26

Odp: Gry na Atari drozeja

bori kazdy moze robic co uwaza, ale jak kogos nazywasz "barbarzynca" bo sobie z flaszki robi towera, to wybacz - Tobie rowniez osoby nie beda okazywaly szacunku ani zrozumiania, bo nie posiadasz go dla innych. no off.

27

Odp: Gry na Atari drozeja

Nie ja zaczalem to po pierwsze. Po drugie jestem bardzo delikatny jak na moje mozliwosci docinania z uwagi na to ze atarowcy zawsze byli
w miare dogadujacym sie towarzystwem. Po trzecie kto niszczy zabytek jest barbarzynca czy Ci sie to podoba czy nie. Oczywiscie nie moge tego zabronic, ale chyba moge zaapelopwac aby w tym celu uzyl sprzetu ktory na miano zabytek mniej zasluguje nie ?

28

Odp: Gry na Atari drozeja

FIGHT!

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

29

Odp: Gry na Atari drozeja

Giertychowskie popiardywanie ! Nosty, tak trzymać !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2007-06-10 19:32:58)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

30

Odp: Gry na Atari drozeja

Bedac fanem starych motocykli zawsze pragnalem miec Triumpha z roku 1924, rarytas nad rarytasami. Jakos tak sie zlozylo ze zawsze kasa ktora mialem odkladac na wymarzony model wedrowala na inne cele. W koncu po wielu latach zdecydowalem ze poszukiwania TRIUMPHA i tak pochlonac moga nieobliczalna ilosc czasu i pieniedzy wiec kupilem sobie nowiutkiego Scigacza HONDY... Model jest tak nowoczesny ze ma emulacje pracy tego Triumpha, tak wiec w te sposob mam tego Triumpha, no ale jakos tak dziwnie sie czuje, kupa plastiku na tej mojej HONDZIE i jak wlaczam sobie emulacje TRIUMPHA to czuje sie jak idiota, ktoremu wmowili ze biale jest czarne...

niby to samo...

Ostatnio edytowany przez vulgar (2007-06-10 19:49:21)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

31

Odp: Gry na Atari drozeja

mazi - ja rowniez sie ciesze i chetnie za to z Toba wypije jak bedzie okazja :)
A tak a propos kolekcjonowania: podobniez ludzie maja to "we krwi". Szczegolnie dzieci. Stad tak dobrze trafiaja do dzieci wszelkie produkty typu albumy z wklejanymi naklejkami, albo karty z postaciami z filmow czy kinderniespodzianki.
Co do gier Atari, kiedys tez mialem watpliowsci, czy jest sens kolekcjonowac cos, co bylo produkowane seryjnie, przemsylowo, co nie jest unikatowe (jak np obraz). Ale doszedlem do wniosku, ze tak, bo przeciez jest tego ogranicona ilosc, ktora z kazdym rokiem sie zmniejsza, tak jak np ilosc waz z dynastii Ming ;)

Ja natomiast zupelnie nie rozumiem ludzi, ktorzy kolekcjonuja karty telefoniczne albo zabawki z kinderniespodzianek, ktorych caly czas przybywa. Szczegolnie, ze jak kiedys przeczytalem, firma produkujaca te czekoladowe jajka zorientowala sie w tym i zaczela uwzgledniac to w swoim marketingu... Żenuła. Pamietam, ze martwili sie wtedy, ze jak ichni urzad skarbowy uzna, ze ich glownym produktem sa zabawki, do ktorych dodatkiem jest czekolada, a nie odwrodtnie, to beda placic wiekszy VAT :P

32

Odp: Gry na Atari drozeja

dely napisał/a:

Oddzielnego działu nie będzie.

Forum jest dla każdego, nie tylko dla pure Atarowców, scenowców czy też graczy. Dyskryminować nikogo nie pozwolę.

To nie była by dyskryminacja (tym bardziej ze sami 'kolekcjonerzy' o to proszą)  Mogliby sobie spokojnie chuchać na swoje cacka w tym oddzielnym podforum i nie denerwować reszty, oraz vice versa. Ja jestem jak najbardziej za.

nosty napisał/a:

A tak a propos kolekcjonowania: podobniez ludzie maja to "we krwi".

Tak, nazywa się to osobowością analną.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87_analna

:]

33

Odp: Gry na Atari drozeja

Mogliby sobie spokojnie chuchać na swoje cacka w tym oddzielnym podforum i nie denerwować reszty, oraz vice versa.

Czyli chcesz wydzielić tak zwane getto dla kolekcjonerów i zabronić im pisanie w innych działach? Toż to jawna dyskryminacja, na co pozwolenia nie będzie.

