Temat: Google AdSens..

Witam.
Tak sobie siedze i wymyslilem... Zaczynamy (temat do podyskutowania i dostosowania do panujacych warunkow)
1. Umieszczamy reklame googla na AA
2. Kazdy uzyszkodnik by klikal (raz na wizyte dziennie)
3. Pieniazki z tego mozna by przeznaczyc na cele KONKURSOWE lub dofinansowania projektow
4. Co wy na to..

ps. osobisnie nie trawie reklam, ale jak by to byla mala zgraban reklama gdzies z boku...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Google AdSens..

przeca są na dole głównej strony...

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Google AdSens..

No sa..:) wlasnie je zobaczylem... wiec moja propozycja jest aby dac je wyzej.:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: Google AdSens..

Bez sensu, naciągać biednego Googla ;)

: 404. Stopka not found

5

Odp: Google AdSens..

Eru.. kogos trzeba;) ... Odrazu naciagac.. przecie ludzik moze przez pomylke nacisnac i tak 40 ray...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

6

Odp: Google AdSens..

Reklamy AdSense są na samym dole i tam zostaną. Nie jesteśmy machiną nastawioną na zyski żeby dawać na samej górze i walące po gałach. Jak na razie od dwóch lat uzbierałem z wyświetlania Adsense na AA jakieś 2 dolary :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Google AdSens..

warto wyswietlac reklamy za 2zl rocznie?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8

Odp: Google AdSens..

Jeśli i tak ich nie widać to w czym przeszkadzają? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Google AdSens..

Dely-> teraz za kazdym razem jak bede to bede klikal;) bo wczesniej przez 2lata jej nie widzialem (serio).

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: Google AdSens..

Ja tez nie widzialem ich!
Kto by tam zjezdzal na sam dol! ;)
Policz ile by bylo gdyby np 30 osob (a pewnie co najmniej tyle jest codziennych "zaprzyjaznionych" uzytkownikow) codziennie raz kliknelo w kazda reklame! :D

Inna sprawa, ze ani to etyczne ani bezpieczne. Skadinad wiem, ze Google ma dosc rozbudowane systemy wykrywajace takie lewe klikniecia.
Chyba nie warto cheatowac  :P

11

Odp: Google AdSens..

Nigdy nie warto cheatować.

: 404. Stopka not found

12

Odp: Google AdSens..

Dlaczego? Nie chcesz, żebym w życiu choć jedną gierkę ukończył? ;)

Mały: Klikając codziennie, daję Ci miesiąc na zawieszenie konta Delemu.

Z tych $2 to pewnie, z $1,5 moje, skoro nikt wcześniej reklam nie widział ;)

13

Odp: Google AdSens..

Jakie reklamy?
Mi FFox wszystko wyłączył. Trzeba było mówić, to bym klikał.

--
Dhor/M.E.C.

14

Odp: Google AdSens..

Vasco-> ja mam zmienne IP;) i czemu maja mu zawiesic??

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

15

Odp: Google AdSens..

Upraszam, o to, żeby nie klikać "na chama" ponieważ pod to samo konto AdSense mam podpięte inne strony i nie chciałbym narazić się na banana ze strony Google. Po prostu jak zobaczycie coś Was interesującego to klikajcie - nabijanie nie ma sensu, prędzej czy później stracę konto.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

16

Odp: Google AdSens..

Mały: Respect! ;P

17

Odp: Google AdSens..

Dely->ok.. spoko.. mozesz zamknac temata...
Vasco-> zartowalem...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>