51

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Dorzucę moje trzy grosze:
1. Cywilizacja
2. Solo Flight (I i II)
3. Ostatnio: Osadnicy
4. F-15
5. Fighter Pilot
6. Silent Service

52

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Tak szczerze, to przyznam się, że jak już siadam do kompa grać, to raczej odpalam CSa 1.6 ;-)
Ale na emulatorze, to najczęściej:
World Karate Championship Nawet ostatnio postanowiłem dowiedzieć się, jak się kończy, ale nie udało się ;-) http://www.youtube.com/watch?v=A1PcfOCvnDw

Na atarynce, to jeszcze Alley Cat Niesamowita ta gra była, mogłem grać w nia godzinami, teraz już mniej ;-)

Robbo, ale teraz już raczej na komórce (dzięki Łukasz :-)

A pamiętacie taką gierkę jak Archon ale też już na telefonie: www.funbary.net/2006/11/28/archon_176kh208.html

No i czesem River Raid od 50 levelu na max speedzie ;-) pograłbym sobie na telefonie, ale znaleźć nie mogę, ponoć nazywa się River Strike może ktoś ma? :-)
A słyszeliście, że Chuck Norris doleciał do końca w River Raid i zawrócił ;-)

No i w Montezume by się pograło na telefonie, ale chyba nie ma :-(

Pozdrawiam.

53

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

na PPC jest fajny River raid: http://www.warmi.net/pocketpc/zraid/screenshots.html :)

ps.
luknij tu:
http://www.getjar.lt/products/8470/JhoobinRiverRaid

Ostatnio edytowany przez stryker (2007-06-04 08:18:53)

"wszystko się kiedyś kończy......."

54

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Wielkie dzięki :-) Ciekawey język w menu ;-) Na telefonie, to się jednak trudniej gra ;-) No i chyba nie ta rzeka troche i mostów brakuje, ale i tak super :-) Znalazłem jakąś nowszą wersję na jego stronie, ale nie wiem, czy lepsza, przynajmniej odrzutowców w pierwszym levelu nie ma ;-)

http://www.jhoobin.com/download/JhoobinRiverRaidv2.zip

Hehe, tak mi się przypomniało, jak jeszcze się atarynki w domu nie miało, to chodziło się do takiego "salonu gier" -> stało z 5 Atari z jakimis telewizorami starymi, ale ze stacjami dysków :-0. Jojsticki to były takie, że z każdej strony wyglądały tak samo, no i obracało sie kumplowi taki Jojstick o 90stopni :-) jak grał w River Raid. Raz facetowi złamał tego joya, jak zamiast skręcać, samolocik przyspieszał :-) Mam nadzieje, że swojego nie rozwalę ;-)

Sorki za OT

Pozdrawiam.

55

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Moje gry:

1. Arkanoid
2. Frogger
3. Boulder Dash

So it is for now and so shall it forever be ...

56

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Moje gry:

1. RIVER RAID !!!!
2. NINJA
3. MISJA
4. FRED
5. POLE POSITION
6. MONTEZUMA
7. HENRI
8. BRUCE LEE
9. ARKANOID
10. PAC MAN

jest więcej ale to chyba moja best 10tka :-)

poszukuje gry HERO może być emulator a jeżeli ktoś ma na kasecie to chętnie kupie lub przegram
moje gg 7396958

Pozdrawiam wszystkich Atarowców :-)

57

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Joust. One and only :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

58

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Ja gram w kochane....

Starquake
Montezuma
Boulder Dash
spiky harold
jet set willy
fort apocalypse
zybex

Ostatnio edytowany przez secon (2009-08-19 09:46:00)

59

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Ja gram oczywiście w moje przede wszystkim:
Strayball
Strayball2
Fairy Castle
oraz
River raid
Preliminary monthy
Lord of the lord
Panther
Robbo

60

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

HAHA A JA WAS ZASTRZELĘ gram w ZORRO

61

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Mnie nie zastrzeliłeś. Cały czas próbuję go przejść;) jak również Zybexa. A wsród moich faworytów znajduje się około 80% tytułów wydanych na Atari i.... Cybernoid - ale to już zakrawa na forum C= ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

62

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

próbujesz przejść, czy przechodzisz po raz kolejny ? :)

Ja z chęcią bym pograł w sequele - ale nie tak jak to było z niejedną grą na pececie, że co kolejna część to inne rozwiązania, tylko w tym samym klimacie/wykonaniu. Gdyby ktoś byłby chętny projekt pociągnąć od strony koderskiej - ja jestem chętny do stworzenia fabuły, akcji i lokacji dla kontynuacji - takich gier jak np. Zorro, Ghost Chaser.

Ostatnio edytowany przez maw (2009-11-24 12:36:08)

___
Press play on tape...

63

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Mnie się nie udało przejść Zorro. Łażę popodziemiach, zbieram wszystkie skarby i szukam wyjścia do twierdzy - ni ma :(

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

64

Odp: W jakie gry z Atari wciąż gracie?

Error. Robisz tak. Wchodzisz do pomieszczenia - skarb leży przy wyjściu. Nie zbierasz go tylko wychodzisz tam gdzie on leży. Nie cofasz, nie zaglądasz nigdzie indziej - struktura nie jest liniowa! Jak przejdziesz gdzieś to nawet jak wrócisz tym samym przejściem, możesz być już gdzie indziej. W końcu dojdziesz do wyjścia.

A dlaczego nie zbierasz? Bo musisz przejść podziemiami jeszcze raz :) Za drugim razem możesz zbierać.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem