Temat: Tempest na Xl/XE - video

Niedawno pojawił się filmik z 8 bitowego tempesta (konwersja z pierwszej arcade wersji).

http://www.youtube.com/watch?v=tODAXAg7u8o

Nie powiem, wygląda świetnie - dynmika gry jest bardzo duża, świetna muzyka i efekty dzwiękowe. polecam.

2

Odp: Tempest na Xl/XE - video

pare dni temu byl news o tej grze i mozna bylo  sciagnac binarke :)

3

Odp: Tempest na Xl/XE - video

Jeśli chodzi o repozytorium informacji to forum wydaje mi się lepszym miejscem niż strona główna (którą rzadko odwiedzam).

4

Odp: Tempest na Xl/XE - video

bo trzeba mieć RSSa na jedno i na drugie :)
a tempeścik jest nawet ładny :)

: 404. Stopka not found

5

Odp: Tempest na Xl/XE - video

Vidol napisał/a:

pare dni temu byl news o tej grze i mozna bylo  sciagnac binarke :)

Gdzie ? 
Newsy są od 1.06 na stronie i nie widzę ?

@Eru: co jest niby z tym RSS ?
Mam IE 6.0 z SP2. To muszę mieć czytnik RSS na AA ustawiony osobno, np. CafeNews 4.2.0.337.0

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-06-23 09:13:20)

6

Odp: Tempest na Xl/XE - video

Tutaj.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Tempest na Xl/XE - video

Dzięki rssowi + parserowi w php można by z automatu generować wątek "atari area world news" - lub też dział z newsami...

//EDIT: no i przypomnę się z moją prośbą, aby molestować srutjuba o przywrócenie opcji RMBmenu: "quality -> LOW" http://help.youtube.com/support/youtube/bin/request.py?page=&contact_type=suggestion&master=suggestion&Action.Search=Continue trzeba przejść na sam koniec, zaznaczyć "inną sugestię" ( have another idea)- pojawi się dopiero wtedy okienko do wpisania treści - proponuję krótkie: "Please, turn back the quality position from mouse-right click menu" - moją prośbę już dwukrotniezignowalio - mam nadzieję, że jak będzie więcej maili, to w końcu przywrócą

//EDIT2: po co ? ano po to, żeby głupi aliasing nie rozwalał kwadratów w oglądanym filmiku - bez aliasingu  jakość filmiku jest o wiele bardziej zbliżona do oryginału

Ostatnio edytowany przez maw (2008-06-23 09:15:48)

___
Press play on tape...

8

Odp: Tempest na Xl/XE - video

Dely - dzięki - kura oczy wydziobała.

A ja tak czekałem na Live Wire 2. A tu taka niespodzianka. Dla mnie to NEWS roku. Games Kaz Compo no.1