Temat: Artefakt Przodkow - komiks

Hej.

Pamietam jak przez mgle, ze dawno temu w gazetkach komputerowych byla reklama "Artefaktu Przodkow" (a wlasciwie cennik gier), ktora twierdzila, iz do gry dolaczany jest komiks. Niestety sprawdzic tego nie moge, bo moje gazetki znajduja sie kilka tysiecy kilometrow ode mnie...

Dotyczylo to tylko wydania ASF, ktore bylo w pudelku i na ktore sie nie zalapalem - firma upadla, a ja kupilem "Artefakt..." z Mirage juz bez zadnych bajerow. Ostatnio probowalem nawet kupic wydanie z ASF na Allegro, ale zadne nie mialo dolaczonego komiksu.

Czy ktos moze potwierdzic, ze byl dolaczany komiks? A moze jakies skany ktos posiada? Lub zna nazwisko autora?

Pozdrowienia.

2

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

Mam w domu rodzinnym wydanie pudelkowe Artefaktu Przodkow i potwierdzam, komiks byl. O ile dobrze pamietam to byla to czarnobiala historia na zlozonej kartce A4. Powtarzam: o ile dobrze pamietam :)

3

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

Mam ten komiks, łącznie z całym pudełkiem. Dokładnie, jest to złożona kartka A4. Nie mam tylko chwilowo gdzie tego zeskanować, ale jakby coś się zmieniło w tym kierunku, to dam znacia. :)

Ostatnio edytowany przez miker (2007-05-10 16:17:39)

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

Komiks do "Artefaktu" byl, rysowal Dariusz Bartoszewski (ten sam, co stworzyl rewelacyjna grafike w grze)... Poza tym to nie jedyna tak luksusowo :) wydana pozycja na Atari, przypominam sobie jeszcze "Miecze Valdgira II" z papierowa historyjka.

Ostatnio edytowany przez Dracon (2007-05-10 17:22:31)

5

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

Hmm, też miałem gdzieś ten komiks. Pudełko na bank mam, ale z tym komiksem nie jestem do końca przekonany.
Faktycznie to była kartka A4 złożona na pół z czarno białym komiksem. Jutro rano poszukam.


Edit:
I już jest rano :) Zgodnie z obietnicą poszukałem i oto efekt:

http://images20.fotosik.pl/329/58048c4553cdb053med.png

oraz

http://images21.fotosik.pl/274/22cae5c15d7a8ef7med.png


A tu linki do skanów w pełnym wymiarze: Komiks, Instrukcja

Ostatnio edytowany przez larek (2007-05-11 08:55:50)

6

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

Dzieki Larek, zawsze chcialem ten komiks zobaczyc (instrukcje rowniez). Szkoda, ze Mirage tak bardzo okroilo swoje wydanie.

A czy ktos ma te historyjke z "Mieczy Valdgira 2"?

7

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

O, fajnie, to ja już nie muszę...

Przyłączam się do podziękowań! :D

Ostatnio edytowany przez miker (2007-05-11 17:15:16)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

mam komiks z mieczy, tylko nie mam czym go zeskanowac, moze zrobic zdjecie cyfrowka?

9

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/s … gira_2.pdf

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

Dzieki. Komiks z "Mieczy Valdgira" wydaje mi sie duzo lepszy.

11

Odp: Artefakt Przodkow - komiks

A tak przy okazji jeszcze jedno pytanie: czy "Miecze Valdgira" w wersji na Amigę również miały dołączony komiks?