26

Odp: Referendum Unijne

Jak dla mnie to ta cała Unia się moze iśc walić do piekła... I co my z tej unii będziemy mieć? Fajki i alkohol droższe o 90%, będziemy zarabiać więcej... Ale co z tego, skoro wszystko będzie droższe? Ja już wolę zasraną Polskę taką, jaka jest, a nie jeszcze zapapraną przez UE.

Balcerowicz tak jak wszyscy politycy to banda złodziei. Nie ma co gadać, polski parlament to jest totalna żenada, baaardzo żadko zdarzy się jakiś porządny poltyk, choć takowi istnieją ( :!:  :)). Hehe... W ogóle polityka to nurujący temat, nie chłopcy? ;)

Pozdrowienia dla wszystich rządowych złodziei, a zwłaszcza dla mojego IDOLA: ANDREW LEPPERA  :lol:  :lol:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

27

Odp: Referendum Unijne

bo to złodziej jak większość w polskim parlamencie ....

ech! co tu komentować - pan Piguła, wytrawny obserwator sceny politycznej w Polsce chyba nie zauważył,że Balcerowicz nie jest paralmentarzystą...

A poza tym gdyby nie wprowadzenie wolnego rynku w 1989 roku, gdzie ustawodawstwo opracowywał rzeczony wyżej gość to pewnie nigdy nie został bym atarowcem!
ergo

Balcerowicz RULES!!!!!!!!!!

A unia? Tylko od nas samych zależy czy chcemy stać się krajem, który będzie awansował cywilizacyjnie i będzie się rozwijał... czy też zamkniemy europę  na klucz i będziemy gnić i wegetować - a wtedy takich niezadowolonych i zgnuśniałych co zawsze na nie będzie tylko przybywać...   wybór należy do was - dla mnie jest on jasny... a że ciężko? jasne ale żeby przesiąść się w wygodny samochód to trzeba sobie na niego zapracować a nie obrażać się, że ktoś inny już taki ma... ale to taka lużna dygresja....

28

Odp: Referendum Unijne

Zwazcie, ze McMaster widzi lepiej od nas co sie dzieje kawalek na wschod od niego i wie jaka mamy alternatywe...

29

Odp: Referendum Unijne

ech! co tu komentować - pan Piguła, wytrawny obserwator sceny politycznej w Polsce chyba nie zauważył,że Balcerowicz nie jest paralmentarzystą...

A poza tym gdyby nie wprowadzenie wolnego rynku w 1989 roku, gdzie ustawodawstwo opracowywał rzeczony wyżej gość to pewnie nigdy nie został bym atarowcem!
ergo

Balcerowicz RULES!!!!!!!!!!

Tak, tak McMaster. Swiete slowa. Tylko, ze nikt tego juz nie pamieta jak bylo nie tak dawno. Wszyscy tylko wolaja, ze bylo lepiej. Nie wiem tylko z czym bylo lepiej. Towaru na polkach zero. Po wszystko trzeba stac w kolejkach. Zapisy na wszelkiego rodzaju dobra (lodowka, pralka, telewizor). Ehh. Ludzie pamietaja tylko, ze mieli pieniadze. Mieli, bo nie bylo co kupic.

A unia? Tylko od nas samych zależy czy chcemy stać się krajem, który będzie awansował cywilizacyjnie i będzie się rozwijał... czy też zamkniemy europę  na klucz i będziemy gnić i wegetować - a wtedy takich niezadowolonych i zgnuśniałych co zawsze na nie będzie tylko przybywać...   wybór należy do was - dla mnie jest on jasny... a że ciężko? jasne ale żeby przesiąść się w wygodny samochód to trzeba sobie na niego zapracować a nie obrażać się, że ktoś inny już taki ma... ale to taka lużna dygresja....

Co do UE. Hmm. Ja ma wyrobiony sad. Tak dla Unii, ale nie teraz. W tej chwili jestesmy za biedni na to. Rzad spod znaku sierpa i mlota pcha sie za wszelka cene do Brukseli. Nie liczy sie z nikim i niczym. Coz poradzic. Nie mozna powiedziec jakie warunki zostalyby wynegocjowane za poprzedniej ekipy, ale pchanie sie za wszelka cene??? Nie tedy droga panowie i panie. Mnie tylko ciekawi, co Sz. P. Miller zrobi, gdy spoleczenstwo zaglosuje na NIE i frekfencja wyniesie w tym wypadku ponad 50%. To bedzie dopiero.

A jesli wejdziemy do Unii, to wcale moze nie byc tak zle. W wiekszosci Polakow ogarnela dziwna ksenofobia. Przez 45 lat bylismy pod rzadami zza wschodniej granicy. Moze to przez to. A moze to przez nasza Dume Narodowa. Heh. Zobaczymy co czas pokaze.

Dobra. Koncze. To moj chyba najdluzszy post.  :)

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

30

Odp: Referendum Unijne

Zwazcie, ze McMaster widzi lepiej od nas co sie dzieje kawalek na wschod od niego i wie jaka mamy alternatywe...

