Temat: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Witam.
Mam taka propozycje aby ktos z Nas, zalozyl konto w banku TYLKO na cele atarowskie.

Teraz po co?
A no po to aby w przypadku gdzy pojawi sie jakis HIT (np SIO2SD czy CF:) , robimy zrzute i kupujemy np 50 sztuk:)

co wy na to?

oczywiscie pomysl do dopracowania

pozdro

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

a nie lepiej jakiś fundusz powierniczy, gdy uzbieramy juz miliony będziemy mogli wznowic produkcje XE/XL :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Mały - jak masz kogoś znajomego za morzem(!), to możeby wznowić tę akcję.

(no, chyba że ma już ktoś ten filmik i mógłby udostępnić)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

szczytny cel :) KONTO.

Tylko niestety z kasa wiadomo jak jest, no i przede wszystkim potem z dzieleniem ;) Mysle ze niestety ze wzgledu na forme ie jest to dobre rozwiazanie.

Trzeba by do tego STOWARZYSZENIE zarejestrowac.
To jest lepszy pomysl.
Jedyny probklem to formalnosci z tym zwiazane, kolo tego trzeba chodzic.

Jezeli jest ktos na AA kto mial do czynienia z zakladaniem stowarzyszenia lub ma w rodzinie kogos kto sie zajmuje takimi rzeczami to prosimy o zgloszenia.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

STOWARZYSZENIE ,hym dobry pomysł. Miałoby swoje konto ,na które różne instytucje lub firmy wpłacałyby pieniążki a my byśmy je prali pobierając należny nam procent.Temat uważam za rozwojowy.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Dlatego tez wspominam, wydaje mi sie ze to jedyna sluszna droga i w dodatku w miare przejrzysta, kilka osob tak zeby nie bylo przewal, a jak sie przylozyc to naprawde mozna cos z tego sebnsownego stworzyc.

Rysiek rozumiem ze wchodzisz w te klocki?

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Ok

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

ale tak dokladnie ilu jest chetnych na ten interface ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Pragnę tylko zwrócić uwagę, że koszt założenia stworzyszenia to kasa (bez możliwości prowadzenia działalności jakiś czas temu było to około 500zł). W przypadku tego interfejsu myślę, że ilość zainteresowanych w Polsce to góra 30-40 osób - ale przecież nowych ciekawych rozwiązań jest jeszcze dużo - ja osobiście jestem za!

Sio2sd ma jedną bardzo ważną  zaletę w stosunku do sio2ide (za pomocą przycisków podmapowywanie atr'ów) - co zupełnie rozwiązuje problem zabawy z demami/grami kilkustronicowymi. Niestety jest droższe w budowie od sio2ide. (Sam wyświetlacz to około 35-40zł) - ale i tak zabawka warta swojej ceny - zabiorę ją na Forevera zainteresowani będa mogli zobaczyć to cudo na żywo!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

końkurencja dla buców?

czemu nie...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Maly> Mam taka propozycje aby ktos z Nas, zalozyl konto w banku TYLKO na cele atarowskie.

Ok, zostales wybrany. Daj znaj jak zalozysz ;)

12

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

takie konto to niezły pomysł... właśnie zastanawiałem się nad zakupem TV LCD o dużej przekątnej... więc mogę takowe konto założyć ;) obiecuję, że przynajmniej raz do roku do w.w. telewizora podłączę atarkę ;)

to kto mi się dorzuci do tego atarowskiego projektu ? :lol:

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-02-18 13:44:16)

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

ale p*.* , Pigula zrobi kazdy kto chce sobie zamowi i po temacie Voila !!!

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

14

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

A mnie się przyda większy dysk, do konwersji filmów dla R0l0Playera 3! ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

"A wyzej nerek nie podskoczysz sam pan wiesz..." ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Jak wyżej było napisane ,chodzi o zakup 50 szt płytek drukowanych i na to są potrzebne oieniądze.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

17

Odp: konto - na zbieranie $$$ na dany cel

Nieformalnie to ktoś może założyć specjalnie w tym celu kolejnego emaxa do swojego ekonta w mbanku. Sprawdzone. Ale oczywiście musi to być "odpowiednia" osoba. Itp.