Temat: ST i soft do MIDI

Nie pytam się tutaj o Cubase bo tego mam (v3.0). Pytam się i inny tego typu soft - jeśłi istnieje. Najlepiej jakby było coś trackeropodobnego.

2

Odp: ST i soft do MIDI

Hmm, o ile pamiętam - było coś na płytach do ST Computera - ale trzeba by sprawdzić archiwum... A Notator nie obsługuje...? (nie pamiętam nazw i softu, bo muza to nie moja dziedzina).

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-08-25 20:30:54)

Sikor umarł...

3

Odp: ST i soft do MIDI

http://www.notator.org/html/software.html

To niedobre?

KMK
? HEX$(6670358)

4

Odp: ST i soft do MIDI

To jest to samo co Cubase - mnie chodzi o stricte tracker. Żeby można było wprowadzać utwór z klawiatury kompa a nie myszką celować w pięciolinię (mam tylko moduł brzmieniowy).

5

Odp: ST i soft do MIDI

DIGIT (ddziala na mono albo pod SEBRA), jest w stformat nr 62/1994. qrcze, nie jestem pewny czy obsluzy MIDI...

Ostatnio edytowany przez mOOnie/mSb (2006-08-25 22:52:22)

Odp: ST i soft do MIDI

Zajrzyj tutaj http://www.planetemu.net/index.php?sect … mp;dat=371

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: ST i soft do MIDI

Sa sa programy, jako ze sam nigdy tego typu progsow nie uzytkowalem to nie pamietam do konca, ale QUARTET to chyba typowy programik i w dodatku wykorzystywal mozliwosci STE. Poza tym sprobowal bymj innnych BREAKTHROUGH. A no i ACE ale to jest na FLAKA tylko. Do glowy  przychodzi mi jeszcze AEX i cala kolekcja Dr.T... a no i jeszcze soft od ELECTRONIC COW ktory jakis czas temu zostal udostepniony za free. A dla Falcona jeszcze DIGITAL TRACKER i DIGITAL STUDIO i caly soft z tej stajni... to tak tytulem wstepu ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

8

Odp: ST i soft do MIDI

Akurat flaka nie mam także te informacje są nieprzydatne. Ale za resztę dzięki. Trochą wczoraj poszperałem w sieci i znalazłem ale nie jestem z tego zadowolony. Znalazłem też taki prosty edytorek (Sequence) ale ten jest dopiero super ;). Wszystko się wpisuje ręcznie przy pomocy wartości.

9

Odp: ST i soft do MIDI

Na płytkach Fading Twilight była oprócz muzyki masa softu muzycznego na duże Atari. Może tam coś znajdziesz?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

10

Odp: ST i soft do MIDI

Wygląda na to że trzeba będzie sobie spatrzeć jeszcze klawisze :)
Nawet coś znalazłem -> http://www.borg.com/~jglatt/hardware/pc … dapter.htm

Ostatnio edytowany przez Sukkor_benoth (2006-08-26 20:12:33)

Odp: ST i soft do MIDI

Popytaj na c.s.a.s, tam cale stada MIDIowcow siedza...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

12

Odp: ST i soft do MIDI

grzyb ich juz porasta, bo nikt juz nie uzywa ich esteków w studio. (poza paroma wyjatkami retro, gdzie fajnie w ulotce wyglada ze maja ST) :]]