1

Temat: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Kupię atarowską samą "angielską" klawiaturę QWERTY albo Atari z taką klawiaturą (520/1040,stfm/ste - nieważne).

2

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Jest juz kilku w kolejce przed Toba, prawda Pinek? ;)

Mysle, ze trzeba by udrzyc do naszego czlowieka w UK (chyba lewis tam siedzi), coby nabyl pare trupow ST i przyslal klawy hurtem do Starego Kraju. Inaczej bedzie za drogo.
Sam sie pisze na jedna bo mam niemiecka.

3

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Jak się cieszę, że przy Falconie trafiłem na UK :)

4

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

@nosty: to uderz proszę do człowieka w UK i zapodaj tutaj efekty uderzenia!

Piszę się na 100% na jedną albo dwie klawiatury (zależy od ceny). Jak będzie bardzo tanio to nawet więcej - powymieniam wtedy tastatury na kibordy we wszystkich moich atarkach :) bo niemiecka klawiatura to całkowite nieporozumienie.

PS. Kiedyś miałem 1040STE z QWERTY, i sprzedałem. Człowiek był młody to i jak to się mówi głupi.

5

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

tylko zeby sie wam po wymianie tastaturow na kibordy tabellen zgadzaly, bo bedziecie mieli fathaler fehler...

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

6

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Nosty nie musi uderzac, bo niby czemu? Ogolnie: jesli bedzie jakies zainteresowanie moge sie zakrecic, ale na codzien nie obserwuje aukcji z ST wiec nie wiem jaki jest w ogole trend. A jaka cena bylaby dla Was zadowalajaca?

7

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

lewiS - dzieki za checi pomocy.
Na aukcjach to chyba rzadko trupy ST chodza. Myslalem bardziej ze znasz w Londynie jakies gieldy, pchle targi, ewentualnie nawet sklepiki dla kolekcjonerow czy komisy.
Skoro w miescie Lodzi mozna trafic ST na giedzie samochodowej (niestety wylacznie z Niemiec) to co dopiero tam? ;)

8

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Tam stoją w boxach na rogach ulic :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Tak dobrze niestety nie ma, sa pchle targi itp, ale tam trafic cos z logiem Fuji to raczej sukces.

10

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Trzeba sobie zasubskrybować wyszukiwanie na ebay-u i wcześniej czy później się znajdzie.
Sam miałem wziąć tę dzisiaj, ale przegapiłem :-(

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

11

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Ja tez bywalem na takich pchlich targach (sie to nazywa po anglijsku Car-boot sale), ale Atarynki jeszcze nigdy nie widzialem tam. Raz Spectruma, al koles sie zbyd duzo Ebay'a naczytal i wystawil taka cene ze glowa mala.
Np. wczoraj w Oxfordzie to krolowaly uzywane Sony PS2, bo rano przed wylotem do USA bylem na takim targu kupic sobie Szkockie ciastka maslane (bylem tydzien na urlopie w UK).

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2007-09-03 13:02:04)

12

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Z waszych postów wynika, że wcale tak różowo nie jest. Za klawiaturę nie chorująca na żółtaczkę mogę dać powiedzmy 10 eł i to z transportem - a to chyba za niska cena aby było realne? lewiS, what you for it? ;)

13

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Nie wiem czy 10EU starczy. Klawiatura wazy mniej niz 2 kg tak wiec wysylka zwykla Royal Post. Jak by ci sie udalo wylicytowac klawiature za max 2 funty to moze bys sie zmiescil w 10EU.

14

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Monsoft niestety ma racje. Ostatnio byl tani klawier na ebayu (link powyzej) i wtedy 10 euro to realna cena, jednak same klawiatury chyba raczej rzadko sie trafiaja. Cale kompy w UK przy dobry wietrze to 5-10 funtow...

15

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Dokladnie, z klawiaturami jest tak samo jak w kablami SIO, trudno je dostac, ale czasami sie trafiaja.

BTW. To ja mialem szczescie, ze mialem swojego Falcona z Angielska klawiatura.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2007-09-04 20:58:00)

16

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Panowie, pisząc "eł" miałem na myśli znak funta. Czyli chodzi mi o cenę 10 GBP.

17

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Heh ...

Jak ciebie nikt nie zedrze na przesylce i dobrze kupisz to masz szanse

http://cgi.ebay.com/Internal-Atari-ST-k … dZViewItem
Tu jet jedna do kupienia.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2007-09-09 16:13:31)

18

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Xesttt napisał/a:

Panowie, pisząc "eł" miałem na myśli znak funta. Czyli chodzi mi o cenę 10 GBP.

No to Xesttt, oraz wszyscy chętni macie okazję :) zapraszam do mnie. Zaczynamy za około 10 poundów bez przesyłki.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

19

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Przepraszam jeśli kogoś obrażę, ale 70 zł za klawiaturę, nawet angielską, to jakieś 2x za dużo :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Kupię - Atari z QWERTY lub samą klawiaturę

Ja tam się nie obrażam.. zaczynamy od ok 10 funtów, tak jak proponował sam potencjalny kupiec.. te Kup teraz za 70zł jest dla zdesperowanych :)
A poza tym jak nie zejdzie to sobie poleży i poczeka na mój większy metraż i większe biurko pod ST.

aaa w ogóle to ona jest amerykańska, nie angielska :)

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2007-09-26 10:20:26)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.