Temat: Zawiodlem sie na was...

Witam.
Sprawa wyglada tak:
-ponad rok temu pozyczalem komus projektor na party, dostalem go lecz nie sprawdzilem stanu (ale chyba byl ok)
-oststnio pozyczylem go na party w glucholazach (informowal mnie ktos, ze zostala u niego zaslepka od soczewki-ok o to nie mam zalu-zdaza sie).

Jakie bylo moje wczorajsze zdziwienie i wkurwienie, jak odpakowalem projektor (aby sprawdzic czy dzial - bo zostal pozyczony dla Meski).
a wiec:
-projektor ogolnie brudny i z paroma rysami na obudowie
-kabel zasilajacy z odcieta koncowka i dosztukowana nowa tak aby mozna to bylo podpiac pod zasilacz od PC -TO MINE NAJBARDZIEJ WKURWILO
-brak kabla VGA laczacego projektor z kompem (byl w komplecie)
-brak zaslepki bocznej zakrywajacej wejscia/wyjscia AV do projektora
-brak zaslepki do soczewki -ale to jest usprawiedliwione.

ogolnie koszt takich kabli to 20-30 zl (nie chodzi mi o kase). Lecz zasade dobrego wychowania/szanowania cudzej wlasnosci.

wiec ... czasy z pozyczaniem projektora na party  sie skonczyly, oczywiscie nalezy wyciagnac z tego nauczke i nie pozyczac nikomu nic na czym wam zalezy aby ladnie wygladalo.

ps. dodam ze projektora sam uzywalem moze lacznie 20-50godzin, reszta to pozyczenia na PARTY ATAROWSKIE i 1 raz na slub ZAJCA...

pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Maly_swd (2007-12-07 15:54:24)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Zawiodlem sie na was...

No, panowie (i pani) sprawa jest poważna i do załatwienia. Lepiej będzie jak osoba, która obcięła kabel się przyzna! Szczerze mówiąc to wątpię żeby ktoś porysował i pobrudził projektor na samym party.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Zawiodlem sie na was...

Tyle sie naoglądałem w pracy jak ludzie traktują sprzęt służbowy (i generalnie każdy inny, który nie jest ich własnością), że w życiu bym im nic swojego, czegoś na czym mi zależy nigdy nie dał w łapy.
A to przecież  trzeźwi, dorośli, poważni ludzie, w godzinach pracy, a byłeś na niejednym party i wiesz co się tam dzieje.
Ofcoz nic nie usprawiedliwia tych co narozrabiali, ale to przecież żadna nowina, że bydło jest bydłem. Zawsze nim było i zawsze nim pozostanie.
Można się było tego spodziewać.
Niemniej współczuję.

Ostatnio edytowany przez xray (2007-12-07 16:39:34)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Zawiodlem sie na was...

Rozumiem, pobrudzenie, porysowanie nawet, zgubienie zaślepki...
ale pocięcie kabla, i nie powiedzenie tego, to rzeczywiście fujstfo!

: 404. Stopka not found

5

Odp: Zawiodlem sie na was...

E, to znaczy ze kto obcial kabel? Meśka czy ktos na glucholazach?

6

Odp: Zawiodlem sie na was...

więc tak. Z czego pamiętam - NIKT nie obcinał kabla zasilającego - bo skonstrułowałem go na wcześniejszym party (nie pamiętam na jakim), gdzie był właśnie ten egz. projektora. Nie było kabla do podłączenia projektora pod UPS - więc zjebałem dwa MOJE kable - jeden taki jak od KASPRZAKA :) - a drugi zasilający taki, jak od grzyba. Zaślepka boczna jest bodajże u Ryśka w Głuchołazach, lub u Grzybsona. Wiem, że to znalazłem i ktoś się zdeklarował, że podeśle to do właściciela jakimś snajlem.  Z czego sobie przynajmniej przypominam. Zaślepka soczewki - Mess?? :) - Rysy?? - na party z pewnością nie powstały - sprzęt na party użytkuje daleko inaczej, niż moje firmowe auto :) - więc spokojnie. Kabel VGA - nie bardzo mam pojęcie kto i co.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Zawiodlem sie na was...

