1

Temat: zna ktoś KACZOR-a ?

http://atari.fandal.cz/detail.php?files_id=5638

pod ksywką KACZOR chowa się gość który stworzył pare grafik w G2F, chciałbym dodać je do kolekcji, tylko potrzebuje pliki G2F a nie XEX

zna ktoś namiary na KACZOR-a ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

2

Odp: zna ktoś KACZOR-a ?

Według SceneRegistera 3.0 - grafik w grupie TighT, imiennik naszego premiera z ksywą równą nazwisku, mieszkaniec Praszki.

"Wystawił" się na paru imprezach a na Silesian Atari Open w Mikołowie nawet się pojawił.

(uff... może CeBeA mnie nie dorwie za to) ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: zna ktoś KACZOR-a ?

Jarosław Kaczor, to rzeczywiście prowokacja szyta grubymi nićmi ;)

a czy w dobie Internetu znacie maila do KACZOR-a ? bo w SR3.0 jest tylko adres zamieszkania

p.s.
w SR5.0 już go nie umieścili, albo sam się nie umieścił

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: zna ktoś KACZOR-a ?

ok, e-maila dostałem już od Fandala

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: zna ktoś KACZOR-a ?

a propos - czy ktoś planuje kolejną edycję SR ? :)

6

Odp: zna ktoś KACZOR-a ?

w sumie byłby to najkrótszy SR, wystarczy jedna strona txt-u :P

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: zna ktoś KACZOR-a ?

eee tam....

8

Odp: zna ktoś KACZOR-a ?

Ale się uśmiałem, przy tych tekstach. Ale rozumiem, bo to było przed tym jak Tebe się ze mną skontaktował (Pozdrawiam!).
Dla zainteresowanych - Jarosław Kaczyński to nie ja, mój Tata lub Broń Boże moja Matka (i nie głosowałem na niego).
Myślę że wracam micro kroczkami na scenę Atari (a raczej interesowania się nią) tak jak inni sentymentalni Atarowcy.
Z tego co tu czytam na Forum to widzę i zadziwia mnie to jak wielką wiedzę ludzie posiadają o tym komputerku, w elektronice i informatyce.
Ja automatycznie robię się zielony z tego. Podziwiam tych gości i dziękuję im za SIO2SD, SIO2PC, VBXE itd. że o nowym sofcie nie wspomnę...

Atari 130XE, LDW Super 2000, Atari410.