1

Temat: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Wielki szacun dla Ryśka za zorganizowanie kolejny raz megawypas party!!! Rysiek rządzi i wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!

PS. Wpisujcie miasta!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Respect 4 Rychu!
W tym roku przetestowalem kapiel w rzece. Polecam staniecie plecami do uskoku i oparcie sie. Wtedy spadajaca z gory na cialo woda robi piorunujace wrazenie :)

Policja SUX!

3

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

dely napisał/a:

Rysiek rządzi i wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!

PS. Wpisujcie miasta!

Na drugie mam Rysiek, moj ojciec ma Rysiek, ale............
koniec OFF ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

szacun:)

Ostatnio edytowany przez koala (2007-07-29 19:31:58)

5

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Szacuneczek Rysiu!

Sorka za brak pracki z mojej strony. Urloping mode itepede. Na następne bedę coś już mieć.


Dziękówka raz jeszcze! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Kraków!

P.s. Dziękówa jak stąd do Bangladeszu dla odpowiedzialnych za organizację oraz dla wszystkich gości, dzięki którym kyrie elejson czynny był całą dobę.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

7

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Na naszym partyyyyyyy
Jest pełna kultuuuuraaa....

Kyryje elejson i szacuneczek dla Rysia ;).
Było lepiej niż rok temu, i pewnie gorzej niż będzie za rok ;).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

8

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Lodz - Glucholazy dwa bratanki!
Wielkie dzieki dla Ryska oraz dla suczki Zuzi, dzieki ktorej Rysiek mial pretekst zeby wychodzic z domu w srodku nocy na spacery na partyplace ;)

9

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Pruszków

Rysiu było zajefajnie i mam nadzieję że spotkamy się w Głuchołazach jeszcze wiele razy.

Wielkie dzięki.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

10

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Podziękowania dla organizatora :)

pomidor

11

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Lublin

Party Rulu, obysmy sie spotkali jeszcze nie raz.

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Wszystkim tym którzy przyjechali na party do Głuchołaz ,serdecznie dziękuję, a tych których nie było serdecznie zapraszam za rok.
      Pozdrawiam
                                RYSIEK_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

13

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Gratulacje dla organizatora, gratulacje dla wszystkich wystawiających coś na party. Dla tych wystawiających buteleki za drzwi też :)

--
Dhor/M.E.C.

14

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Ogromniaste podziękowania dla Ryśka, za zorganizowanie kolejnej, wspaniałej imprezy. Na takie party jeździ się z przyjemnością, nawet jeśli jest tak daleko. Wspaniała atmosfera, świetna pogoda. Ogólnie wszystko rulez.

Mega-rólu-podziękowania również dla wszystkich uczestników.

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki. Zaryzykuję stwierdzenie: Do zobaczenia za rok. :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

15

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Moje podziekowania byly konkretniejsze ;)

PS. Doszedl email odnosnie plecaka?

16

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Dołączam się do podziękowań. Co Wam powiem, to Wam powiem: piknie było!

17

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Właśnie dotarłem do domciu - Rysiu, jesteś przesympatycznym człowiekiem i robisz świetny zlot, moje gratulacje, dzięki za wspaniałą imprezę :)

Byłem pierwszy raz na zlocie w Głuchołazach i jestem bardzo zadowolony :)

Respekt dla wszystkich, którzy byli :) Zabawa była przednia :)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-07-30 11:21:08)

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Vasco plecak jest , jutro wyśle.
                               RM

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

19

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Chojna (Szczecin)

był GICIOR  -  BIG TX !

I love  ! ATARI !

20

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Witam i pozdrawiam: bylem, spoznilem, wypilem, super zabawilem !:)

Bawilem sie doskonale ! Poznalem wielu fantastycznych Atarowcow.
Szkoda ze jednak bylo nas tak malo. Brakowalo wielu osob ktore byly rok temu, ale mam nadzieje ze nastepnym razem beda wszyscy z lat ubieglych :)

Do zobaczenia za rok !:)

mazi napisał/a:

Policja SUX!

Tak wlasciwie to policja ma tu malo do gadania - problem jest raczej z tymi ktorzy ja wzywaja...
... przypomne ze pierwszego dnia policja przyszla jeszcze przed godzina 23:00 !! Niestety gdzies przy szkole mieszka jakis szalony nerwus :( ... albo Commodorowiec :D :D


ps. tym postem wlasnie dorastam i staje sie 16 bitowy :)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2007-07-30 22:24:27)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

21

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Tdc napisał/a:

spoznilem

Cieszę się że to napisałeś. Szkoda tylko że nie dopisałeś że prawie 2h, przez co wszyscy później dojechaliśmy.



Jeszcze raz dziękuje za super imprezkę i pozdrawiam Cię Rysiu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

22

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Baj de uej, pozdrowienia jeszcze dla Pinokiowej, Pticowej, Pigulastej, Vidolowej i nieobecnej już wtedy Vascowej za obalanie winka na schodach ;). Dla Gzynia za materac. Dla Mikerów za kołderkę nad ranem i kawę (~!),  dla Radiego za wycieczkę do Cześków i dla ekipy  Krap-Drac0 za gadanie i kawały opowiadane do późnej nocy przy ognisku a potem na party plejs ;).
W sumie to tyle pamiętam na tą chwilę, bo dalej czuję masakryczne zmęczenie i jeszcze pewnie dziś będę spała długo :).

Party było fpytę a nawet lepsze. Za rok będzie jeszcze większa BORUTA ;P. Nie ma takiego poziomu......... :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Zielona Góra
Nie uczestniczyłem zbyt aktywnie, na party place pojawiałem się i znikałem, przy okazji z rodzinką zdążyliśmy pogonić po okolicznych górkach i też do Cześków.
Niemniej party było QL, a organizacja przez Ryśka, pierwsza klasa.
Pozdrowienia.
Czy jest jakiś jeden dropzone na zdjęcia? Mogę parę swoich dorzucić.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

24

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Mailowo do Kiera aka delego, albo do Azbesta, ew. do Krapa ;)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

25

Odp: Wielki szacun dla Ryśka 2.0

Proponuję do Azbesta albo Krapa albowiem zaprawdę powiadam, że jutro wyjeżdżam nad morze i wracam w następny piątek. A potem info puścić do mikera lub lewiSa, którzy zupdatują stronę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.