1

Temat: One File...

Jeden plik ze stuffem pod emulator Atari w pracy ( w domu to sie ma oczywiście real atari!).Waży to całe 300mb.
Może komuś przyniesie radochę.A zawartość jest taka:

Atari 8bit - Applications - [ATR] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Applications - [BIN] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Applications - [CAS] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Applications - [COM] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Demos - [ATR] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Demos - [COM] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Games - [ATR] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Games - [BIN] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Games - [CAS] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Games - [XEX] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Magazines - [ATR] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Magazines - [COM] (TOSEC-v2006-03-29)
Atari 8bit - Operating Systems (TOSEC-v2006-03-29)


link: h**p://rapidshare.de/files/34087394/Atari_XE__Tosec__2006-06-14___upload_by_dax_-_don_t_leech.exe.html

(stars strikes back!)

gep/lamers^dial

2

Odp: One File...

No offence ale sciaganie toseca z warezów to już zboczenie :)

3

Odp: One File...

rapidshare kolego to nie warezy tylko darmowe miejsce na wystawianie plików,a że można stamtąd skutecznie pościągać pliki to znaczy że dysponuje sie "dobrymi" linkami albo w google jest sie mocnym...

gep/lamers^dial

4

Odp: One File...

Właśnie :) Ile to ja siedziałem aby po imieniu nazwać poszczególne pliki ... część roboty (Games, Operating Systems .<- powinno się raczej nazywac System Roms) wykonał też niejaki Gucek ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: One File...

i żeby nie było niedomówień to nie ja tam popełniłem upload,lecz znalazłem sznurka na SoD:)

gep/lamers^dial

6

Odp: One File...

gepard napisał/a:

rapidshare kolego to nie warezy tylko darmowe miejsce na wystawianie plików,a że można stamtąd skutecznie pościągać pliki to znaczy że dysponuje sie "dobrymi" linkami albo w google jest sie mocnym...

Sterowniki tez sciagasz z linkow na rapidshare zamiast ze strony producenta?  :)

ps. i zeby nie bylo niedomowien... :)

7

Odp: One File...

Zawsze.;)

gep/lamers^dial

8

Odp: One File...

A leży to w jakimś bardziej normalnym miejscu?

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: One File...

Pigwa?

10

Odp: One File...

ftp://ftp.pigwa.net/stuff/mirror/ftp.ne … .pl/atari/ ?
Bylo gdzies jeszcze ale nie chce mi sie szukac :)

11

Odp: One File...

Paczka ma jedną przewage: jest już spakowana i ciągnie się tylko jeden plik...

12

Odp: One File...

Wszystkie pliki wewnątrz spakowane ZIP-em. Bardzo brawo.

pomidor

13

Odp: One File...

a dziabie ten dałnlołd w ogóle???

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: One File...

daun-lołd zadziała ale polecane jest konto Premium na RS - wówczas można sobie link wrzucić na FlashGETa albo inne cudo - inaczej jest to dość trudne zadanie... :>

15

Odp: One File...

nie widze żadnego problemu przy sciaganiu,w opcji za free sciaga sie bez żadnego klopotu.

drc: nie trzeba bulic w euro za premium -wystarczy pokombinować ze zmiana proxy albo podczepic pod przeglądare odpowiedni "nielegalny plugin" or uzyć specjalnego rapgeta czy inny wynalazek.

gep/lamers^dial

16

Odp: One File...

RAPGET wysiada już, bo panowie z Rapidshare caly czas pracuja nad utrudnieniem zycia cheaterom ;)  wiec  kombinowanie tylko przyspiesza ten proces... ;(     
No, ale czasem konto Premium sie przydaje przy innych okazjach.... ;)

BTW. tego pliku nie sciagalem, ale przy innym (~320 MB) majac opcje FREE nie udalo mi sie z kilka razy (i generalnie znacznie wolniej szlo niz gdyby na Premium, co chyba oczywiste)... no ale nic to, zyje sie dalej. :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2006-09-26 17:48:39)

17

Odp: One File...

RAPGET wysiada już

A to ciekawe bo wczoraj działał.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: One File...

Właśnie przed chwilą użyłem i jeszcze dziabie.Na marginesie stuffu do gwałcenia rapidshare.de jest całe mnóstwo; oczywiście są lepsze i gorsze,są dla lamerów i są dla tych co umieją lekko zamieszać w konfigu.Przykładowa lista: http://soft-best.net/i/i/Rapidshare%20P … %201.0.jpg

Ps. https://ssl.rapidshare.de/cpt3076662705.png :)

Ostatnio edytowany przez gepard (2006-09-27 21:30:17)

gep/lamers^dial

19

Odp: One File...

Czy ktoś mógłby jeszcze raz wrzucić ten pliczek, bo już rapidshare go usunął. Dzięks