1

Temat: Pokuta

Chciałbym poruszyć problem, który męczy mnie od lat, powracając co jakiś czas i budząc we mnie wyrzuty sumienia.

Dawno dawno temu, na kanale #atari8 gadałem z kimś o grach, i ta osoba się zaoferowała, że wyśle mi CD z przegraną jedną grą. Ja miałem odesłać potem pieniążki. Grę dostałem, ale pieniążków nie wysłałem. Potem jakoś urwał mi się kontakt z tą osobą, a nie było też tak, że za bardzo się starałem ten kontakt odzyskać.

Po tylu latach co jakiś  czas o tym myślę, bo w sumie takich rzeczy staram się bardzo w życiu nie robić. I dlatego chciałbym w końcu się rozliczyć z tą osobą, aby zabić (trochę) wyrzuty sumienia. Problem w tym, że teraz to już nawet nie pamiętam kto to był - ktoś trochę powiązany z Atari chyba, ale nie bardzo scenowy. Tak mi się wydaje.

Dlatego, jeśli ta osoba jest na tym forum, prosiłbym o zgłoszenie się. Moje dane, na które gra była wysłana, to Marcin Żukowski, Białystok. Aha - wtedy chyba jeszcze ircowałem pod ksywą LBS.

: 404. Stopka not found

2

Odp: Pokuta

Wracasz wiarę w ludzi :)

3

Odp: Pokuta

Jak sie nie zglosi to wplac nalezna sume na cele charytatywne. Radio jakies np. ;P

4

Odp: Pokuta

Względnie zaprenumeruj Strażnicę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Pokuta

Człowieka tu sumienie męczy i chce się odkupić, a wy się nabijacie. Shame on you!

6

Odp: Pokuta

Eru: to moze dla lepszej identyfikacji napisz jeszcze jaka to gra byla.

7

Odp: Pokuta

W sumie mogę, zakładam, że nikt się nie podszyje pod tą osobę. Było to Final Fantasy któreś...

A co do nabijania się, to ja jestem przyzwyczajony do tego na tym forum :)

: 404. Stopka not found

8

Odp: Pokuta

Chcę zaznaczyć, że to nie chodzi o moją osobę. No to zaostało jeszcze 2000 osób zarejestrowanych na AA ;)