Temat: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Howdy, peeps. Od ostatniego sztabu w 3mieście minęło wiele miesięcy - może czas więc spotkać się na jakiejś bibce jak za dawnych czasów? Jestem gotów do zorganizowania sztabu w najbliższą Sobotę, tj. 18 Sierpnia na Westerplatte. W planach m.in. grill nad morzem, prezentacja flaszkowych demosów etc. Jeśli zbierze się grupka conajmniej 10 osób imprezka odbędzie się na pewno.

Czekam...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

intrapna  propozycja :)

Grey tylko jakieś łatwe miejsce do znalezienia i jak się da to w miarę blisko skm -ki

3

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Mnie nie będzie... spłukałem się po ostatnim party, jestem bez pracy, żyję z fuch, liczę się z każdym groszem... życzę miłej zabawy ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-08-10 13:12:36)

4

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

hmmm ja na 99% mogłbym byc ...
trza by udezyć do reszty typa, podzwonić ....
- Pr0be
- Vulgar
- Blackdot
- Darth
- Dracon
- Gepard
- Żbiku
- VLX
- Azbest
......... inni o ktorych zapomnialem ;/ ???

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

ja moze bede moze nie... w ponidzialek wyjezdzam, wracam jakos w piatek/sobote, zobacze czy dam rade wpasc...

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Niestety brak gotówki w kieszeni... chyba że namowie Hospesa na podział kosztów...

Hmm.. Hospes powiedział że na 90% tak, więc jest spora szansa :)

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2007-08-10 14:47:35)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

7

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Grey tylko tak aby łatwo można było trafić.

Bo jak jeżdże po Gfańsku to mnie krew zalewa, bardziej popieprzony niż Warszawa :-D

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-08-10 14:57:35)

8

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

AS, zdaje się, że Grey napisał o miejscu zbiórki.

Co do komunikacji w Wawie, to pogadaj z Vasckiem. On to, prosze pana, miał w marcu bardzo dobre połączenie. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Tak mi sie skojarzylo: ciekawe ile razy AS... bedzie sie zapowiadal na sztab pomorski?

MSPANC :)

10

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

AS to moze sie jakos spikniesz z kims kto bedzie jechal i zbierze cie na drodze. jezeli bede sie wybieral to nie ma sprawy mozemy na dworcu sie umowic.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

11

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

od z jakiego miasta ty brykasz???

=pojechać autem na sztaba to średni pomysł, ale gdańsk jest strasznie porypany :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-08-10 17:11:22)

12

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Taki porypany, ze wojne o niego zrobili...

A dobre polaczenia w Wawie bede pewnie mial na koncu tego miesiaca ;) Jedzie ktoś na Polcon?

13

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

ja sie na razie pisze! wiecej bede wiedzial w polowie tygodnia ale na 90% bede!
grey: ekstra pomysl, faktycznie dawno sie nie widzielismy i milo bedzie sie spotkac w kupie ponownie!
i pozdrowienia dla vlxa, ktory ostatnim razem uratowal mnie od kimania na dworcu :)

gepard: badz, mam twoja podkoszulke :)
stryker: bedziesz na skuterze? :)
hospes&maskotka: elblag nie moze znow zawiesc!
as: no moglbys w koncu...
zbik: badz - jestem Ci winien piwo (sprawa honoru :)

Ostatnio edytowany przez Azbest (2007-08-10 21:08:32)

14

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Azbest napisał/a:

stryker: bedziesz na skuterze? :)

skuter zdeka rozbity dalem komus sie wczoraj przejechać no i usiadłem na plecaczek... i było bum ;] ..... najgorzej jest z kolanem.... ale wpadne choćby o kulach :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Jak się uda to będe ludziki.Jestem w trakcie zakupów większego mieszkania i troszke spraw mam na głowie ale sie postaram.Oczywiście dam znać przed samym sztabem.Niemniej chętnie znowu zobacze Wasze "mordki":P

gep/lamers^dial

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Geprard: weź ze sobą Emilkę :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

17

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Z tego co dzwonil do mnie AdamK, to z Elblaga szykuje sie prezna trzyosobowa ekipa. A co na to Olsztyn? :)

18

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Jeżeli chodzi o Olsztyn to ja osobiście wykosztowałem się zlotem w Głuchołazach - a ponieważ nie posiadam na dzień dzisiejszy płynności finansowej (jestem bezrobotny) wszelkie pożyczki nie wchodzą w rachubę, zatem mogę być z wami conajwyżej duchowo, bo na fizyczną obecność mnie na dzień dzisiejszy nie stać :-)

19

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Hello. No skoro jest impreza Atarowska to czemu by nie wpa??. Postaram si? by?. Co prawda czasem trudno si? wydosta? z tego miejsca ale có? warto zobaczy? warte Mordy :))

Pozdrawiam: ?biku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

20

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

O ktorej zaczynamy ? Polskie fonty wjebalo kodowanie strony nie jest Unicode ? Tylko CP 1250 ? Bleeee

Pozdrawiam: Zbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Elbląg będzie na 100%. Grey, na którą?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

22

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

ja jesli nie wyjade na weekend gdzis na kaszuby to bede ... z Gdyni bede jechal samochodem jesli ktos chetny

pozdr

Piotr

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

23

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

UWAGA !!! Tylko bez paniki :) Z uwagi na obowiązki służbowe jestem zmuszony przełożyć imprezkę na przyszłą Sobotę, tj. 25 Sierpnia. Sorki że dopiero dzisiaj o tym piszę, ale sprawa nie była pewna do tej chwili :( Jedyne co mogę obiecać to że imprezka odbędzie się za tydzień na 100%. Korzystając z dłuższego czasu postaram się o solidnego grilla aby wszystkie kiełbachy Wam się zmieściły.

Sorki raz jeszcze i zapraszam 25 Sierpnia w Sobotę na Westerplatte o godz. 19:00. Więcej szczegółów podam w środku tygodnia.

Pozdrawiam!!!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2007-08-16 19:27:57)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

to lipa.... odpadam ;] jade w tym czasie na zlot Skuterowy do Stegny :-) tak wiec milej zabawy !
ps. jak cos to wpadnajcie  w tę sobote na jarmark ;-) ... jest zakonczenie , koncerty i sztuczne ognie ;p
pozdr...

"wszystko się kiedyś kończy......."

25

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Trudno mi ocenić co będzie działo się za dwa tygodnie. Rodzina, wspólne urlopy....
Raczej nie dam rady, ale zobaczymy.

Guma- The Factory