Temat: Szkola hackerow

Taki serwis sie ze mna skontaktowal z propozycja reklamy: Szkola hackerow. Ja zadnej reklamy nie chce u siebie umieszczac, ale zaciekawilo mnie to. Ktos to widzial, slyszal o tym, ma jakies doswiadczenia? Bo troche to dla mnie brzmi jak reklama telezakupow z odbiorca docelowym w postaci 13-latka. :)

Podany wyzej link prowadzi do czego innego, niz mnie sie wyswietla. To pewnie ten hacking... :) Sprobujcie przez baner tutaj: http://www.grafa.info/

Ostatnio edytowany przez Krzysztof (Kaz) Ziembik (2008-02-14 01:48:59)

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

2

Odp: Szkola hackerow

Tu jest jeden z watkow na hacking.pl http://hacking.pl/pl/news-6442-Szkola_H … emnic.html

Ogolnie to w miare znana strona i podobno robi niezla furore swoimi zestawami do nauki. Ogolnie zestawy sprzedawane przez nich tlumacza w przystepny sposob mechanizmy hackingu. No tak mniejwiecej mozna by to okreslic.

No i mozna zdobyc certyfikat http://sekretyhakerow.pl/grafika/certyfikat_big.jpg

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2008-02-14 10:37:50)

3

Odp: Szkola hackerow

Ciekawe, czy ma akredytację PKA ;)

4

Odp: Szkola hackerow

Oraz Goriona.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Szkola hackerow

Zestawik ladnie wydany - ale na temat wiedzy jaką zawiera się nie wypowiem... nie miałem czasu się zagłębić...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: Szkola hackerow

A uczą stonogografii?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

7

Odp: Szkola hackerow

ta, ukrywania wiadomosci poprzez wykuwanie ich w kamieniach...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Szkola hackerow

epi napisał/a:

A uczą stonogografii?

Hahaha. Charyzjusz rządzi :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Szkola hackerow

Czy ktos z kolegow mial to w rekach ??? Ja tylko widzialem demonstracyjna lekcje ktora jest na www.
BTW. Proponuje poczytac opowiesc na glownej stornie jak to imc uczen po 1 dniu wkuwania wiedzy podsluchiwal GG swojej dziewczyny :)

10

Odp: Szkola hackerow

Panowie, nie kompromitujcie sie 'zainteresowaniem' tudziez nawet 'posiadaniem' tego wydawnictwa :)

Odp: Szkola hackerow

Mikey, wlasnie na rynku pojawilo sie jakies wydawnictwo, ktore nie wiadomo jak grozne informacje przekazuje w rece dzieciakow spragnionych zabawy, a Ty mowisz, zeby sie tym nie interesowac? Sorki, ale ja nie mam ochoty zostac "hackerem" tylko dowiedziec sie, jak moga mi zaszkodzic osoby, ktore zaczna to cos stosowac w praktyce. Jezeli rzeczywiscie to sa profesjonalne tricki podane na tacy ludziom, ktorzy marza o zastosowaniu tej wiedzy w praktyce, to ja wole juz teraz wiedziec, co mnie czeka. Smieszne brzmienie calego tego "kursu" nie oznacza, ze to nie jest potencjalnie grozne. Nie wiem - wiec pytam, moze ktos wie.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

12

Odp: Szkola hackerow

ja nie widzialem, ale naprawde nie obawialbym sie ze 'w 2 noce' zrobią z dzieciaków terrorystów ;)
poza tym, to co opisuja na tej stronie to jest 'old hacker bullshit' a sam ton 'ogloszenia' raczej determinuje target
(sredniorozgarnieci licealisci ktorzy chca podgladac GG swojej dziewczyny, albo byc jak Trinity z matrixa ;)

13

Odp: Szkola hackerow

Może dzięki temu wydawnictu wzrośnie poziom szczęścia większości społeczeństwa ;) Wczesne odkrycie i zapobieżenie zdradzie partnerskiej pomoże wyeliminować gromady frustratów, samobójców itd.
W tym kontekście przykład z GG może być uznany za sztandarowy i zdradza prawdziwe intencje autorów :D

hmm..szkoda tylko, ze nikt nie pomyślał o zrobieniu kursu assemblera 6502 w tej formie ,miałbym szanse wreszcie zrozumieć o co w tym chodzi :(

ogólnie to k...a jesień idzie!

14

Odp: Szkola hackerow

Wokół pojęć "hackerzy", "bezpieczeństwo", "włamywanie się na serwery", "trojany" itp. wytworzył się ostatnimi czasy wielki szum medialny. Oczywiście co "bystrzejsi" korzystają z tego, (np. gorion) aby odnieść wymierne korzyści z tego tytułu, podobnym przykładem jest również "szkoła hackerów". Co do samej "szkoły hackerów" - sami oceńcie jej prestiż: chcą ludzi uczyć "bezpieczeństwa" i zagadnień związanych, a zaledwie kilka dni temu miało miejsce (nie po raz pierwszy) "włamanie" na ich stronę. To trochę mniej więcej tak, jakby ojciec gromadki dzieci w liczbie 20 chciał referować w temacie: "jak skutecznie zabezpieczać się, żeby partnerka nie zaszła w ciążę" :P

Ostatnio edytowany przez macgyver (2008-02-14 19:04:08)

15

Odp: Szkola hackerow

zestaw ten jest naprawdę ciekwy, będąc kretynek i mając 2komputery możemy hakowac...
na jednym oglądamy film krok po kroku, na 2gi to robimy :)

ściągnąłem kiedyś ileśc tam giga z tymi "lekcjami"...

16

Odp: Szkola hackerow

mój nieletni siostrzeniec (na oko własnie 13 lat) zakupił taki zetaw.Od paru dni roztacza wizję lepsze niż sam Kevin Mitnick. Aż strach sie bać, jaka to generacja "hakierów" rośnie...:P

gep/lamers^dial

17

Odp: Szkola hackerow

O! Fajnie - wreszcie nauczę się hackować :D :D :P

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

18

Odp: Szkola hackerow

Hm, co powiecie na Tdc hack demou %10

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

19

Odp: Szkola hackerow

epi: myślę że jest to do zrobienia, trza tylko ekipy odpowiedzialnej zapytać.

I Ty zostaniesz big endianem...

20

Odp: Szkola hackerow

myslalem ze w pierwszej kolejnosci mialo powstac kazin z bazin...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

21

Odp: Szkola hackerow

LOL

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

22

Odp: Szkola hackerow

Do tych co mnie tu bardzo "kochają": więcej poczucia humoru!

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P