1

Temat: Latający cyrk (dvd)

Wiara!

Przewróciłem forum do góry nogami i nie znalazłem dawnej dyskusji na temat kolekcji latającego cyrku - ktoś przywiózł płyty na zlot w Ornecie, brakowało mi wtedy z tego co pamiętam ostatniej sztuki. Miałem się po nią zgłosić później, ale nie wyszło.

Teraz nie mam kolekcji wcale, bowiem pożyczyłem komuś o lepkich łapkach.

Czy mógłby mnie ktoś poratować i się podzielić? ;) Piszcie na priv, pls.

2

Odp: Latający cyrk (dvd)

No, ja też Eijkowi zostawiłem i tyle ją było widać. Pecuś ratuje jak zwykle - do niego uderzać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Latający cyrk (dvd)

Rozumiem, że 45 circusów plus 2 zirkusy w diwiksie 496 x 384, w wersji ang. to nie był jednak przedmiot tamtej dyskusji?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Latający cyrk (dvd)

Cyrki wyszly oficjalnie w ladnym zestawie. Tak wiec nabylem sobie i mam.
Niestety moje stare plytki, na ktorych kiedys przez pol roku wyprodukowalem swoja wersje, zaczely sie sypac....
No i wyszlo tez, "Jak wkurzac ludzi" (i owszem - posiadam).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: Latający cyrk (dvd)

A z jakiegoś P2P nie można tego zassać???

Ostatnio edytowany przez AS... (2007-11-20 12:45:12)

6

Odp: Latający cyrk (dvd)

Jak już jesteśmy przy Monty Pythonie, to oficjalnie, jako sygnowane logiem MP są następujące produkcje:

- 45 odcinków "Latającego Cyrku"
- Święty Grall
- Żywot Briana
- A teraz coś z zupełnie innej beczki
- Sens życia wg Monty Pythona
- Live at Hollywood Bowl

dodatkowo amerykański aktor Steve Martin nakręcił remakea: Skeczu z papugą nie dołączono, jednak z racji, że oprócz legendarnych skeczy w filmie występuje po raz ostatni cała szóstka "pajtonów" można uznać go za produkcję sygnowaną marką Monty Python.

A produkcja "Jak wkurzać ludzi", mimo, że występują w niej i Clesse i Chapman i Micheal Palin, jest produkcją z czasów zanim powstał "Latający Cyrk".

Oczywiście, na dzień dzisiejszy, od kilku lat wszystkie z owych produkcji są dostępne w sieciach P2P ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2007-11-20 14:19:43)

7

Odp: Latający cyrk (dvd)

jeszcze polecam At Last the 1948 Show i Do Not Adjust Your Set - pre pytonesque but fun

http://www.5oft.pl/

8

Odp: Latający cyrk (dvd)

dennis moore, dennis moore, galopuje w nocy.
już niedługo cały łubin będzie w jego mocy.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

9

Odp: Latający cyrk (dvd)

Hehehehe, AXE przypomniałeś mi ten dowcip (vide stopka)... czy to wogóle cokolwiek oznacza, czy też pytony sobie poprostu zrobili jaja z niemieckiej szprachy? :D

10

Odp: Latający cyrk (dvd)

BeWu: http://www.montypython.fora.pl/latajacy … a,227.html

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Latający cyrk (dvd)

http://hdbits.org/details.php?id=19078

Monty Python's Life Of Brian 1979 Blu-ray 1080P H264 EU.torrent
-pełne full hd...

12

Odp: Latający cyrk (dvd)

Raczej Sign Up, a potem:

hdbits napisał/a:

Sorry
The site is full

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

13

Odp: Latający cyrk (dvd)

As napisał/a:

-pełne full hd...

A masz taki telewizor? :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Latający cyrk (dvd)

E tam dely... teraz juz nie jest rzadkosc - za 5K mozna nabyc. Sam czekam az spadna <3.5K i pewnie sie skusze.

15

Odp: Latający cyrk (dvd)

dely napisał/a:
As napisał/a:

-pełne full hd...

A masz taki telewizor? :P

tak od roku :)

i już raz był w servisie...
a użytkowany może z 8h w tygodniu ...

Ostatnio edytowany przez AS... (2008-01-18 13:56:12)