26

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

akuratnie baran musiał jechać na światłach - bo i tak było ciemno, lecz - jak zeznał - "po prostu nie wie jak, lecz mnie nie zauważył". Pracowałem na lewo - więc teraz nie mam pracy, a po szkodzie całkowitej - nie wiem, czy kupię za to choćby i to samo w podobnym stanie technicznym. Raczej nie daje wiary. Nie wiem na ile to zmieni kwotę odszkodowania - ale mam fakture na założoną instalację LPG sprzed 3 lat - na 1625 zeta. **j wi.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

27

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Ja mam takie sobie wspomnienia po likwidacji w PZU. Dlugie czekanie na wyplate. Odciagniecie pozostalych rat od sumy odszkodowania bez chocby wspomnienia o tym, kwota netto. Ale i tak mialem dobrze, ze z AC. Tak wiec dluga droga przed Toba i kreta.

28

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Witam wszystkich!

Mam pytanie aktualizujące... Jedzie ktoś z Krakowa na party, co by się można z nim razem zebrać? Jeśli nie, to najchętniej dołączyłbym się do ekipy jadącej nocnym pociągiem z Wawy (wsiadłbym w Katowicach), o ile nie będzie jakichś przeciwwskazań...

Pozdrawiam i do zobaczenia na party!

29

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Może zmieścisz się z Nietoperkiem, bo ja prawdopodobnie nie jadę.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

30

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

epi - to daj jan najszybciej info - bo jak by cos - to Kaktus też wiedzieć wcześniej o takich sprawach musi. Rozmawiałem z Nietoperkiem - nie ma żadnych przeciwskazań - jesli Epi nie jedzie z nami - zapraszamy na pokład. :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

31

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Hejka! W takim razie ja czekam na info od kolegi Epiego... Fajnie, jakby się to rozstrzygnęło w miarę szybko, co bym wiedział, czy nie mam przypadkiem uderzać do Katowic na "pije pociąg do Trenczyna"... Dziękuje za zaproszenie, pozdrawiam i czekam na info! =]

32

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

I fakow w tym roku nie dostaniesz ;)

33

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Haha :P Ziom jak tam wiesz_co?

Co to natomiast do party to ponawiam pytanie czy ktoś wozem będzie przejeżdżał przez Kraków i może mnie łyknąć w drodze powrotnej?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

z czego widze, jak i Ptica, tak i Dracon__ mają komplet 4 ludzikófff w dwie strony :) - chyba, że któryś zdecyduje się na podróż powrotną w nadkomplecie = 5.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

35

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

dely: jak wszystko pojdzie nie tak jak trzeba (czyli cofna mi urlopa bo nieco narozrabialem w pracy) to bede jechal samochodem tyle ze harkow mi troche nie po drodze...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

36

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Ja się nie wybieram... miłej zabawy i wypijcie za mnie "Złotego Bażanta" ;)

37

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

ze harkow mi troche nie po drodze...

Byle by Ci było po drodze jakiekolwiek miasto, z którego mam obciąg do Radomia :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

38

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Nie jadę, sory.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Zawalił mi się właśnie budżet. Wyjazd pod znakiem zapytania :(.. niedobrze.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

40

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

No w końcu to chyba ja tylko pojadę ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

41

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

współlokatorzy mieli mi zapłacić za router linksysa - i kasa z tego miała iść właśnie na forevera. Problem polega na tym, że mam tu mały bunt - więc odłączyłem dwie klientki od neta :) - hehehhh- taki ze mnie admin, jak z emkabosa1 małoatarkowy muzyk :)- jak na początek może to wystarczy, że uwaliłem dhcp, a sam się ustawiłem po IP na lokalnej :)- co prawda GG pewnie będzie im działać - ale;- któż to wie, co jeszcze w tym routerze się kryje :) (może ma opcję - przelew na konto - zobaczę)


EDIT:

H******* - jade. Ale Ptica ma pasażera na gape - i nie płace wejściówki. Zresztą - zwykle i tak mnie na nią nie stać :) - żarcie wezmę, to jakoś to będzie.

YerzmYeY właśnie potwierdził wyjazd. 99% :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-03-07 01:23:56)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

42

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

A ja bym chetnie nawet pojechala. Daaawno za granica nie bylam, paszport nowy, dowodzik jest... I teskno mi za sasiadami troche, bo niegdysiejsze pobyty w Czechach/Slowacji wspominam bardzo milo :(. Bawta sie dobrze.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

43

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Mess :) - no to RLT, bo takie obciążenie - to już za dużo jak na pojazd Nietoperka, a ja chcę zabrać Atari :)


i znów możliwe problemy.

Pytanie do X-ray/Krap - czy istnieje ewentualność zebrania przez was z krakowa mnie - i jeżmjeja ?? Z Pticą nie wiadomo co i jak, oraz nie mam 100% pewności co do thePinka. z czego wiem - macie po 4 ludzików, pytanie, czy dacie rady jechać w "nadkomplecie" po 5.

wszystko się zmienia - więc szczegóły na #atari8. Na chwilę obecną - nie wiem nic. Wszyscy "chyba" jadą - albo "niewiedzą" czegoś.

EDIT:
zalatwione. Jadziem :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-03-15 12:19:37)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

44

Odp: Tradycyjny wątek foreverowy :)

Gdzie są jakieś zdjęcia z party?

http://img352.imageshack.us/img352/9499/resizeofim000394dl5.th.jpg

Ostatnio edytowany przez Cactus/Oxyron (2007-03-18 21:53:31)