Temat: No i stało się !

Jak w temacie, udało mi się zamknąć kolejny rodział w moim życiu !
Po ponad miesięcznym oczekiwaniu na obronę pozytywnie czyt. bdb zdałem egzamin na inżyniera .... Jednym słowem właśnie to opijam hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: No i stało się !

grats cieszymy sie bardzo czyt. - stawiasz

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

3

Odp: No i stało się !

Jak w temacie, udało mi się zamknąć kolejny rodział w moim życiu !
Po ponad miesięcznym oczekiwaniu na obronę pozytywnie czyt. bdb zdałem egzamin na inżyniera .... Jednym słowem właśnie to opijam hehe

Pozdrawiamy inzyniera !!!
Na Lascie stawiasz mustaka ;-)

4

Odp: No i stało się !

No to gratulacje !!! & Witamy w klubie !!!

5

Odp: No i stało się !

Dołączam się do gratulacji! :D

6

Odp: No i stało się !

... a ja dołączam się do libacji na LP'02 ...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: No i stało się !

pin będzie Last '98 #2 - no chyba że mnie Vasco nie wpuści i będę marznąć na mrozie ;)))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: No i stało się !

pin będzie Last '98 #2 - no chyba że mnie Vasco nie wpuści i będę marznąć na mrozie ;)))

A Piorun i gazetki tez beda ? ;-)
PPNMSP

9

Odp: No i stało się !

A to juz musisz się z nim skontaktować mam nadzieję, że się pojawi (ps. nawet Wawrzyn ostatnio sie ze mną kontaktował w sprawie ponownego nabycia tfuuuu zmodernizowania Atarki do ogólnie przyjętego standardu na scenie - czyt. 1MB Ram, Covox, Stereo, Qmeg SIO2IDE, SIO2PC )... także zgodnie z przysłowiem historia może się powtórzyć  :P  :P

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim