1

Temat: ogryzek

mam pytanie. czy sa jakies emulatory malucha na jablko ? najlepiej takie ktore beda chodzic pod OSX 10.5. dzieki

2

Odp: ogryzek

atari800win

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: ogryzek

Oj TeBe...

Poważnie,to ofkorz Atari800MacX
  http://atarimac.com/atari800macx.php
Polecam od kiedy mam Maca, i chociaż nie jest tak dobry jak Atari800Win, to prawie.
Jedynie z muzą mam czasem jakieś drobne problemy :(

Pozdrowionka, Marcinie :)

: 404. Stopka not found

4

Odp: ogryzek

dziekuje marcinie ... bede Cie chyba musial odwiedzic w amsterdamie kiedys, co Ty na to ?

5

Odp: ogryzek

zawsze chętnie, maczków tu dostatek do grania w gry na malucha :)

: 404. Stopka not found

6

Odp: ogryzek

o widze że kolega cedyn wymienia grzyba na jabłko...laptopa wyprzedaje i inwestuje w powerbooka?

gep/lamers^dial

7

Odp: ogryzek

BTW Ja od 2 tygodni mam przyjemnosc (?) testowac iPoda nano 3 - pierwszy produkt Steva Jobsa jaki mialem w reku.
W skrocie mowiac: wszelka elektronike ze znakiem ogryzka bede odtad omial duuuuzym lukiem.
Mam wrazenie, ze ja, podobnie jak wiekszosc Polakow nie jestesmy targetem tego sprzetu.
Jak bede mial dluzsza chwile to machne konkretna recke w "balaganie".

8

Odp: ogryzek

Targetem dla ogryzka jest uzytkownik ktory chce bezproblemowo uzywac sprzetu i nie lubiacy dlubac. Dodatkowo esteta i pedant. Faktycznie, nie ma takich Polaków ;)

9

Odp: ogryzek

jesli wywalic pedantyzm to mieszcze sie idelnie w wymaganiach chlopakow od jablka :) nie to zeby XP byl jakis problemowy czy cos ... nie narzekalem jak uzywalem. sek w tym ze kupilem sobie ladnego sony vaio na ... k**** ... windowsie vista ... k**** jej faszystowska mac i nic mi nie chodzilo. pozatym to bardzo fajny system, tylko nic nie dziala ... heh. wiec poszedlem po rozum do glowy i dowiedziawszy sie ze na nowych "intel based" jablkach mozna stawiac i macosa i windowsy, zakupilem se mocniej wypasiony model mac booka pro (a co!) na razie jestem szczesliwy ... nadal nic nie dziala, ale jest ladniej i potrafi sam wylaczyc dysk pod fire wire :D

... a tak na powaznie to zakupilem jablko dla 2 konkretnych softow i mam nadzieje byc jego szczesliwym uzytkownikiem.

marcinie: jak Cie odwiedze to nie bedziemy grali na jablku w gry na malucha ... oj .. na pewno nie ! bedziemy sie za to sie "bratac i szanowac" do bladego switu ... albo i jeszcze dluzej, amen :) postaram sie pojawic jakos latem moze ... chyba ze wczesniej zapragniesz przywitac sie z babcia ela i zajrzec na jej podworko :)

Ostatnio edytowany przez cedyn (2008-01-13 04:44:21)

Odp: ogryzek

Ja mam Nano 2 i nie narzekam. Pancerny jest, jakis plastik już dawno by sie rozpadł po tym co przeżył mój iPod.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio