Temat: Oddam za free

Robiłem niedawno porządki i znalazłem trochę staroci - między innymi 3 atarynki klasy 65XE + jedną płytę główną - nie wiem nawet czy to działa, ale jak ktoś chce mogę podarować na części. Oczywiście sprawa odebrania sprzętu to już problem osoby zainteresowanej. Po prostu stwierdziłem, ze lepiej to komuś oddać (do zabawy ?), niż od razu wywalać do śmieci.

Odp: Oddam za free

Jezeli ktos sie nie zglosi, komu naprawde bedzie to potrzebne (np. druga Atarka na wszelki wypadek), to chetnie przyjme :)

3

Odp: Oddam za free

na jedną chętnie się pisze - możesz ją wysłać na mój koszt !

pusc mi mejla to podesle ci namiary ..... a jezeli masz jakies konto w banku to mi podaj od razu numer konta to przeleje te 10/15zl na wysyłkę

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: Oddam za free

Nie ukrywam ze przydala bym mi sie jedna Atarka do celow eksperymentalnych (a wlasnie eksperymentuje z peryferiami etc.) wiec na jedna z plyt lub nawet sama Atarynke mial bym chec:) Oczywiscie pokryje koszty wysylki.

Pozdro.

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: Oddam za free

Mac !!   Ja sie zglaszam!   chetnie sie zaopiekuje z przeznaczeniem na nagrody w grayscale music compo!  najlepiej z bajerami tzn ram + stereo ale golasa tysz chetnie to przerobki sie zalatwi ;)))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Oddam za free

Nie ma ktoś darmowego zasilacza do atarci?
:D

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

7

Odp: Oddam za free

... a co?? chcesz go do grzyba podłączyć?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Oddam za free

Korniki zawsze wierzchem! :: Drewno SUKZZ! :G

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...