1

Temat: "PLAN"(tm) IMPREZY, Głucho-łazy

czwartek:
* sala otwarta od 22:00

piątek:
* 12:00 oficjalne rozpoczecie imprezy
* 12:30-16:00 chiptune set
* 16:30-18:30 mecz: polnoc/poludnie
* 19:00-21:00 game compo
* 21:00-22:00 wycieczka do monopolowego
* 22:00-23:30 msx cover realtime compo
* 23:30-02:00 Atari XL/XE/ST/STe demo set, za szopą pożoga;- palimy, co tylko spalić się da :) (komisariat :)  ) (taki żart)

Sobota:
* 10:00-11:30 hard MFM disk throw compo
* 12:00-14:00 game compo vol.2
* 15:00-18:00 mecz pilki lekarskiej przy uzyciu wody. Motto - "twoja stara pierze w rzece". Stroj kapielowy byc moze wskazany, ale rozbierac sie nie trzeba - jesli ktos chce wyprac sobie wdzianko :)
* 19:00 deadline na wszystkie prace
* 21:00 compo (jesli prace "bendom")

Niedziela:
12:00 oficjalne zamkniecie
18:00 nieoficjalne zamkniecie

NIE MAM PIŁKI. Proszę o wsparcie - MJAĆ k *** ** mać. :) - jeśli masz możliwość zabrać - bierz. 

Jeśli coś nie wypali, bo organizator się nawali - proszę nie krzyczeć. Niektóre zabawy zależne są od pogody i nie tylko :) - W planach również konkurs: "Wypij sklep". Na miejscu wytypujemy kandydata :) (sklep)

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-07-26 00:56:48)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: "PLAN"(tm) IMPREZY, Głucho-łazy

korekta czwartku: sala otwarta od 20:00 - my już wtedy powinniśmy być: ja, tata, nosty i ktoś jeszcze...
Ja moge wziąc tylko piłkę do nogi, lekarskiej nie mam (musiałbym ze szkoły pożyczyć, a ta zamknięta)...

grzybson/SSG^NG

3

Odp: "PLAN"(tm) IMPREZY, Głucho-łazy

ta piłka lekarska + woda = good idea... jak coś w stylu rugby, to jestem jaknajbardziej "za" ;)

4

Odp: "PLAN"(tm) IMPREZY, Głucho-łazy

grzybson napisał/a:

korekta czwartku: sala otwarta od 20:00 - my już wtedy powinniśmy być: ja, tata, nosty i ktoś jeszcze...
Ja moge wziąc tylko piłkę do nogi, lekarskiej nie mam (musiałbym ze szkoły pożyczyć, a ta zamknięta)...

Przecie party jest w szkole, muszą mieć piłki lekarskie.

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: "PLAN"(tm) IMPREZY, Głucho-łazy

dobra - na miejscu załatwi się piłkę lekarską - do nogi może też będzie dobra :) - zabieram GLANY :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: "PLAN"(tm) IMPREZY, Głucho-łazy

A będzie można zobaczyć VBXE w akcji, zdaje się ktoś tak wcześniej zapowiadał?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

7

Odp: "PLAN"(tm) IMPREZY, Głucho-łazy

Ja widziałem!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.