1

Temat: Hobbit

Czy istnieje taka gra na male Atari? Znajomy bardzo jej poszukuje, a nie mam pewnosci czy powstala na naszego 8-bitowca.

Moze miala inny tytul?

Kaz/Rohar

2

Odp: Hobbit

Mam ja .. ale w wersji na spectrum czy byla na atari trudno mi powiedziec

--
Mateusz < Mateusz@88net.trzepak.pl >

3

Odp: Hobbit

Nigdy nie bylo Hobbita na mala atarke :(( Tylko jakies podrobki (tzn zupelnie inna gre sprzedawali piraci pod ta nazwa).
Moze ktos by sie podjal konwersji? Moge pomoc - kiedys troszke siedzialem w temacie. Ale Hobbit byl tekstowka "dynamiczna" z akcja czesciowo niezalezna od komend gracza... Latwe to to nei jest, ale moze komus by sie udalo... :idea:

4

Odp: Hobbit

Nieprawda! Byl Hobbit na atarke! Podobny troszke do Red Moon - wszystko sie 'rysowalo'. Ale gralem w to jakies 7 lat temu i bylo na kasecie.  :oops:
Zajmowalo prawie cala strone kasety, a potem mi gdzies wpadlo.
No chyba ze bylo to co innego, sam juz nie wiem, ale tak mi sie kojarzy...

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Hobbit

Podobne do Red Moon i grafa się rysowała? To musiała być gra firmy Level9 - chyba najlepsze tekstówki na atarkę.
Swoją drogą w wielu katalogach firm grę 'Price of magik' (też Level9)nazywano Władcą pierścieni... może o to Wam chodzi?

6

Odp: Hobbit

Jeszcze raz ja (sorry Dely, że dwa razy pod rząd ale właśnie znalazłęm) - looknijcie tu: http://www.if-legends.org/~adventure/ma … 8-bit.html - macie tu spis (wszystkich?) tekstówek na atari, w tym z Level9.
O Hobbicie ani mrumru.