1

Temat: Atari Portfolio for sale

Jak w temacie. Noszę się z zamiarem opchnięcia w najbliższym czasie (do końca roku) jednej sztuki w stanie bardzo dobrym. Mam gdzies chyba nawet pudełko i instrukcję. Nie pamiętam szczegółów, bo muszę go najpier znaleźć, ale chciałem zapytać czy ktoś by nie był zainteresowany.

Komputerek jest unikatowy, ponieważ posiada rozszerzona pamięć video czyli jest jej dwa razy więcej niż normalnie. Mam też do niego kości do rozszerzenia pamięci z opisem (nie zdążyłem go zrobić), dopalacz procka (też do samodzielnego montażu), kartę pamięci flash (chyba 4MB) i interface RS/LPT + kable.

WIęcej dokłądnych informacji będzie jak go znajdę.
Jeśli ktoś jest potencjalnie zainteresowany to wstępne oferty cenowe proszę na priv :)

2

Odp: Atari Portfolio for sale

kartę pamięci flash (chyba 4MB)

Chyba 4Mb :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Atari Portfolio for sale

Mega Bytes a nie Mega bits.

4

Odp: Atari Portfolio for sale

Whoa, nigdy nie widziałem karty 4MB do Portfolio, największe produkował Mariusz Geisler i to były 512KB.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Atari Portfolio for sale

Hmmmm........ mogłem coś pokręcić ;)

6

Odp: Atari Portfolio for sale

dely napisał/a:

największe produkował Mariusz Geisler i to były 512KB.

Tyle że na mojej "made by karin" jest napisane jak byk 1MB - czyżby jakaś podpucha? ;)

7

Odp: Atari Portfolio for sale

Alex wystarczy ze sprzedawales z nami papier toaletowy przy wejsciu do WC :-D

8

Odp: Atari Portfolio for sale

Kto sprzedawał to ja mam na zdjęciu :D

Aczkolwiek pomarańczowy kolega, który był inicjatorem tego procederu, był niesamowity! :))))

Ostatnio edytowany przez alex (2006-11-29 22:06:24)

9

Odp: Atari Portfolio for sale

Alex: a jest szansa na sam rs/lpt z kablami...? Bo pofo już mam, a z kaską troszkę cienko...?

Sikor umarł...

10

Odp: Atari Portfolio for sale

Szansa jest :) Zaproponuj coś.

11

Odp: Atari Portfolio for sale

a ja pofo nie mam a chciałbym mieć :)
może jakoś Sikor wspólnymi siłami...:D

ogólnie to k...a jesień idzie!

12

Odp: Atari Portfolio for sale

Alex: podaj cenę, to będzie wiadomo. Ostatnio seban sprzedał na allegro za jakieś grosze...

Sikor umarł...

13

Odp: Atari Portfolio for sale

Tak, jak napisałem na samym początku czekam na propozycję :) Sprzęt jest na tyle unikalny, że swoją cenę ma.

14

Odp: Atari Portfolio for sale

Alex: więcej szczegółów w takim razie: oryginalny interfejs/karin/inny, oprogramowanie itp. Seban sprzedał Pofo i Centronicsa do niego na allegro za 91zł. Pamiętaj, że unikalność jeszcze nie świadczy o popularności, więc nie zawsze się przekłada na wysoką cenę ;) 35zł? Podaj teraz Swoją propozycję (za sam interfejs+kabelki+soft do tego).

Sikor umarł...

15

Odp: Atari Portfolio for sale

i za samo gołe pofo....:)

ogólnie to k...a jesień idzie!

16

Odp: Atari Portfolio for sale

Oferty prosiłem na priva, ale skoro Sikor zaczął publicznie to proszę bardzo :)

Powiem tak - za cały komplet, czyli komputer z unikalnym rozszerzeniem video RAM-u + interface Karin RS/LPT + kable RS i LPT + oryginalną instrukcję + pudelko + dopalacz do 12 MHz (do zamodzielnego montażu) + rozszerzenie pamięci statycznej 512kB (do samodzielnego montażu) + zasilacz, chciałbym dostać dwie stówki.

Jak mówiłem muszę tylko odkopać pudło z tym sprzętem więc ewentualne fotki będę mógł niebawem umieścić. Gratis dorzucę opis układu graficznego i kilka źródłówek do wyświetlania obrazków w odcieniach szarości ;)

17

Odp: Atari Portfolio for sale

Wrzuć to lepiej na allegro , rynek najlepiej ustali cenę

18

Odp: Atari Portfolio for sale

No cóż, za zmodyfikowaną całość cena o.k., ale ja takiej nie zapłacę - nie potrzebuję dopalonego PoFo. A interfejs gdzieś pewnie trafię.

Sikor umarł...

19

Odp: Atari Portfolio for sale

A czy ja Ci powiedziałem, że go nie sprzedam?....

20

Odp: Atari Portfolio for sale

Mi się wydaje, że cena, jak za takie dopalone Portfolio jest bardzo przystępna.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Atari Portfolio for sale

Jak napisałem - cena jest dobra. Tylko ja - potrzebująctylko interfejs - nie dam tyle. W każdym razie - jak ktoś kupi samo PoFo (hipotetycznie), to ja jestem chętny na interfejs. Ot, co.

Sikor umarł...

22

Odp: Atari Portfolio for sale

To może Ci sprzedam sam interface ;)

23

Odp: Atari Portfolio for sale

Alex: ile za interfejs...?

Sikor umarł...

24

Odp: Atari Portfolio for sale

Daj mi go najpierw odkopać ;)

25

Odp: Atari Portfolio for sale

O.K. To na razie (sz)czekam ;)

Sikor umarł...