odp: do abonetów Cyfry+

siemka szalikowcu Vasco,melduje ze paczuszka zostala wyslana,za pare dni wysylam druga.Co do Lecha........to bez komentarza,nie trzeba bylo zwalniac Baniaka,bo Jakolcewicz niewiele zdziala dla Kolejorza...:(
a tak na marginesie,to jak nie spadniecie jak nic w przyszlym sezonie Arka Gdynia vs Lech....hehehehehehe,ale bedzie sie dzialo.................
ARKA GDYNIA!!!!!!!!!!!!Areczka Areczka Areczka mistrzem jest......

gep/lamers^dial

8

Odp: do abonetów Cyfry+

ARKA GDYNIA!!!!!!!Areczka Areczka Areczka mistrzem jest......

A swistak siedzi .... ;-)

ps. Solo - jak to bylo ? "arka gdynia - kur* szmata dziwka swinia ;-)
Swoja droga - przenoszenie emocji z boiska na scene jest hm ... zabawne
Niedlugo bedzie zlot - i tam zrobimy sobie prezentacje hm ... tfuj szalikow .... ??? Nie ma co .... kibole .... ;-P

9

Odp: do abonetów Cyfry+

o zesz ty Mikey...................Lechia Dzierzoniow Sux.

gep/lamers^dial

10

Odp: do abonetów Cyfry+

o zesz ty Mikey...................Lechia Dzierzoniow Sux.

E tam Gepardku ;-) ... ja jestem z Lublina ;-)
pozdro

11

Odp: do abonetów Cyfry+

alez Mikey'ku to bylo posrednio do Pana Solo i lamy Tigerka :) o RKS Motorze nie bede sie wypowiadal bo nie mam pamieci do zespolow klasy okregowej:)
Areczka Roxx

gep/lamers^dial

12

Odp: do abonetów Cyfry+

alez Mikey'ku to bylo posrednio do Pana Solo i lamy Tigerka :) o RKS Motorze nie bede sie wypowiadal bo nie mam pamieci do zespolow klasy okregowej:)
Areczka Roxx

ROTFL!!!
RKS Motor .... a co to ? ;-)  BTW: dobra znajomosc prehistorii polskiej pilki noznej ;-)

ps. Szykuj na Ornete 10x Herakles Classic Plonsk Apperitiff ;-)
a Solo i Tiger - NALEWKI !!!!!!!! Koniecznie!!!!!

13

Odp: do abonetów Cyfry+

a tak na marginesie,to jak nie spadniecie jak nic w przyszlym sezonie Arka Gdynia vs Lech....hehehehehehe,ale bedzie sie dzialo.................
ARKA GDYNIA!!!!!!!!!!!!Areczka Areczka Areczka mistrzem jest......

Przeczytaj uwaznie, ja NIE JESTEM kibicem Lecha i nigdy nie bylem!

A co do paczki, to nie widzieli a uwierzyli, ale ja poczekam, bo podobno juz 4 raz cos wyslales....

14

Odp: do abonetów Cyfry+

co wy wiecie o browarzeniu.....

debowe mocne - mocne i debowe a do tego tanie :)

dla osob na diecie - tyskie ksiazece

w pełni popieram ....tylko dębowe ..jak nie ma dębowego to tyskie ...wszystkie

All I hear is the sound of me falling on the ground

15

Odp: do abonetów Cyfry+

co wy wiecie o browarzeniu.....

debowe mocne - mocne i debowe a do tego tanie :)

dla osob na diecie - tyskie ksiazece

w pełni popieram ....tylko dębowe ..jak nie ma dębowego to tyskie ...wszystkie

tak lubicie piwo z moich stron ? to zapraszam do tychow na darmowa degustacje polaczona z wycieczka po browarze :) browary tyskie od jakis 1-2 lat organizuja darmowe wycieczki dla grup zorganizowanych (ja juz bylem 4 razy i nawet certyfikat "przyjaciela browarow" 4 razy dostalem) :)

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

16

Odp: do abonetów Cyfry+

melduje ze paczuszka zostala wyslana,za pare dni wysylam druga.

Jasne i ta pierwsza juz tydzien idzie, ale przeciez mamy dopiero XXI wiek... Tak jak mowilem, trzeba bedzie Lasta znowu invite only zrobic...

17

Odp: do abonetów Cyfry+

tak lubicie piwo z moich stron ? to zapraszam do tychow na darmowa degustacje polaczona z wycieczka po browarze :) browary tyskie od jakis 1-2 lat organizuja darmowe wycieczki dla grup zorganizowanych (ja juz bylem 4 razy i nawet certyfikat "przyjaciela browarow" 4 razy dostalem) :)

A ile mozna darmowo zdegustowac na takiej wycieczce ;-) ???

18

Odp: do abonetów Cyfry+

Skoro Vasco grozi "invite only", to może by przenieść Lasta do Tychów. Przynajmniej będzie można sobie podegustować troszku :lol:  (anyway - lubię Tyskie na równi z Żywcem, Dębowe też ok).

KTO JEST ZA  :?:  :?:  :?:   ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: do abonetów Cyfry+

Skoro Vasco grozi "invite only",

Ejze, przeciez ostatnio nie podpadles  :lol:  Ale wierz mi, ze jakby Cie taki Gepard :twisted:  w c*** robil to tez bys sie zastanowil czy chcesz go ogladac...  :!:

20

Odp: do abonetów Cyfry+

"mikey/ng napisał/a:

A ile mozna darmowo zdegustowac na takiej wycieczce ;-) ???

srednio przez jakas godzine, bo pozniej czekaja nastepne wycieczki i one tez musza udac sie na degustacje. przez ta godzine mysle ze mozna wypic 3-5 piw na "szybciora" ;). raz mi sie zdarzylo ze beczka sie skonczyla i przewodnik nie chcial podlaczyc nowej, to wypilem tylko 2

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]