Zaślepka boczna leży u mnie w szufladzie, prosze podać adres to napewno wyślę. Ponadto zobowiązuję sie pokryć koszty kabli  i przepraszam za zły stan sprzętu chociaż miałem z nim b.mało do czynienia.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

Odp: Zawiodlem sie na was...

Maly_Sword: Szczęściarzu, jak ja kiedyś w gorszej sprawie napisałem, to dostałem zjebkę, że na na priv takie rzeczy...

9

Odp: Zawiodlem sie na was...

lecz dzięki temu w moment znalazło się prawie wszystko, lub też prawie wszystko wiadomo :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Zawiodlem sie na was...

W związku z tym, że dostałem ten projektor od Mikera na około tydzień przed party w Głuchołazach, aby go tam dostarczyć, napiszę co wiem.
Kabel zasilający był już kombinowany, kabla VGA nie było, zaślepki na soczewkę na 90% nie było. Co chodzi o brak zaślepki złączy AV to jest to po części moja wina, gdyż pakując projektor nie wiedziałem, że powinna być, a przy projektorze nie zauważyłem jej, bo bym zamontował.
Za wszelkie utrudnienia z mojej winy przepraszam.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

11

Odp: Zawiodlem sie na was...

To jeszcze ja napiszę od siebie.

Projektor wziąłem od Zajca na krótko przed Grzybsoniadą. Nie przypominam sobie, żeby na party ktoś coś przy nim majstrował (oidp wszystko było OK, nie wiem jak z kablami - nie odpakowywałem go u siebie). Miałem go oddać po party, ale po prostu w natłoku obowiązków zapomniałem że go mam. Potem jeszcze przyszły Głuchołazy i przekazałem projektor Gzyniowi, ponieważ dwa tygodnie wcześniej miałem wyjazd (a Sikor był w tym momencie nieosiągalny). Co się działo z nim na party, to już nie wiem, ale ztcp też nikt się na nim nie wyżywał... Po party projektor wziął do siebie Sikori też z pewnością nie używał. Jeszcze raz powtarzam - nie wiem jak było z kablami, może coś u Mariusza zostało, niech sprawdzi dla pewności. I jak czegoś po drodze nie dopilnowałem, to sorry....

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Zawiodlem sie na was...

Za projektor jest odpowiedzialny ten kto dostał go w łapska. Za takie coś ujebał bym mu rękę ... u samej dupy ! Chamstwo !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

13

Odp: Zawiodlem sie na was...

Ok.. wiec juz sie powoli wyjasnie:
Ryszard Mauersberg -> do Ciebie nie mam nic.. bo z tego co pamietam to wlasnie Ty mnie informowales na twolinerze o fakcie braku zaslepki (muslalem ze chodzi to o ta od soczewki - a nie boczna):)
Co do rys-> fakt sa male i moglo to byc przez przypadek (tu sie tez nie czepiam) - ale po tym jak zobaczylem kabel zasilajacy to mnie trafilo:)
Zajec-> jak to czytasz to wypowiedz sie jak bylo ze stanem kabli?

Pin -> skoro mowisz, ze juz nie bylo kabli to znaczy ze zaginely po pierwszym party.

Gzynio -> luz .. wazne ze zostalem poinformowany, kazdemu sie zdaza zapomniec czegos zabrac.

podsumowanie:)
Fajnie jak by znalazly sie te kable i zaslepka od soczewki.

Kwestja kabli to sa to groszowe sprawy, bardziej zalezy mi na zaslepce

"Wkurwienie" juz mi przeszlo, i jak znajda sie w/w rzeczy to projektor dalej bedzie do dyspozycji party, z tym ze bedzie dokladnie ogladany przed i po:)

Kiero-> sory za slowo w "", ale tak to odzwierciedlalo moj nastroj.

Mikey ->Meska nic nie zepsula jeszcze, przed wczoraj jej dopiero dalem projektora.

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Zawiodlem sie na was...

Mały napisał/a:

Kwestja kabli to sa to groszowe sprawy, bardziej zalezy mi na zaslepce

Powiedz jaki model projektora, postaram się odkupić dla dobra sprawy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Zawiodlem sie na was...

Dely-> nie chodzi o kase:) czemu Ty masz "sponsorowac"? ... nawet jak sie nie znajdzie lub ktos ja zgubil to tylko niech powie i sprawa bedzie wyjasniona...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>