My z Lublina ;-) tez. I co z tego .....
Dla mnie liczy sie korzysc dla mojego miasta/regionu.
A tu co ?... przeddzien naszego wejscia do Unii 
zlikwidowano nam expresy do Pyrlandii (znaczy siem do Vascownicy)
Zlikwidowano wiekszosc polaczen kolejowych do tzw Polski A.
I co ... bylismy Polska B teraz jestesmy Polska C ... a co dalej bedzie to ja nie wiem. Na razie nie widze korzysci _bezposrednio_ dla mnie z wejscia Polski do UE. No chyba ze latwosc sp**** z tego popieprzonego kraju ... tak to jest korzysc ... ksztalcic sie i sp**** ... taka widze alternatywe w tej chwili ;-)

Sorka za wulgaryzmy ... ale  juz mam dosc tej propagandy ... spojrzmy na fakty

31

Odp: Referendum Unijne

kutafonki  ;P

hi hi :D  :D

McMaster, McMaster, McMaster.... 8O  Tylko ty mogłeś rzucić taki post  :lol:

Poza tym rękami i nogami popieram Mikeya. Dobrze chłopak gada, w sumie ja też uważam, ze jedyna korzyść z tej Unii to własnie to, że można ruszyć dupe i spierLALAć za granicę. (hehe, to znaczy, ze jeszcze może coś ze mnie będzie :D)...

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

32

Odp: Referendum Unijne

Zachecam do sledzenia wiadomosci na stronie, ktora podal DaVid: http://www.innestrony.pl/.
W naszych odniesieniach do tematyki UE, poslugujemy sie raczej glownie frazesami i podslyszanymi opiniami. Nasze "za" badz "przeciw" dla UE wynika bardziej z przeswiadczenia, wiary w autorytety i "wrozenia z fusow", niz z rzeczywistej wiedzy. Ciezko o konkretna i rzetelna informacje, na ktorej podstawie mozna byloby oprzec w pelni swiadome postanowienie co do tego jak zaglosowac.
W wiadomosciach z "Innychstron", czytamy zarazem bardzo interesujaca wypowiedz na temat prawdopodobnie celowego utrudniania dotarcia do traktatu miedzy UE a krajami kandydujacymi do niej, przez zwyklych zainteresowanych. Polecam przeczytac ta wiadomosc.

33

Odp: Referendum Unijne

To co proponuje Marok, także określić można jako frazesy i wróżenie z fusów - bo co do antyunijnej retoryki niektórych polityków, czy też innego badziewia jak ulotki LPRu - to też nigdy nie doszukalem sie niczego innego niz tylko stare niczym nie potwierdzone banały i po prostu bzdury!!! jeszdcze raz BZDURY!!!!

A pozatym doprawdy nie wiem skąd cisi biorą te wszystkie liczby??? może nie chodzi tu o ich wartości, ale że liczby i tableki "mądrze wyglądają" i zaczarują ten niedouczony elektorat! Tyle

McMaster - zdecydowany zwolennik przystąpienia do UE i podtrzymywania więzi transatlantyckich (bazy USA do Polski!!!!) :P :P

34

Odp: Referendum Unijne

Zastrzegam, ze to moja ostatnia wypowiedz na ten temat.

Chcialbym zaprosic wszystkich ciekawych argumentow opozycjonistow integracji o zapoznanie sie z tym obszernym artykulem. W moim przekonaniu doskonale precyzuje on stanowisko tej strony sporu.

35

Odp: Referendum Unijne

Wstąpienie do unii to mus czy komuś się to podoba czy nie. Nie możemy być zamknięci we własnej zagrodzie hodując własny smród (to taka przenośnia  :D ). Zatem Pasiu jest za wejściem do Unii.
Co do baz amerykańskich w Polsce. Z jednej strony to szansa do podreperowania kasy niektórych gmin i zmniejszenia bezrobocia. Z drugiej jednak strony: czy nie zastanawia was fakt, że amerykanie (celowo małą literą) mają swoje bazy na całym świecie? Czy nie wkurza was też włazidupstwo (sorki za określenie ale inaczej tego ująć nie mogę)rządu polskiego? Tak czy inaczej: Pasiu jest przeciw amerykanom stacjonującym w Polsce.

36

Odp: Referendum Unijne

Mocarstwo moze i tak ale kazde mocartswo jest tylko tak mocne jak jego wladcy.
Niestety Dablju Busz to nie jest odpowiedni IMO czlowiek do rzadzenia takim panstwem.

37

Odp: Referendum Unijne

ech! co tu komentować - pan Piguła, wytrawny obserwator sceny politycznej w Polsce chyba nie zauważył,że Balcerowicz nie jest paralmentarzystą...

- teraz nie ale był !!!!

A unia? Tylko od nas samych zależy czy chcemy stać się krajem, który będzie awansował cywilizacyjnie i będzie się rozwijał... czy też zamkniemy europę  na klucz i będziemy gnić i wegetować - a wtedy takich niezadowolonych i zgnuśniałych co zawsze na nie będzie tylko przybywać...   wybór należy do was - dla mnie jest on jasny... a że ciężko? jasne ale żeby przesiąść się w wygodny samochód to trzeba sobie na niego zapracować a nie obrażać się, że ktoś inny już taki ma... ale to taka lużna dygresja....

Cóż nigdy nie byłem eurosceptykiem ... ale także nie zaliczam się do ludzi którzy chcą wejść do Uni Europejskiej za każdą cene .. bo nie o to chodzi .. niestety znając mentalnośc Polaków jako narodu oraz poziom klasy politycznej ... obawiam się że zarówno wejście/nie wejście Polski do UE skończy się tak samo ... czyt. tragicznie - i to za sprawą nas samych nikogo więcej hehe !!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim