1

Temat: Turbo2000 cartdridge

Swego czasu byłem posiadaczem "systemu" Turbo2000 - wersja cartdridge + przerobiony magnetofon. Jestem ciekawy, czy komuś w ogóle udało się zdumpować tego carta? Szukałem, szukałem i nic. Przy okazji natrafiłem na kilka ciekawych stronek, ale samego pliku nigdzie nie znalazłem.
Z serwisu nostalgia.pl można ściągnąć plik turbo2000.cas, ale nie o to mi chodzi.
Zdaję sobie sprawę, że wersji T2000 cart było na pewno kilka, mi chodzi o tą dostępną około roku 1991 w trójmieście. Może ktoś wie coś na ten temat?

2

Odp: Turbo2000 cartdridge

poszukaj znajomego elektronika - który posiada programator epromów to Ci ściągnie zawartość epromiku .... i będziesz miał jego wersję pod emulca ps. no chyba, że epromik w Cartcie (ma 4, 8 lub 16KB) wtedy dość łatwo zgrać jego zawartość na Atarce .... nawet chyba jest sofcik o nazwie Cart Dump czy jakoś tak ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Turbo2000 cartdridge

Chodzi mi raczej o to, czy przypadkiem ktoś nie ma tego zgranego (lub podobnego). Swoje Turbo sprzedałem 10 lat temu :)

4

Odp: Turbo2000 cartdridge

Miałem gdzieś jakiś cart T2000. Jak jeszcze mam, to spróbuję zgrać. Jak się uda to podeślę.

5

Odp: Turbo2000 cartdridge

jesli sie niemyle znajdziesz go tu:
http://republika.pl/jsobola/schematy.htm

"wszystko się kiedyś kończy......."