Temat: Szukam krwi 0rh- lub brh-

Witam!
Szukam krwi takiej jak w topicu - dla żony mojego przyjaciela - jeżeli ktoś z Was posiada taką grupę krwi i  chciałby pomóc to proszę o info na email pigula@wsinf.edu.pl - podam mu dane jakie należy podać przy oddawaniu krwi! Z góry dziękuje!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Szukam krwi 0rh- lub brh-

Z tego co ja wiem to oddawać krew mozna chyba kazdą i zapisywac na daną osobę a oni i tak wezmą z swoich zapasów te ktora jest potrzebna ? Sam oddaje krew choć mam O Rh +  ....
Chyba ze sie cos zmieniło ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Szukam krwi 0rh- lub brh-

Stryjek ma racje. Wiem, bo tak oddawalem w czerwcu dla kogos. Grupa nie musi sie zgadzac, liczy sie ilosc.
Przykro mi ale teraz odpadam bo jestem tuz po chorobie, ktora wplywa na sklad krwi.

4

Odp: Szukam krwi 0rh- lub brh-

Cześć chłopaki!

Tak, można oddać krew innej grupy - w tym konkretnym przypadku jest to w tej chwili informacja potwierdzona przez najbardziej zainteresowanego - męża chorej. Co nie zmienia faktu, że i tak brakuje tej krwi z rh- i to taka krew jest najbardziej potrzebna.
Jakby ktoś się igieł nie bał, zapraszam na priv or gg: 1889855.
To jest białaczka, dziewczyna jest w ciąży, a poród niebawem. Krew będzie potrzebna do transfuzji przy porodzie.

Acha, palenie papierosów nie jest przeszkodą przy oddawaniu krwi - tak na marginesie :)

Ostatnio edytowany przez zina (2007-11-20 15:04:41)