1

Temat: Yoomp - nowinki

Zapraszamy:

http://www.atariage.com/forums/index.ph … pic=127340

eru

: 404. Stopka not found

2

Odp: Yoomp - nowinki

Ja bardzo chetnie bym policytowal kolekcjonerke ale na AA dopiero sie po to zarejestrowalem i nie moge pm wyslac.Mozna stad?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: Yoomp - nowinki

Wolalbym miec wszystko w 1 miejscu.
Nie ma pospiechu - poczekaj z 2 dni, jak nie bedziesz mogl wysylac PM, to wtedy odezwij sie tutaj.

: 404. Stopka not found

4

Odp: Yoomp - nowinki

ok

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Yoomp - nowinki

Super sprawa, zawsze miałem nadzieję, że ktoś jeszcze wyda coś na Atari w ładnym pudełku. Dzięki chłopaki! Tylko mam nadzieję, że ogólny nakład będzie większy niż tych kilkadziesiąt sztuk? Teraz nie mogę sobie "Yoompa" kupić, ale chciałbym, aby w przyszłości stanął na mojej półce...

Proponowałbym też napisać o tym do Retro Gamera.

6

Odp: Yoomp - nowinki

a co zawiera w sobie wersja kolekcjonerska? osobiście interesowałby mnie cart

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: Yoomp - nowinki

Chłopaki, gratuluję a(tra)kcji - to chyba ewenement na skalę swiatową (żałuję, że mnie nawet na normalną edycję nie stać :( ).

Eru, uzupełnij sobie - bo widzę, że masz link do cennika pocztowego tylko po polsku - po francusku i angielsku: http://www.cennik.poczta.lublin.pl/eng/index.php

Ostatnio edytowany przez maw (2008-06-15 20:27:09)

___
Press play on tape...

8

Odp: Yoomp - nowinki

Wersja kolekcjonerska zawiera wszystko, czyli cart, kasetę i dyskietkę. Do kompletu oczywiście pudełko, users manual. Wszystko widać na zdjęciu zamieszczonym na stronie:

http://buy.yoomp.atari.pl/

do tego wersja kasetowa ma bardzo ładny sound track podczas wczytywania :D

Ostatnio edytowany przez seban (2008-06-15 20:29:25)

9

Odp: Yoomp - nowinki

Seban, ale z informacji na tej stronie można zrozumieć, że standardowe wydanie też zawiera wszystkie nośniki?

Może ktoś napisać, co zawiera standardowa i kolekcjonerska wersja, żeby nie było niedomówień?

10

Odp: Yoomp - nowinki

Obie wersje zawieraja wszystko.
Uaktualnilem ciut glowna strone.

: 404. Stopka not found

11

Odp: Yoomp - nowinki

Jacques napisał/a:

Seban, ale z informacji na tej stronie można zrozumieć, że standardowe wydanie też zawiera wszystkie nośniki?

TeBe pytał o kolekcjonerską to mu odpowiedziałem :) Faktem jest iż powinienem był napisać iż również wersja SE zawiera wszystkie nośniki :D mea culpa :) Na szczęście Eru już chyba wyjaśnił wszystko ;)

pozdrawiam
Seban

12

Odp: Yoomp - nowinki

Czytac trzeba...

"And consists of (both Standard Edition and Collector's Edition):

    * Cartridge - it contains both PAL and NTSC versions of Yoomp! The proper version is autiomatically loaded.

    * Floppy - on both sides it contains both PAL and NTSC versions of Yoomp! The proper version is autiomatically loaded.

    * Cassette - on side A there is a PAL version, on side B there is an NTSC version. While loading from the cassette, you hear some nice background music!

    * Manual - it contains the description on how to load the game, play it, etc. Additionally, it contains a table for the access codes to different levels. The Collector's Edition manual has the signatures of all Yoomp! authors on the front page.

    * Box - It's just a nice box to put on a shelf :)"

13

Odp: Yoomp - nowinki

Eru, a czemu kolekcjonerskiej nie licytujesz na eBayu?

