1

Temat: login

eee ... czy szanowny wodz kiero nie uwaza ze byc moza jakis przycisk, link pt.: login bylby pomocny na glownej stronie ? nie wiem czemu, ale klikanie na forum -> login wydaje mnie sie dziwne. jesli sie myle i nie mam racji, posta prosze uznac za niebyly/skasowac/cos tam (niepotrzebne skreslic)

2

Odp: login

A w cookie nie można zapamiętać. Ja się nie loguje nigdy - startuje z ulubionych AA (a zapisałem sobie start po logowaniu) i tyle...

3

Odp: login

jest z tym problem ... mianowicie taki ze na przypadkowym komputerze tego nie zrobie

4

Odp: login

No to jak nie potrzebujesz dopisywać się na forum, to się nie loguj. Nie powinno też Ci sprawić trudności zapamiętanie "sekwencji logowania": atariarea.krap.pl/forum/login.php - po paru powtórzeniach samo wchodzi do głowy ;)

A jeżeli chodzi Ci o sprawdzenie, co się ostatnio wydarzyło na forum, to ja używam skrótu: atariarea.krap.pl/forum/search.php?action=show_24h i mam wątki z ostatnich 24godzin. Zapewne parametr action może przyjmować inne wartości niż "show_24h" - ale to trzeba by już Kierownika podpytać.

Oba linki idzie "zatinować" i nauczyć się skrótu - np. dla ostatnich 24 godzin ten skrót to: tiny.pl/2r7v, a dla logowania: tiny.pl/2r7b

Ostatnio edytowany przez maw (2008-07-19 09:54:02)

___
Press play on tape...

5

Odp: login

cedyn napisał/a:

eee ... czy szanowny wodz kiero nie uwaza ze byc moza jakis przycisk, link pt.: login bylby pomocny na glownej stronie ?

Uważam :) Dorobię w chwili wolnej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: login

ot ... wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu :)