1

Temat: Sztab w Warszawie

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na sztabik warszawski.

Spotkanie odbędzie się w dniu 12.04.08(po jutrze) na ul. Usypiskowej 5 o godzinie 17:00.

Pozdrawiam i zapraszam
Gzynio

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztab w Warszawie

Matko.... na Usypiskowej.... toz to zadupie straszne (kiedys tam pracowalem). Niby niedaleko od centruma, ale i tak zadupie :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

3

Odp: Sztab w Warszawie

Bo jeszcze lokatorzy Usypiskowej się obrażą (chociaż nazwa ulicy jakaś specjalnie wielkomiejska faktycznie nie jest ).

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2008-04-11 12:27:33)

4

Odp: Sztab w Warszawie

A sama Warszawa jest "wielkomiejska" ? ;)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: Sztab w Warszawie

Pecus, Ty to nazywasz "niby niedaleko centrum"? Przecież tu już Rakowiec albo coś obok.

Gzynio, proponuję spotkać się w Hetmańskiej na Wilanowie. Ja też chcę blisko domu.

Sqward, oczywiście, że jest. Przecież zajmuje wiele miejsca. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Sztab w Warszawie

Lizard napisał/a:

Gzynio, proponuję spotkać się w Hetmańskiej na Wilanowie. Ja też chcę blisko domu.

Sztaba ogłaszałem w ostatniej chwili i po rozmowie z dwoma stałymi bywalcami sztabów uzgodniliśmy to miejsce, gdyż w nim miałem pewność że jak przyjdziemy to znajdzie się wolne miejsce.

Lizard, tak prawdę mówiąc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam ogłosił jakiś sztab i podał wybrane przez siebie miejsce. W ostatnich kliku miesiącach to ja ciągle ogłaszam sztaby dla wawy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktoś inny też się wykazał i coś zaproponował, a na pewno na moją obecność może liczyć, a i inny chętni też się pewnie znajdą.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Sztab w Warszawie

Gzynio, wolę powierzyć organizację tej zacnej imprezy quasi-cyklicznej komuś z większym doświadczeniem. ;)

Proponuję następnym razem rzucić hasło dwa tygodnie przed, a tydzień później zarezerwować stolik. Wtedy miejsce zawsze się znajdzie.

Ostatnio edytowany przez Lizard (2008-04-14 08:35:22)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Sztab w Warszawie

Lizard napisał/a:

proponuję spotkać się w Hetmańskiej na Wilanowie

O  ile dobrze kojarzę lokal, to tam jest drogo :P

KMK
? HEX$(6670358)