Temat: Koszulki (scenowe, a jakze!)

Rozwijajac watek z pl.comp.sys.atari zacytuje sam siebie:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Odpowiadajac zbiorczo na Wasze pytania:

* jak wyglada koszulka?

Nasz model, Fox/Taquart prezentuje na stronie www.atari8.prv.pl :) Zastrzegam sobie prawo do pomylki przy druku modela. Model nie wchodzi w sklad zestawy (dekoracja).

* w jakich bedzie kolorach?

beda biale, choc byc moze uda sie zrobic kilka kolorowych (ostatnio byly np. zolte, a i mnie ostala sie jedna... pomaranczowa!!!)

* kto bedzie wysylal?

ja :)

* jakie/gdzie to party?

Opalenica, 27-29 XII 2002, czyli slawetne Last Party! (nie mylic z Last QuaST Party ;)

* jak zdobyc taka koszulke?

a) przyjechac na party - wystawic najlepsze demo/muzyke/grafike itd, a na pewno zalapiesz sie na gratisowa koszulke (co do dalszych miejsc w konkursach nie moge obiecac, bo po prostu nie wiem na ile kasy styknie)

b) przyjechac na party - kupic koszulke za jakies 20 zl - skorzystaj z formularza
c) zamowic wysylkowo

- przelac 25 zl na konto:

PKO BP o/Opalenica
50 1020 4144 3512 4177 2

z dopiskiem np. koszulka XXL :)

a jak tylko otrzymam te koszulki z Hurtu (pozdrawiam!!!), to je Wam przesle. Jako ze jednak musze to zamowic juz na dniach, to prosze koniecznie o przelew W TYM TYGODNIU, bo musza one byc gotowe przed Swietami. Zrobie sobie pewien zapas na spoznialskich, ale jak wykupia na zlocie, to moze nie byc i co wtedy??? Jezeli kase wplacisz pozniej, byc moze otrzymasz te koszulki dopiero po Nowym Roku (lub jezeli bedzie Was 2-3 to odesle Wam pieniazki na konto [minus koszt przelewu 3zl! - Zastrzegam sobie prawo do takiego zwrotu w przypadkach losowych, niemoznosci zrealizowania zamowienia itd!], bo dla tylu osob nie bedzie sensu zawracac nikomu glowy, aby zalatwiac koszulki.

Chce pieniazki otrzymac wczesniej, bo:
- musze za nie z czegos zaplacic
- a jak zamowie, a ktos sie rozmysli?

Koniecznie podajcie ktory rozmiar chcecie (L, XL, XXL) i kolor (ale tego nie obiecuje!)

Oczywiscie jak przelejesz pieniazki, to daj mi o tym znac!!!! (ale nie pisz mi, ze pojutrze przelejesz, oki?)

Uff, formularz zamowienia znajdziecie na www.atari8.prv.pl

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Przypominam o pospiechu! Ja musze zdecydowac sie jakie chce koszulki i ile, trzeba je kupic, wykonac, musza do mnie dotrzec itd!!!

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2012-11-11 15:07:35)

2

Odp: Koszulki (scenowe, a jakze!)

a czy jest szansa aby te koszulki byly na lepszej jakościowo bawełnie ... bo oglądając te wcześniejsze żółte, pomarańczowe i białe - to istna chińszczyzna - dwa prania i do kosza ?!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Koszulki (scenowe, a jakze!)

Nasz model, Fox/Taquart prezentuje na stronie www.atari8.prv.pl :)

A ciekawe ile Fox 'zareklamuj se'/Taquart chytnął za tą rozbieraną sesję zdjęciową :?:  :?:  :?:  :D  :D

Odp: Koszulki (scenowe, a jakze!)

>a) przyjechac na party - wystawic najlepsze demo/muzyke/grafike itd, a
>na pewno zalapiesz sie na gratisowa koszulke (co do dalszych miejsc w
>konkursach nie moge obiecac, bo po prostu nie wiem na ile kasy
>styknie)
>b) przyjechac na party - kupic koszulke za jakies 20 zl

hehe, ciekawe za ile mógłbym sobie kupić statuetkę Oscara...? ;-)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

5

Odp: Koszulki (scenowe, a jakze!)

kiedy będą te koszulki ????

"wszystko się kiedyś kończy......."

Odp: Koszulki (scenowe, a jakze!)

Dostalem dzis awizo i jutro lece na poczte i do banku, co by deklaracje z wplywami na konto porownac i zaczynam rozsylac.

Jedna rzecz tylko jest nie tak jak powinno byc - juz wiem, ze nie ma wersji XXL  :oops: Takze do osob, ktore je zamowily odezwe sie, co by zdecydowac co dalej.

7

Odp: Koszulki (scenowe, a jakze!)

Wiedzialem, ze tak bedzie dlatego nie zamawialem........  :twisted: