1

Temat: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Witam,

Jako że musieliśmy się podzielić z Boberem transportem to jedemy na dwa samochody. W moim zostały dwa miejsca wolne, więc jak kto by reflektował to niech da znać w tym wątku albo PW. Wyjazd o 16 w piątek z Katowic:)

Pozdrawiam,
Koala

2

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

To i ja podepne sie pod temata.

Mam dwa wolne krzeselka z Katowic, wyjazd w piatek rano... choc korci mnie nadal czwartkowy wieczorek bo widze, ze spora ekipka wtedy bedzie sie zbierac :)

Krakowiacy: moze gesiego pojedziem? :)

ślamk!

3

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Oj ta wszechobecna konkurencja:P

4

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Paskud chyba też ma wolne miejsca.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Dracon__: jedź w czwartek, ekipia będzie mocna - krakowia, ja z tatą, Oleg, Nosty tez się z nami zabierze...
Oj będzie się działo :)

grzybson/SSG^NG

6

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Dracon_: a i weselej będzie jechać na 3 auta;) Startujemy z Kraka ok 20 wiec w okolicach Katowic powinniśmy być ok 21.30. Można się gdzieś spiknąć:)

7

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Ntp: mi pasuje, zreszta rozmawialem juz w tej sprawie z Pinem, jakby cos nadal posiadam dwie wolne miejscowki.

ślamk!

8

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Dracon_: no to git:)
A właśnie a'propo miejscówek to mi wychodzi, że też mam 1 wolne miejsce wiec jak ktoś reflektuje to niech da znać i szykuje sie na zbiórkę w czwartek ok 20 u Drewniaka pod jego chawirą;)

9

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

update: zostało jedno miejsce:P komu komu bo jade do domu:)

10

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

To jak Pinokio nie będzie chciał mnie wziać żebym jechała z przodu, to idę do Dracona ;P.

Btw. pytanie orientacyjne, czy będziemy jechali przez Olkusz może, czy tniemy jakaś inną trasą?

Ostatnio edytowany przez Meśka (2007-07-25 14:41:05)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Ech, to w czwartek wieczorkiem sie niezla inauguracyja moze zrobic :)
Ja bede z Grzybkami kolo 20-21. Zaczniemy stroic instrumenty, przymierzac fraki i rozwijac czerwony chodnik przed Waszym przybyciem...

12

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Meśka: jadymy na Olkusz, a później to sie okaże, albo A4 albo tak jak rok temu.

U mnie już komplecik, wszystkie miejsca zajete.

13

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

ntp - będziem chyba o 20:45 w Katosach :) - ?? (6 punktów i 250PLN na wysokości Dąbrowy Grn :)  )

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Pin: ostatnio moglo to kosztowac sporo wiecej...;) (6pkt i 600 zeta, po stowie za kazde przekroczone 10;)). Tak czy owak Katowice chyba najwczesniej 21.00-21.30.

15

Odp: Kto z Katowic - wyjazd o 16 - 2 miejsca wolne

Biorąc pod uwagę jak się niektórzy zbierają, to pewnie Katowice miniemy ok. 23:00.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.