1

Temat: Klikanie w tiny (tfulinear)

Otoz fajnie se mozna klikac w linki z tiny.pl ale tylko jak jestesmy na stronie gownej. Jesli jestem w trakcie przegladania komentarzy do jakiegos newsa (a ja zazwyczaj jestem bo czesto przez link z RSSa wchodze), to tiny.pl w tfulinearze sa nieklikalne.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

2

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

firefox + rozszerzenie plain text to link = otworz w...
this is how we doo it.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

3

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

Opera + ... no właśnie, nic więcej nie trzeba. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

Pecuś: Poprawiono.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

Axe, używałeś kiedyś rozszerzenia Linkification? Wychodzi na to, że jest prostszy i lepszy od Twojego PTTL.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

Dziemki kierowniku!
A co do wczesniejszych propozycji rozszerzen do FF i Opery. Uzywam wylacznie Opery i wiem jak to zrobic, ale po co? Zreszta chodzilo mi o ujednolicenie dzialania na stronie.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

Lizard: widzialem i uzywam PTTL. kwestia biustu.
opera tez jest ponoc 'leprza' i 'prostrza' a jakos jej nie uzywam na codzien.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

Hm, w moim firefoxie zaznaczony myszka link tekstowy otwiera sie po nacisnieciu srodkowego przycisku myszy.
To jest wbudowane w FF od wieków, i nie potrzeba zadnych pluginów :8 :)

9

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

W Operze tez to jest "od zawsze" (jak ktos chce to sobie moze pod srodkowy przycisk podpiac - ja wole tam miec otwarcie linku na karcie w tle).
I co z tego, chodzilo o niekonsekwencje w skryptach AA a nie walke na przegladarki!!

Ostatnio edytowany przez Pecus (2007-07-21 12:06:37)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

10

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

mikey, ale trzeba jeszcze zaznaczyć ten tekst, a potem trafić w środkowy przycisk. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Klikanie w tiny (tfulinear)

Nie trzeba zaznaczac, wystarczy najechac.