A offtopiki będą nagradzane bez zmian ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

34

Odp: Gry na Atari drozeja

Ja tez jestem za. Nie  rouzmiem w czym problem? Czyzby w tym, ze jak kolekcjonerzy dostali yo inni tez beda chcieli? Akurat mysle, ze dzial dla kolekcjonerow jest ok i nie jest rzecza nieprzydatna. Skoro fani emulacji :) maja az dwa dzialy to czemu nie zrobic dzialu dla kolekcjonerow? Wtedy nie bedzie dyskryminacji ;)

A zeby nie bylo offtopic: nooo, drozeja.... Lipa.

35

Odp: Gry na Atari drozeja

A gdzie wyczytałeś że nie mają pisac gdzie indziej? Prosze bez tendencyjnosci.

Rozrysuję:
Jest podforum Zloty i tam sie pisze o zlotach, jest podforum Programowanie i tam sie pisze o programowaniu.
Niech bedzie podforum 'Kolekcje/KOlekcjonowanie' i tam sie bedzie o tym pisac.
Co nie pozbawia oczywiscie mozliwosci pisania na temat w innych dzialach.

36

Odp: Gry na Atari drozeja

dla mnie jest wszystko jedno - róbta co chceta! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

37

Odp: Gry na Atari drozeja

Koniec dyskucji tu. Zapraszam tu: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=5015

38

Odp: Gry na Atari drozeja

a ja zbieram w folii, czy nie - obojętne, Atarki używam, a każdy dublet może doczekać się niespodziewanej wizyty wiertarki BOSZ, lub też szlifierki kątowej. Zależnie od potrzeb :) - ogólnie;- nie wiem o co się panowie kłócicie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: Gry na Atari drozeja

Co do wzrostu cen (bo o tym był pierwotnie wątek) to w przypadku polskich pozycji, raczej tego nie widać. Choć zdarzają się dziwne przypadki w stylu:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=205130147 (lorien's tomb za 50 zeta - ten sam gość oferuje jeszcze kilka gier po kilkadziesiąt złotych).

40

Odp: Gry na Atari drozeja

Patrzac na rozwoj wydarzen oraz na to, co o tym napisal kiero, w i nnym watku, stwierdzam, ze chyba sie nie pomylilem piszac iz nie jest to forum kolekcjonerskie. Potwierdzac ten fakt zdaje sie nawet ten watek. Jest w dziale BALAGAN hehe :)

41

Odp: Gry na Atari drozeja

No pewnie. Forum kolekcjonerskie to www.cconline.pl. Ale chyba nie to chodzi aby dzielic ludzi z pod znaku /|\ ?

Odp: Gry na Atari drozeja

ale tu chodzi o rubryke w forum , co ona ma dzielic ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

43

Odp: Gry na Atari drozeja

Swoja droga ilu tu jest kolecjonerow ? Ja bitman, nosty. Ktos jeszcze ?

44

Odp: Gry na Atari drozeja

Może dzięki temu ujawnią się ci, którzy swoje dewiacje zostawiali w domu. :>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

45

Odp: Gry na Atari drozeja

bori napisał/a:

Swoja droga ilu tu jest kolecjonerow ? Ja bitman, nosty. Ktos jeszcze ?

I to jest dobre pytanie, bo kto moze nosic miano kolekcjonera a kto nie? Ile trzeba miec kartridzy i do jakich sprzetow zeby moc sie nazywac kolekcjonerem? ;)

46

Odp: Gry na Atari drozeja

Właśnie jaka gramatura folii, rozmiar przegródek itp.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

47

Odp: Gry na Atari drozeja

"kolekcjoner" to stan umyslu, ducha, a nie ilosc fantow ;) I nie chodzi mi tu o jakies fazy analne jak ktos sugerowal :) Zreszta kazdy kolekcjoner kiedys mial tylko 1 sztuke.
Poza tym, dzial nie jest dla okreslonych ludzi, ale dla okreslonych _tematow_. Nie musi sluzyc jedynie kolekcjonerom sensu stricto

Odp: Gry na Atari drozeja

ale o so chozi ?

kolekcjonerzy plikow *.atr laczcie sie :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

49

Odp: Gry na Atari drozeja

Po takich odzywkach mam ochote skaskowac konto na aa. (A ty bitman sie pytasz o co chodzi z tym podzialem). Sprobuje wyjasnic: Kolecjonerem jest sie wtedy kiedy sprawia radosc POSIADANIE i ZDOBYCIE (czasem nawet wieksza radosc to daje) jak najbardziej ORYGINALNEGO sprzetu (idealem to stan fabryczny ze sklepu) . I nie wazne czy sie ma 1 eksponant czy wcale.

Odp: Gry na Atari drozeja

regularnie jestem chyba  na 10 forach i powiem ze tylko na AA jest taka pojebana sytuacja

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014