Szczerze mowiac forma jaka zaproponowales jest potwornie malo przejrzysta. Nie wiem czy po zalicytowaniu pojawi sie moja minimalna suma (jak na aukcji) czy od razu najwyzsza jaka zaoferowalem?
Nie do konca zrozumiale jest zdanie: "You can participate in this auction as many times as you want, but then you need multiple user names (you can get them with a single message).". Znaczy jak chce podwyzszyc licytacje to musze pod innym nickiem??

14

Odp: Yoomp - nowinki

No, taka kolekcjonerska kopia nr 1 z autografami autorów to na pewno gratka wprost na e-baya.

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: Yoomp - nowinki

miker - tak ale za 15 lat, jak nabierze wartosci :D

16

Odp: Yoomp - nowinki

Tez bym opcjowal za kilkoma sztukami kolekcjonerskiej na ebayu? Rany, kupic nowowydana gierke na atari, nie latwo odpuszcze,hih.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

17

Odp: Yoomp - nowinki

Licytowac przeciez mozna, ale nie na ebayu. O. Dlaczego? Bo tak nam wyszlo. Moze ktos np nie ma konta na ebayu?
Troche moze uscislilem reguly.
Przeczytajcie dokladnie co i jak.

: 404. Stopka not found

18

Odp: Yoomp - nowinki

Ale niespodzianka :). Nowa gra na Atari i to jak wydana. Dobrze że dolar tak marnie stoi, 40$ to wychodzi nie tak drogo jak za taki zestaw. Już zamówiłem :D

19

Odp: Yoomp - nowinki

Ja też! Ja też! Zamówienie poszło! Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem. No i liczę, że załapałem się jeszcze...
Eru - gdyby mój mail dziwnym trafem nie doszedł, to daj znać!

Rewelacyjna gra. Rewelacyjnie wydana. Rewelacja! :)

20

Odp: Yoomp - nowinki

We're sorry, the 25 copies are sold out!. The first 25 buyers will be soon notified.

Czy pojawią się jeszcze jakieś egzemplarze?

21

Odp: Yoomp - nowinki

Nie wiadomo. Może.
Na razie jest jeszcze szansa kupienia Collector's Edition. Odzew jest jednak znikomy.

: 404. Stopka not found

22

Odp: Yoomp - nowinki

Wystawienie wszystkich kolekcjonerskich egzemplarzy jednocześnie na aukcji nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem. Z jednej strony nie uzyskasz dobrej ceny, bo licytowane będzie jednocześnie dużo kopii, a z drugiej nie wszyscy zdołają się o tym dowiedzieć i wziąć udział w aukcji. Proponuję wystawić jeden egzemplarz na E-bayu i może jeden na Allegro. Potem za jakiś czas kolejne. Małe zainteresowanie może tez wynikać z faktu że ludzie nie chcieli czekać do zakończenia aukcji, lecz chcieli jak najszybciej zdobyć swój własny egzemplarz.

23

Odp: Yoomp - nowinki

eru napisał/a:

Na razie jest jeszcze szansa kupienia Collector's Edition. Odzew jest jednak znikomy.

A mógłbyś podesłać mi "linkę" co bym mógł sobie obaczyć jak to wygląda? I jak jest cena tego kolekcjonerskiego wydania. Znając siebie jeżeli bym się skusił na kupno to i tak bym pewnie tego nie otworzył bo bliżej mi do zbieraczy niż normalnych  użytkowników.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

24

Odp: Yoomp - nowinki

Wszystko jest na stronie - zdjęcie, i opis co jest w CE innego (podpisy i numerowana seria).

: 404. Stopka not found

25

Odp: Yoomp - nowinki

Eru - niestety nie wiem, czy załapałem się na Yoompa, czy nie? Na razie maila jeszcze żadnego nie dostałem. Jesteś w stanie to sprawdzić? Pliiizzz...