1

Temat: Nacisk na McMastera

Niestety z przyczyn niezależnych (no prawie) ode mnie...nie mogłem pojawić sie w Głuchołazach.... a jedyne cykliczne party na jakim się stawiałem przez pare ostatnich lat był EAST... chciałbym podtrzymaź to nową \starą świecką tradycję i stawić się w tym roku na tym Największym zlocie Ściany Wschodniej :). Dlatego zapytuję isę Sławetnego Organizatora czy podtrzyma ww tradycję.. .I liczę na poparcie szerokiego grona stałych bywalców ....
Kupą mości panowie... ODSIECZ CZEKA!!!!!!

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

2

Odp: Nacisk na McMastera

/me popiera wszystkimi kończynami.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Nacisk na McMastera

Ale po co nacisk? Wiadomo, "jak przyjedziemy, to będzie". :)

Do zobaczenia na East Party 2006!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Nacisk na McMastera

No, to ja też się wybieram!

I mam nadzieję, że nic, kuna, mnie już nie zatrzyma...

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Nacisk na McMastera

Jesli East bedzie, to i ja bede.

6

Odp: Nacisk na McMastera

No jeśli ktoś z ziomków ruszy zad brum brumem, to sie zabiorę z nim chętnie.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

7

Odp: Nacisk na McMastera

TERMIN ZLOTU !!! jak ma być, niech będzie ze sporym wyprzedzeniem !

8

Odp: Nacisk na McMastera

jeśli kasa dopisze - jade;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Nacisk na McMastera

jesli zlot bedzie we wrzesniu i nie zawinie mnie wczesnie wku ...to tez bede ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Nacisk na McMastera

NIe ukrywam, cieszy mnie zainteresowanie tą naszą mikro-imprezą, i sam chciałbym się z wami spotkać - zwłaszcza, że na prawdziwym zlocie nie byłem już 2 lata. Ale.. no właśnie...  najpierw szybka odpowiedź dla forumowiczów:

Stryker: Termin wrześniowy - NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI
MacGyver: Termin podany z dużym wyprzedeniem - podobnie - przykro mi, ale NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI

Dla reszty nie stawiającej konkretnych warunków :) - W tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć czy zlocik w ogóle będzie.

nie chcę, żebyście pomyśleli że mi wszystko jedno. Wtajemniczeni wiedzą, że spotkanie było zawsze nieoficjalne - stąd zawsze prawie do ostatniej chwili nie było wiadomo czy będzie można się spotkać. Podobnie jest teraz... ale dochodzą też przyczyny natury osobistej - które sprawiają że nie mogę się tym na razie zająć. Nie jest to z mojej strony żaden wykręt, po prostu do 30 września muszę oddać moją pracę dyplomową - którą ciąglę staram się w wolnych chwilach (weekendami) tworzyć. Generalnie dopóki tego nie sfinalizuje nie chcę zajmować się czymś innym - po porstu taka sytuacja byłaby dla mnie nie zbyt komfortowa. Propozycja moja jest następująca: Jeśli uda mi się ukończyć pracę w przewidzianym terminie i wszystko pójdzie ok, to dowiem się czy dałoby radę znowu się spotkać w mońkach. Jeśli tak to poinformuje na forum. Haczyk jest taki że, EAST będzie  mógł się odbyć wówczas dopiero pod koniec października - a wyprzedzenie było by maksymalnie dwutygodniowe...  także na dzień dzisiejszy prezentuje się to nie zbyt ciekawie ale proszę o wyrozumiałość. I ewentuanie zasyganlizowanie:

1)"ej stary, olewasz sprawe... wiec nie interesuje to nas"
2)"rozumiemy, poczekamy - i mamy nadzieje ze sie spotkamy"
3)"A co to East?"

11

Odp: Nacisk na McMastera

Wybieram bramke nr 2.

12

Odp: Nacisk na McMastera

również bramka nr 2

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Nacisk na McMastera

opszyn numba ZWEI

14

Odp: Nacisk na McMastera

2.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Nacisk na McMastera

2. Termin nie gra roli.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

16

Odp: Nacisk na McMastera

Second :3

Dajesz McMaster, jak nie obronisz tej pracy to wtedy Ci dopiero Easta zrobimy :P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

17

Odp: Nacisk na McMastera

2.

18

Odp: Nacisk na McMastera

2. (..(?)..)

19

Odp: Nacisk na McMastera

2

--
= krap.pl =

20

Odp: Nacisk na McMastera

%10

21

Odp: Nacisk na McMastera

3

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

22

Odp: Nacisk na McMastera

Nie wiem o co chodzi ale też 2 :-)
he he

Zajec/sword ;)

23

Odp: Nacisk na McMastera

oidz "nie wiem o co chodzi" jest pod "3" :P

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: Nacisk na McMastera

dla mnie pazdzierznik nawet lepszy niz wrzesien. we wrzesniu zawsze jest od waca roboty, poza tym musze sie jakos obronic, czy cos...

--
= krap.pl =

25

Odp: Nacisk na McMastera

Dokładnie - koniec października rulu. Może być nawet listopad. No chyba, że w grudniu coś będzie (tak, żeby nie wyszły zloty co miesiąc).

Jako, że mamy rok parzysty, zgodnie z tradycją, pewnie będę ;)