51

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

ależ ja nie twierdzę, że to filozofia.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

52

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Dokladnie zgadzam sie z EPI. Ze mnie elektornik jak z marchewki sok pomidorowy, a roszerzyc atarynk i falcona sobie potrafilem. Wystrczy dobra lutownica, odsysacz, troche cyny i sprawnosci manualnej (no i kilka malych zeczy)


AS: Bylem dwa razy z Hurgadzie, no i znam ten dreszczyk. Ale za to w Cairze jest super. Swiatla na skrzyzowaniu sobie a ruch sobie.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2006-08-03 21:36:46)

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

bo egipt to wies jedz do dubaju :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

54

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

epi: ciebie to chyba "giertychowska amnestia" objęła, co ? ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

55

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Jeśli to miał być żart, to wyjątkowo mało zabawny, ale lansować się tu swoimi wynikami nie zamierzam.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

56

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

jedziemu off topiciem..

to więc qrwa czy coś będzie robione dla 8 bit Atari czy nie?
-ja chętnie poszedł bym do sklepu i zakupił kmk ide, f7 czy takie tam..

cena jest na 2gim miejscu (!!)+ jeszcze od razu kogoś kto to podełni.

OBECNIE MAMY 3 STRONY I NIC KONTRETNEGO.......................................................................



*Monsofcie hurghada jest to platikowe miasto ( dla mnie ) Kair jest ruls, tak samo jak i luxor

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

KMK lezy na allegro :

http://www.allegro.pl/item118518269_kon … pasiu.html

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

58

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

bitman napisał/a:

bo egipt to wies jedz do dubaju :)

Nastepne wakacje to bedzie Marocco lub Kenia. Dubaj jest na razie za drogi :(

59

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

bitman napisał/a:

KMK lezy na allegro :

http://www.allegro.pl/item118518269_kon … pasiu.html

piękny od chyba roku Pigulasty je allegruje,,

ale ja chcę wewnętrzny

60

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

To sobie przełóż. Parę lutowań i po sprawie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

61

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Albo wsadź 4 litery do wozu, podjedź go Pigulastego i Ci wmontuje (tylko umów się wcześniej)... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

62

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Widze Panowie, ze sie nam tutaj jakis offtopic zrobil. Ja wroce do poczatku - po paryu dniach zebrala sie juz pewna ekipa, w tym mamy glownego Inzyniera, ktory pracowal  juz w swoim zyciu przy komercyjnych projektach. Maly myk - dla Amigi. Oczywiscie podejmie sie tez Atari, ale tutaj zdala by sie pomoc. Dlatego kto dobrze zna architekture i lacza Atari - tutaj uwaga 8 BIT (tez bedziemy dzialac z tymi kompami) 16 i 32 - niech nie leje wody tylko wali na maila do mnie. Czas zaczac juz prace bo mi zapal ostygnie....

Pozdrawiam

63

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Wypadaloby podac nazwe i dane / www firmy, jezei ma byc jakis prfesjonalizm. Czesc osob z forum posiada swoje firmy / dobra prace i czyms takim w ogole ich nie zainteresujesz. A niektorzy oprocz $ byc moze pomogliby takze dla satysfkacji bo to lubia.

64

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Witam

Jezeli kogos nie zainteresuje to trudno, zmuszal nie bede. Pare osob zainteresowalem, do tego chyba tych najbardziej konkretnych i znanych na tym forum. Przeciez ja nie chce zeby ktos sie zwalnial ze swojej pracy, bo nie planuje zajecia na 25 lat, tylko proponuje dodatkowe zajecie. Co do firmy - uwierz mi, nie ma sensu, zebym na forum dotyczacym Atari pisal o tym czym sie zajmuje moja firma. No chyba, ze potrzebujesz pozyczki, ale udzielam tylko duzych pod zabezpieczenie i tutaj nie bede o tym dyskutowac. Pisalem, ze ja nie mam nic wspolnego, jak narazie, z elektronika. Mam tylko pieniadze na to, zeby moc sie tym zajac w sposob taki w jaki zajmuje sie tym na czym sie nie znam - zatrudniajac specjalistow z danej dziedziny :)

Pozdrawiam

65

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

to przyznaj się ziom, ze masz lombard, a te atari/amigi potrzebne sa do prania kaski ;)

"chodź tu malutka, pokażę Ci krasnoludka,
co gdy go się potrzyma, zamieni się w olbrzyma"

66

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

:) Lombard?? No prosze Cie. Nie wiem jaki on by musialbyc, zeby mnie bylo stac na powazne podejscie do tematu elektroniki na 8/16/32 bit :) Obawiam sie, ze nie starczyloby nawet na kupienie dobrej karty do Amigi, nie wpominajac juz o karcie do Atari.

Moze dosc o tym czym sie zajmuje,rownie dobrze moge dom publiczny prowadzic, wazne, ze sa srodki i chce je inwestowac w ten a nie inny sposob:) Prawda ?

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

No nie do konca. Tego, no jakas moralnosc obowiazuje.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

68

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Minęło pół roku. O nowej karcie do Atari ani słychu ani widu... nawet żadnej zapowiedzi ... co jest ?! Projekt upadł bo kasy zabrakło ? Czy ekipa się "rozlazła" ? A może to wszystko to wielki FAKE ?

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2007-03-02 16:19:26)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

69

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

okazało się, że ekipa to sami kolekcjonerzy ;)

70

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

no niezła podpucha była z tego PROJEKTu :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

71

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

jednego nie rozumiem - zjedliscie goscia zywcem, a teraz pytacie gdzie wyniki?
litosci...

przechodze na tumiwisizm

72

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Moze niekoniecznie podpucha po takim feedbacku kazdy by odpuscil, szczegolnie przez 4 lata

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

73

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

kolo sobie odpuscil nim tu sie pojawil...
czy ktos na serio myslal ze on cos zrobi?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

74

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

a co mial zrobic gdy zamiast entuzjazmu zeby cos zrobic zostal zalany sceptycyzmem i kpinami?
i tak az dziw bierze ze nasmarowal 22 posty

przechodze na tumiwisizm

75

Odp: Poszukiwani Elektronicy, Programiści, Zapaleńcy

Kolesiowi chodziło o tworzenie rozszerzeń do Amigi, Atari (w domyśle duże) miało być dodatkiem dla takowych rozszerzeń jeżeli dało by się je adoptować w prosty sposób do np. Atari ST - do tego mniej/więcej w skrócie się to sprowadzało.