26

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Ej, to zróbcie bez Grey'a, proste! :P

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

No rzesz... a my już ustawieni, przygotowani spakowani... No dooobra... Zobaczymy za tydzien...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

28

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

no cóż poukładem sobie co nieco aby się wybrać:(
-spróbuję za tydzień!!

29

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Przypominam o naszym spotkaniu grillowo-atarowym już tę Sobotę, tj. 25 Sierpnia !!!

Startujemy o godz. 17:00 !!
Miejsce: Gdańsk-Westerplatte, przystanek autobusowy Przystań Żeglugi

AUTOBUS LINII 106

kierunek: Dworzec Główny PKP - Westerplatte

| 15 | 00n,40
| 16 | 20n
| 17 | 00,55n
| 18 | 40
| 19 | 24n
| 20 | 14,54n
| 21 | 24
| 22 | 44

Wysiadamy na przedostatnim przystanku !!! (Po lewej stronie za drzewami widać będzie duży czerwony namiot).

W programie m.in.:

- GRILL - uprasza się o zabranie swoich kiełbach, karkówek itd.

Sztućce, talerzyki, kubki, mazidła ketchupowo-musztardowe dostępne będą na miejscu.

- Krótki seans DEMOniczny (prawdopodobnie ze wszechmiar zaje**STy Falcon)

- Konkurs na najgłośniejszy atarowski bek (środki dopingujące w postaci piwa jak najbardziej wskazane!) - bek który najdłużej będzie unosił się nad kanałem portowym zostanie symbolicznie nagrodzony.

Reszta pewnie wyjdzie w praniu :)

Do zobaczenia w Sobotę !!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

30

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Uohohoho, znajome miejsce. :) Bawcie się dobrze! :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

31

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Uuu, co jest? Co to za posucha? Panowie, nie obrażać mi się za ostatni "cancel', bo był niezamierzony. Fajnie byłoby się spotkać w większym gronie w tę Sobotę. Pozdrawiam.

pr0be, Hospes, AdamK, Stryker, Żbik, MacGyver, AS, Vulgar, Azbest, Piter, Andrzej, Gepardini - potwierdźcie swoje uczestnictwo w bibie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

a co ma być? Będziemy. po co strzępić język po próżnicy :)

Ok, Hospes, Azbest i ja jesteśmy ugadani.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

33

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Niestety, nie będzie mnie - na najbliższą sobotę mam pewne plany, a termin ten jest niezależny ode mnie, zatem miłej zabawy.

Przy okazji chciałbym podziękować Azbestowi za chęć udzielenia bezterminowej pożyczki odnośnie wyjazdu na sztab, dzięki stary :)

34

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

bede na 90% ludziki.

gep/lamers^dial

35

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

mialem jechać na zlot.... ale zalozyli mi gips.... nie mam zabardzo jak dojechać (brak samochodu...) wiec raczej odpadam ...

"wszystko się kiedyś kończy......."

36

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Stryker, przyjadę po Ciebie. Daj znać na koma. Pozdr!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

37

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

cos sie ludzie pokruszyli, fpipe!
z mojego tefonicznego rozeznania wyszlo co nastepuje:
100%: azb, maskotka, hospes, stryker, grey :)
90%: gepard

Cos mi sie wydaje, ze polowa skladu bedzie z Elblaga... :)

:(

Nie marudzic, nie szukac wykretu, ze sie jedzie do babci (zainteresowani wiedza o kogo chodzi), ze sie juz Atari nie interesujecie (zainteresowani wiedza o kogo chodzi) tylko brac dupe w troki i przyjezdzac!

BTW: Bedzie ktos z pofo i sterownikami do CF-ki? :)

Ostatnio edytowany przez Azbest (2007-08-25 12:20:09)

38

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

tak Azb: miliony ludzi ma pofo:P

gep/lamers^dial

39

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

gep: Ty zamiast siedziec na necie poszukaj opiekunki dla dziecka. chyba, ze szukasz na allegro :P

40

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

hehe...pierwszy wstałem? było baaaardzo surrealistycznie...pozdrawiam wszystkich...idę spać dalej.

mgr Azbest Czosnkowski upił sie jak świnia...:P:P:P

gep/lamers^dial

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Fajnie było :)

Azbest, faktycznie doszedł do poziomu sztucznego trawnika :)

Jak wracaliśmy, już w Elblągu budzimy go i pytamy: gdzie cię zawieść? On na to 'Polna 19'. Podjeżdżamy... a tam siedziba TPSA :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

42

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Haha :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

43

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

TP - Tu Pluć ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

44

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Było grubo, to fakt :) W sumie (wliczając moją Kochaną latorośl) 10 osób:

- Azbest
- Gepard + Emilka
- Stryker
- AdamK
- Hospes
- Andrzej
- Grey + Sylana + Dave

Zamiast Falcon'a mieliśmy do dyspozycji Jag'a i Lynxa (dzięki Adamie!). BEK Compo bez apelacyjnie wygrał Azbest, za co otrzymał support w postaci browaru :) Pokłony dla Hospesa za to, że zabrał ekipę z EL swoim Scorpio :)

Info do Stryker'a - zostawiłeś u mnie w samochodzie czapkę Peugeot. Jakoś się zgadamy, don't panic :)

Fotki z biby będą na pewno, bo 3 aparaty były w akcji :)

Do zobaczenia -być może- na kolejnej bibie !!!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

45

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

O w morde... dopiero teraz dochodze do siebie... bylo ostro. Kompletnie nie pamietam jak trafilem do domu. Cos niedobrego zdradza tylko uwalone w blocie ubranko. Moze mnie ktos oswiecic co dzialo sie od 22:00 do powrotu do domu (ok. 3:00 zameldowalem sie w chalupce). Kto mnie spakowal, wsadzil do samochodu itp?
A numer z TPSA jest kurde przedni. Musialem byc ostro trafiony... :^)
Impreza byla bardzo udana. Mam tylko nauczke, zeby sie nie odchudzac i nie pic jednoczesnie. Kilka piwek i urwal mi sie film. :^(
A propos aparatow: gdzies w ferworze nie do konca skoordynowanych mysli i ruchow posialem maly alu statyw do aparatu. Jakby ktos znalazl czeka nagroda :^)

Bylo swietnie tylko za malo pamietam! :^)

No i wielkie pozdrowienia dla Emilki - za wyslanie Gepa naleza sie uklony. Prawda, ze bawilismy sie grzecznie? Tzn... oni bawili sie grzecznie? :^)

46

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

A pamiętasz jak do mnie dzwoniłeś ? ;)

47

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Grey spox jakos sie zdzwonimy/ spiszemy i odbiore te czapke :-)

Abz.... podziwiam :-) pijaqu ;D
http://stryker.pigwa.net/hehe.jpg

Ostatnio edytowany przez stryker (2007-08-26 19:16:28)

"wszystko się kiedyś kończy......."

48

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

mac: szczerze? nie... :^)
str: kurde, gdzie to bylo? i o ktorej? :^)

49

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

Azb. przed namiotem i chwilke przed twoimi fraktalami ;p na koniec sztab ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

50

Odp: Sztab 18-go Sierpnia w Gdańsku?

str: fraktale byly? ostro... :^)  no ale mow o ktorej godzinie bo 'pod koniec sztabu' mi absolutnie nic nie mowi :^)